Įkraunama...
Įkraunama...

8metis berniukas vis dar maudosi su mama

Noreciau klausterti: Mano drauge turi sunu 8,5 metu. Ir neseniai mane gana nustebino, kad jie vis dar praktikuoja maudymasi vonioje kartu. Man tai nelabai kaip skaniai atrodo. Noreciau paklausti ar daug mamu tai daro ir iki kokio amziaus tai norma. Ka manot.
p.s. Mano auklejime tai kazkaip kaista. Susitaikiau, kad ji vaikstoi ir prie sunaus pastoviai nuoga bei kad jis prie manes nuogas po namus darkosi. bet cia...
Atsakyti
doh.gif doh.gif doh.gif nukeista ir man...didelis gi jau vyras ax.gif
Atsakyti
o man tai jau kazkokiais neaiskiai nukrypimais ar net santykiais blink.gif smirda g.gif
Atsakyti
Man nelabai priimtinas toks maudymąsis kartu vonioj, kažkoks iškrypimas g.gif schmoll.gif juk vaikas jau didelis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sfinxute @ 2006 07 25, 19:27)
Man nelabai priimtinas toks maudymąsis kartu vonioj, kažkoks iškrypimas  g.gif  schmoll.gif juk vaikas jau didelis  g.gif


as aplamai abejoju ar man patiktu kai nueinu i svecius,o ten vaikezas nuogas laksto. o jei dar su savo mazaja blink.gif schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Visus mus maudydavo mamos, kai buvome maži. Neatsimenu kiek man buvo metų, kai pasakiau - maudysiuos pats. Ateis laikas, pasikeis berniuko elgesys. Nepergyvenk, viskas yra tvarkoje. Gal per daug to nuogumo, bet draugai / bendraamžiai greitai sustatys viską į vietas ir viskas bus gerai. Nekreipk dėmesio į vaiką, gėrėkis drauge.
Atsakyti
Koks cia gali buti gerejimasis blink.gif kazkoks iskrypimas tikrai. Na cia jau mamos problema yra, nesuprantu, kaip ji pati taip gali, gal ji vienisa mama, neturi vyro??? g.gif Vaikinas pagal viska juk jau ir i antra klase turetu eiti, ir dar plikas po namus laksto, ir dar su mama maudosi... Baisu, daugiau nera ko pridurti, mamytei reiketu su psichologu pasikalbeti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Linuxeee @ 2006 07 26, 14:14)
Baisu, daugiau nera ko pridurti, mamytei reiketu su psichologu pasikalbeti  unsure.gif

Tai tuomet baisu tiktai jums. Savo Medinuką vedu į baseiną. Tai vat vaizdelis: po baseino 20 mamyčių sulekia į berniukų rūbinę (vaikai nuo 7 iki 13 metų) šluosto vaikus, rengia, fenuoja plaukus ir panašiai. Tai jei jau svetimi vaikai turi nuogi prieš jas vaikščioti, tai jau svetimi tuo labiau.
Manau užtektų pasakyti vaikui, kad tikri vyrai taip nedaro ir baigsis ši užsitęsusi vaikystė. Nėra čia problemos.
Atsakyti
Kad vaiką maudo mama yra viena ir tai normalu, nes tokio amžiaus beveik visus berniukus dar maudo mamos, bet, kad ta mama kartu su sūnumi maudosi, kaip supratau vienoje vonioje kartu g.gif schmoll.gif , na jau čia nemanau, kad norma.Va jei tas berniukas su tėvu maudytųsi, viskas ok, bet daba -su mama doh.gif O gal ji nudistė, gal jie visi namuos visą gyvenimą vaikščios nuogi biggrin.gif g.gif
Atsakyti
Nelabai supratau apie koki cia maudymasi kalba eina... Mane ir 10 metu ir tete ir mama kartkartem nuprausdavo... o cia tipo vienoj vonioj? unsure.gif nu keistai kazkaip...
Atsakyti
Mano sūnui 7 metai, dažnai maudau aš jį bigsmile.gif ( kartu nesimaudau tik dėl higienos) . Nieko blogo nematau g.gif . Maudosi jis vienoje vonioje su sese dvyne rolleyes.gif : žaidžia, dūksta. Irgi nematau nieko blogo. O plikinėjam namie visi, niekas mūsų namuose to nereikšmina. Tokie jau esame.
Beje, atkreipiau dėmėsį į tokį dalyką: kaimynų berniukas 8 metų, kurio mama labai "paslaptinga" ( ta prasme, vaikšto namie padoriai apsirėdžiusi tongue.gif ) labai domisi mergaitėmis blink.gif , netgi buvo atvejis, kai draugams pasiūlė "padaryti" seksą blink.gif, dažnai pasakoja , kad žiūri erotines TV laidas ( nemanau, kad jis tikrai jas žiūri, bet va giriasi g.gif ). Pas saviškius vaikus tokių sexinteresų nepastebėjau schmoll.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(taiptaip @ 2006 07 28, 16:43)
Kad vaiką maudo mama yra viena ir tai normalu, nes tokio amžiaus beveik visus berniukus dar maudo mamos, bet, kad ta mama kartu su sūnumi maudosi, kaip


Na,aš nė karto nesu su vaikais lipus kartu į vonią-kažkaip fee,vaikui gi nemalonu schmoll.gif O vaikai mano anksti patys maudytis pradėjo,tik įeinu nugarą patrint
Atsakyti