Įkraunama...
Įkraunama...

Artdeco

QUOTE(Ariella @ 2007 01 19, 17:22)
Labai patiko Artdeco flomasterinis piestukas akims,
labai lengvai tepasi, sodri spalva, minkstas galiukas, nu pasaka thumbup.gif

Dar turiu biria pudryte ir kompaktine, irgi patinka, labai svelnios.

Turejau nagu laka, labai greit sutirstejo, net nejo atidaryt buteliuko, nors lako dar buvo jameapie puse, taip ir ismeciau sad.gif


O kiek kainuoja tas flomasterinis piestukas? smile.gif
Atsakyti
nagu lakai tai man nelabai daznai kisant rankas i vandeni nusitrina nago galiukas per viena diena del to man labai nepatinka
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2007 01 19, 19:01)
Gal senas koks papuolė g.gif ?



Tikriausiai doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Zvaigzdute^ @ 2007 01 19, 19:40)
O kiek kainuoja tas flomasterinis piestukas?  smile.gif



25 Lt 4u.gif
Atsakyti
Baigiu skaistalus, kaip šios firmos skaistaliukai, kas turite? ax.gif
Atsakyti
Nusipirkau krempudrą Hydra silk. thumbup.gif:
Dabar gundausi šėšėliais ax.gif Sakykit kas žino riek gero tiek blogo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2007 01 22, 14:15)
Dabar gundausi šėšėliais ax.gif Sakykit kas žino riek gero tiek blogo ax.gif

apie juos tik geri atsiliepimai forume ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baltija: 22 sausio 2007 - 22:55
O kelios spalvytės šešėlių dėžutėje telpa?Ar jos skirtingų dydžių?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alexvirga: 22 sausio 2007 - 23:09
QUOTE(alexvirga @ 2007 01 22, 23:02)
O kelios spalvytės šešėlių dėžutėje telpa?Ar jos skirtingų dydžių?


Taip, dezutes yra skirtingu dydziu.
Ir tokios, kur dar skaistalai telpa 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ariella: 23 sausio 2007 - 11:15
QUOTE(alexvirga @ 2007 01 22, 23:02)
O kelios spalvytės šešėlių dėžutėje telpa?Ar jos skirtingų dydžių?

as turiu kur telpa 4i seseliai, man rodos (bet nesu tikra) vietoj dievju seseliu galima det skaistalus, tada tilps skaistalai ir 2 seseliai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(alexvirga @ 2007 01 23, 00:02)
O kelios spalvytės šešėlių dėžutėje telpa?Ar jos skirtingų dydžių?

taip, dezutes yra skirtingu dydziu, i maziausia telpa 2 seseliai, o i didziausia - 10 smile.gif nors ta didziausia kaip ir skirta 8 seseliams ir po teptuka is sonu, bet jei nepalieki vietos teptukui, tada telpa 10 seseliu. O vietoj dvieju seseliu visada gali isideti viena skaistalu dezute. Sitos Artdeco dezutes tai man thumbup.gif sunaudojai viena spalva, ismetei ir isidejau nauja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Geliuke @ 2007 01 23, 13:11)
taip, dezutes yra skirtingu dydziu, i maziausia telpa 2 seseliai, o i didziausia - 10 smile.gif nors ta didziausia kaip ir skirta 8 seseliams ir po teptuka is sonu, bet jei nepalieki vietos teptukui, tada telpa 10 seseliu. O vietoj dvieju seseliu visada gali isideti viena skaistalu dezute. Sitos Artdeco dezutes tai man  thumbup.gif  sunaudojai viena spalva, ismetei ir isidejau nauja  4u.gif

va butent isidejau kita, arba namie gali kazkokia palikt - nereik penkiu dezuciu del penkiu spalvu - susidejai ka nori ir vualia thumbup.gif kaip patogu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Geliuke @ 2007 01 23, 14:11)
taip, dezutes yra skirtingu dydziu, i maziausia telpa 2 seseliai, o i didziausia - 10 smile.gif nors ta didziausia kaip ir skirta 8 seseliams ir po teptuka is sonu, bet jei nepalieki vietos teptukui, tada telpa 10 seseliu. O vietoj dvieju seseliu visada gali isideti viena skaistalu dezute. Sitos Artdeco dezutes tai man  thumbup.gif  sunaudojai viena spalva, ismetei ir isidejau nauja  4u.gif


O tai kiek ta,kur 10 telpa,kainuoja? blush2.gif ,jei keturiom spalvom,kaip supratau,40lt.(nebepamenu) blush2.gif
Atsakyti