Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija - 23 tema

QUOTE(gluosnis @ 2016 03 10, 19:13)
Konstitucini vaista (jei tikrai toks) galima tankinti iki 6 zirniu parai, kas 2 val. po zirneli.


Ne, konstitucinio neturim. Siaip homeopate yra uzsiminusi, kad mano vaikai beladoniniai. O ir pagrinde tie du zirniai susirgus yra naudojami. Del to ir uzsiminiau.
Bandysiu Bronchali +Pulsatila+ Beladona homacord. Temperatura vel kyla, o ir atsikosejimas sunkesnis i vakara. Nepatinka man, visai pasimeciau simptomuose ir nebezinau nei i kuria puse ziuret. Nors po pietu skambinausi tradicinei gydytojai, tai sake kraujas geras, antibiotiku neduoti kol kas. Atrodo butu sakius, jog duoti, tai ir ant sirdies lengviau gal butu, tureciau, bent pasiteisinima sau, kad jei bloges ir suduot, o dabar...
Atsakyti
QUOTE(Yamaja @ 2016 03 10, 19:25)
Ne, konstitucinio neturim. Siaip homeopate yra uzsiminusi, kad mano vaikai beladoniniai. O ir pagrinde tie du zirniai susirgus yra naudojami. Del to ir uzsiminiau.
Bandysiu Bronchali +Pulsatila+ Beladona homacord. Temperatura vel kyla, o ir atsikosejimas sunkesnis i vakara. Nepatinka man, visai pasimeciau simptomuose ir nebezinau nei i kuria puse ziuret. Nors po pietu skambinausi tradicinei gydytojai, tai sake kraujas geras, antibiotiku neduoti kol kas.  Atrodo butu sakius, jog duoti, tai ir ant sirdies lengviau gal butu, tureciau, bent pasiteisinima sau, kad jei bloges ir suduot, o dabar...

Tai kad auksta temp nera labai blogai. Visada leidziu vaikams pakarsciuoti. Ziuriu tik, kad prie aukstos temp nebutu rankos-kojos saltos, tada negerai. Nieko nebijokit, baime blogagiausias patarejas. 4u.gif
Antibiotikai tik prie bakteriniu susirgimu tinka, jei esat tikra, kad ne virusas.
Papildyta:
Dar prisiminiau atveji, kaip musu homeopate labai apsidziauge, kai drauges vaikas iki to sirges visada be tempos, pradejo karsciuoti smile.gif pasake, kad labai gerai, gera organizmo reakcija.
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2016 03 10, 20:23)
Tai kad auksta temp nera labai blogai. Visada leidziu vaikams pakarsciuoti. Ziuriu tik, kad prie aukstos temp nebutu rankos-kojos saltos, tada negerai. Nieko nebijokit, baime blogagiausias patarejas. 4u.gif
Antibiotikai tik prie bakteriniu susirgimu tinka, jei esat tikra, kad ne virusas.
Papildyta:
Dar prisiminiau atveji, kaip musu homeopate labai apsidziauge, kai drauges vaikas iki to sirges visada be tempos, pradejo karsciuoti  smile.gif pasake, kad labai gerai, gera organizmo reakcija.


Tai zinau, niekad nemusu temperaturos vaistais. Visad issisuku su homeopatiniais, net ir aukstai temperaturai esant, kita diena buna pagerejimas.O dabar jau 4 para su temperatura. Ir auksta jau 39,1. Neramina, jog lyg ir spazmas atsirades. Siaip nesijaucia, bet miegant pastebejau, kvepuojant krutine kitaip kilnojasi. Vienas vaikas augdamas turejo pastovius obstrukcinius bronchitus, tai jau mazdaug zinau kaip atrodo.

Mano vyresnelis, kol mazas buvo ir kol nebuvau atradus homeopatijos daznai sirgdavo, pastoviai gydydavau dar tada populiariu budu - antibiotikais. Dabar jau maziau skiria juos, o seniau, kaskart nueini ir antibiotikas. Tai per kelis metus tokio gydymo, vaiko organizmas ir nebereaguodavo - suserga, bronchitas, o temperaturos nera. Dziaugdavausi dar, kad reiskia nerimtas susirgimas. O dabar jau kitaip mastau ir dziaugiuosi, jog su temperatura. Tik sikarta jau rimtesnio kazkas mums, na bet rytas protingesnis uz vakara. Matysim kaip ryt bus, tada ir spresiu, dabar paliksiu kaip yra.
Atsakyti
Sveikos, gal galit patarti, ka daryti kad sloga nepereitu i bronchita? Pirma diena pasirodo sloga, antra diena pradeda sausai koset, o jau trecia karkia visi plauciai.
Atsakyti
QUOTE(Lura* @ 2016 03 11, 12:48)
Sveikos, gal galit patarti, ka daryti kad sloga nepereitu i bronchita? Pirma diena pasirodo sloga, antra diena pradeda sausai koset, o jau trecia karkia visi plauciai.

DR-7 arba lymphomyosot lašiukai kai tik pasirodo sloga; taurės, jei turit ir mokat statyti; krūtinė, padai ir nugarytė plaučių srityje ištepama Eucabal tepalu ar panašiu, o jei atsiranda apsunkintas kvėpavimas drosera complex lašiukai. Dar galima pridėti phospor, jei kišasi nosis prie slogos.
Atsakyti
Sveikos, Užsukau patarimo / nuomonės.

Dukrytė 1,7 m. viskas prasidėjo prieš dvi savaites. Pradžia buvo gelsva sloga - gydėmės echinacea kompleksu, veliau šiek tiek pakimo, daviau phosphor-homaccord, temperatūros visa tą laiką nebuvo. Po savaitės slogos neliko, atsirado drėgno kosuliuko, daviau bronchogran, kosulys mažėjo, bet pradėjo kilt temperatūra vakarais (max iki 38).

Pasidarėm kraujo tyrimą šiandien, CRB 31, leukocitai norma. Gydytojos verdiktas - gerklė - antibijotikai. Jaučiu, kad mums jų tikrai nereikia, reikia tik tinkamo vaisto. Nes mano mergina, kokia buvo aktyvi tokia ir yra, valgo kaip valgius, apetitu nesiskundžia, miega irgi gerai (kaip visada).
Apibendrinant šiai dienai turim temperatūra +/- 37,5 , plius kartais girdžiu tokius karkaliukus ant balso stygų, bet ji sukosti ir vėl tylu (čia per diena 2-3 kartus) ir gydytojos tvirtinimu raudona gerklę, aš pati niekaip negaliu pažiūrėti savo ambicingajai damutei ax.gif

Gal ką patarsit, pasiūlysit, būčiau dėkinga 4u.gif nes aš kaip ir visos mamos tokioj situacijoj šiek tiek pradedu panikuot ir reikia, kad kas iš šalies įvertintu ir sudėliotu taškus ant i

Atsakyti
QUOTE(Mari Art @ 2016 03 21, 17:14)
Sveikos, Užsukau patarimo / nuomonės.

Dukrytė 1,7 m. viskas prasidėjo prieš dvi savaites. Pradžia buvo gelsva sloga - gydėmės echinacea kompleksu, veliau šiek tiek pakimo, daviau phosphor-homaccord, temperatūros visa tą laiką nebuvo. Po savaitės slogos neliko, atsirado drėgno kosuliuko, daviau bronchogran, kosulys mažėjo, bet pradėjo kilt temperatūra vakarais (max iki 38).

Pasidarėm kraujo tyrimą šiandien, CRB 31, leukocitai norma. Gydytojos verdiktas - gerklė - antibijotikai. Jaučiu, kad mums jų tikrai nereikia, reikia tik tinkamo vaisto. Nes mano mergina, kokia buvo aktyvi tokia ir yra, valgo kaip valgius, apetitu nesiskundžia, miega irgi gerai (kaip visada).
Apibendrinant šiai dienai turim temperatūra +/- 37,5 , plius kartais girdžiu tokius karkaliukus ant balso stygų, bet ji sukosti ir vėl tylu (čia per diena 2-3 kartus) ir gydytojos tvirtinimu raudona gerklę, aš pati niekaip negaliu pažiūrėti savo ambicingajai damutei  ax.gif

Gal ką patarsit, pasiūlysit, būčiau dėkinga  4u.gif nes aš kaip ir visos mamos tokioj situacijoj šiek tiek pradedu panikuot ir reikia, kad kas iš šalies įvertintu ir sudėliotu taškus ant i

Jusu CRB rodo virusini susirgima, as neduociau antibijotiku.Gal homeovox tiktu ir gerklytei ir nosytei
Atsakyti
QUOTE(bzykas @ 2016 03 23, 21:48)
Jusu CRB rodo virusini susirgima, as neduociau antibijotiku.Gal homeovox tiktu ir gerklytei ir nosytei

Dėkui už patarimą 4u.gif, kol kas dar nedaviau antibiotikų. esu stipriai pasimetus verysad.gif nes šiandien vakare mano mergytei pradėjo kilti temperatūra. Prieš miega buvo pakilus iki 38,6. Dabar miega. Vaikas žvalus, valgo, viskas kaip visada, tik toks fone aštrus kosuliukas pradėjo lysti. Iš vienos pusės labai neramu, iš kitos pusės turėčiau džiaugtis kad kyla temperatūra - reiškiasi organizmas kovoja, gal ir reikia užkelti aukščiau, kad sudegint bacilas g.gif . Na kaip sakant esu pasimetus teisingo sprendimo beieškant verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mari Art: 23 kovo 2016 - 22:29
Sveikos mamytės! Gal kas patartumėt ką užsitęsusiam vidurių užkietėjimui 2 metų 4 mėn. berniukui gydyti?
Kreipėmės į homeopatą labiau dėl kitų priežasčių, bet gydė ir šią, bet kol kas be rezultatų.
Vartojom Ambra6, Sušlerio druską magnis ir kalcis. Jei gerai pamenu ir Pullsatila nuo to buvo skyrę, bet... nieko sad.gif
Problema prasidėjo, kai nutraukiau maitinimą krūtimi (1 metų 9 mėn.) ir po to išėjo į lopšelį (tik 3 dienas) ir susirgo Laimo liga (vartojo 3 sav. antibiotikus). Iki šiol vargstam. Tarpai lyg ir numažėjo nuo 5 dienų iki 2-3. Visas maistas, kuris laisvina - neturi esminio poveikio. Retkarčiais suveikia, bet labiau atsitiktinai.
Atsakyti
QUOTE(zibute1980 @ 2016 03 30, 18:22)
Sveikos mamytės! Gal kas patartumėt ką užsitęsusiam vidurių užkietėjimui 2 metų 4 mėn. berniukui gydyti?
Kreipėmės į homeopatą labiau dėl kitų priežasčių, bet gydė ir šią, bet kol kas be rezultatų.
Vartojom Ambra6, Sušlerio druską magnis ir kalcis. Jei gerai pamenu ir Pullsatila nuo to buvo skyrę, bet... nieko sad.gif
Problema prasidėjo, kai nutraukiau maitinimą krūtimi (1 metų 9 mėn.) ir po to išėjo į lopšelį (tik 3 dienas) ir susirgo Laimo liga (vartojo 3 sav. antibiotikus). Iki šiol vargstam. Tarpai lyg ir numažėjo nuo 5 dienų iki 2-3. Visas maistas, kuris laisvina - neturi esminio poveikio. Retkarčiais  suveikia, bet labiau atsitiktinai.

O gerąsias bakterijas duodate?
Atsakyti
QUOTE(jurguze @ 2016 03 30, 18:24)
O gerąsias bakterijas duodate?

Bandžiau duoti, bet jokio esminio skirtumo nebuvo. Tik dar jokių vaistų kaip duphalac nebandėm.
Aš galvoju, kad reikia rasti tinkamą homeopatinį preaparatą. Tai va, tikiuosi, kad kas pasidalins. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zibute1980: 30 kovo 2016 - 19:38
QUOTE(zibute1980 @ 2016 03 30, 20:36)
Bandžiau duoti, bet jokio esminio skirtumo nebuvo. Tik dar jokių vaistų kaip duphalac nebandėm.
Aš galvoju, kad reikia rasti tinkamą homeopatinį  preaparatą. Tai va, tikiuosi, kad kas pasidalins.  unsure.gif

Cascara Sagrada ( šaltekšnis), aš naudoju Koralinio klubo, ir aišku reikia ieškot priežasties .
Atsakyti