Įkraunama...
Įkraunama...

Artdeco

man tai seseliai patiko...ir spalvos tokios super thumbup.gif ypac grazu kai pasidazau su juodais blizganciais akiu kampelius...dar isiule man tuso pagrinda toki balta tai pasakysiu sudu sudas!isvis tik sulipina blakstienas ir tiek... schmoll.gif tusas irgi man nepatiko ismeciau... blush2.gif tik kad seseliai tikrai faini thumbup.gif
Atsakyti
Nusipirkau šešėlių pagrindą, superinis daiktas thumbup.gif
Atsakyti
man nesenai nupirko ish sarmos artdeco blizgesiu su tais shepeteliais,tai shiaip labai faini ir spalva matosi ir blizga bigsmile.gif dar tokius sheshelius kur tie teptukeliai ish dvieju pusiu ir 2 spalvas gali pasirinkti ir pasibaigus gali pasikeisti tas bonkutes tai pirkom auxine spalwa ir tamsiai ruda,nu zodziu superishkai atrodo ir shwyti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sirenita @ 2006 12 26, 10:42)
man tai seseliai patiko...ir spalvos tokios super thumbup.gif ypac grazu kai pasidazau su juodais blizganciais akiu kampelius...dar isiule man tuso pagrinda toki balta tai pasakysiu sudu sudas!isvis tik sulipina blakstienas ir tiek... schmoll.gif tusas irgi man nepatiko ismeciau... blush2.gif tik kad seseliai tikrai faini thumbup.gif

drinks_cheers.gif artdeco šešėliai tikrai super thumbup.gif O tas tušo pagrindas?? Tai tikriausiai panašu kaip tušas dvipusis (kur balta ir juoda)??
Atsakyti
as prie lempu sviesos pirkau kamufliaza ir atitaikiau spalva gerai, esi patenkinta pirkiniu thumbup.gif
Atsakyti
man labai patiko nagu stipriklis Calcium builder. Nerealus dalykas, tik po jo reiktu nagus padrekinti.
Atsakyti
Šešėliai super,daug spalvų galima pasirinkti 4u.gif . Lūpų blizgesiai geri thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sirenita @ 2006 12 26, 11:42)
man tai seseliai patiko...ir spalvos tokios super thumbup.gif ypac grazu kai pasidazau su juodais blizganciais akiu kampelius...dar isiule man tuso pagrinda toki balta tai pasakysiu sudu sudas!isvis tik sulipina blakstienas ir tiek... schmoll.gif tusas irgi man nepatiko ismeciau... blush2.gif tik kad seseliai tikrai faini thumbup.gif

man irgi seseliai thumbup.gif tik artdeco ir dazausi, labai grazios spalvytes
Atsakyti
Turiu susikomplektavus dvi dezutes seseliu, tuos piestukus du, blizgesi, pudra dezsuteje kur ir sausa ir slapia galima naudot. Viskas liux thumbup.gif nenusivyliau niekuo.
Atsakyti
nusipirkau maskuojanti piestuka Nr. 1 - labai fainsa, gerai pasiskirsto, gerai maskuoja thumbup.gif
o kaip pudros? gal kuri netycia turit rutuliukus? labai domintu atsiliepimas.
Atsakyti
Labai patiko Artdeco flomasterinis piestukas akims,
labai lengvai tepasi, sodri spalva, minkstas galiukas, nu pasaka thumbup.gif

Dar turiu biria pudryte ir kompaktine, irgi patinka, labai svelnios.

Turejau nagu laka, labai greit sutirstejo, net nejo atidaryt buteliuko, nors lako dar buvo jameapie puse, taip ir ismeciau sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ariella: 19 sausio 2007 - 16:26
QUOTE(Ariella @ 2007 01 19, 16:22)
Turejau nagu laka, labai greit sutirstejo, net nejo atidaryt buteliuko, nors lako dar buvo jameapie puse, taip ir ismeciau sad.gif

Gal senas koks papuolė g.gif ?
Atsakyti