Įkraunama...
Įkraunama...

Artdeco

QUOTE(alexvirga @ 2007 01 24, 00:20)
O tai kiek ta,kur 10 telpa,kainuoja? blush2.gif ,jei keturiom spalvom,kaip supratau,40lt.(nebepamenu) blush2.gif

apie 50 Lt. 4u.gif pamenu uz tai ja ir pirkau, kad seseliu telpa daug daugiau, o kaina nelabai stipriai skiriasi smile.gif
Atsakyti
veinintelį ką išbandžiau- tai camuoflage- 10balų thumbup.gif , tik spalvą nelabai nutaikiau...
labai dabar norisi dar ką išbandyt rolleyes.gif gal šešėlius....
Atsakyti
QUOTE(emmute @ 2007 02 02, 14:20)
veinintelį ką išbandžiau- tai camuoflage- 10balų thumbup.gif , tik spalvą nelabai nutaikiau...
labai dabar norisi dar ką išbandyt rolleyes.gif  gal šešėlius....

Isbandyk, tikrai nenusivilsi thumbup.gif as naudoju ir birius seselius ir tuos piestukinius thumbup.gif vieninteliai seseliai kurie nenubyra, nesubega i viena voko puse thumbup.gif as jau daugiau neeksperementuoju ir perku tik ARDEKO kosmetika thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgux @ 2007 02 03, 23:46)
Isbandyk, tikrai nenusivilsi  thumbup.gif as naudoju ir birius seselius ir tuos piestukinius  thumbup.gif  vieninteliai seseliai kurie nenubyra, nesubega i viena voko puse  thumbup.gif as jau daugiau neeksperementuoju ir perku tik ARDEKO kosmetika  thumbup.gif



čia tie kur atskirai perkami ir galima sudėt į dėžutę? tik kad man pasirodė ten dauguma spalvų tokios blizgančios, ar yra kokių kasdienai? 4u.gif
Atsakyti
Turiu maskuoklį tokį su arbatmedžiu, tai man jis thumbup.gif
Atsakyti
kol kas Artdeco neapvyle turiu pagrinda, seselius ir jie man labai patinka, o blizgius jau isimylejau wub.gif
Atsakyti
O as rizikavau pirkdama lupdazi, bet tikrai nenusivyliau: graziai blizga, pakankamai ilgai laikosi ir kaina nesikandzioja - 26 lt.
Atsakyti
kol kas nenusivyliau nei vienu jų gaminiu 4u.gif , tikrai super, ypač patinka akių pieštukai, tokie minkštučiai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katiliukas: 08 kovo 2007 - 23:40
girdėjau apie šitą neblogi atsiliepimai planuoju pirkti, ar nenuvylė?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katiliukas: 08 kovo 2007 - 23:58
labas.Norėčiau suzinot gal kas bandė ARTDECO kokiu nors stiprinimo priemonių nagams
Atsakyti
a nusipirkau nesulaukus pasisakymų ir labai patenkinta likau 4u.gif


gal kas lūpų blizgesį bandėt? ax.gif
Atsakyti
Naudoju rutulinę pudrą, turiu ir kasdienai ir su šiek tiek dugiau blizgučių išeigai. Man tai labai patinka mirksiukas.gif
Atsakyti