Įkraunama...
Įkraunama...

Artdeco

vos ne kaip keturiu seseliu, pataisykit jei klystu, as kazkada pataikiau antakcijos perkant seseliu uz kazkiek lt, duodavo dezute susideti, dabar jau nesimeto tokiomis dovanomis. Va delto as ir vengiu sitos kosmetikos, nes ka bepirktum, praktiskai reikia dezuciu, nepatinka, man tie seseliai palaidai isbarstyti...
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2006 11 06, 19:02)
Merginos o kokia kaina dėžutės į kurią dedasi šešėliai? g.gif



Tiksliai neatsimenu, gal apie 30-40lt g.gif
Atsakyti
gal kas bandete birius seselius sios firmos? vakar apziurejau, labai grazios spalvytes, tik idomu, kaip laikosi rolleyes.gif
Atsakyti
labai gera firma thumbup.gif labai faini seseliai, naujasis tusas labai graziai dazo, taip pat gera zodi galiu pasakyti apie krempudra, graziai maskuoja, tolygiai dengiasi rolleyes.gif ir akiu baze labai gera, pasitepi ja, o paskui seseliais tai iki vakaro viskas lieka puikiai 4u.gif
dabar atsirades naujas blizgesys su pipiriukais, "kandziojantis" efektas, bet man nelabai erzina biski schmoll.gif biggrin.gif
Atsakyti
Turiu šešėlius, tušą (Multi) ir nagų stiprintoją - superiniai dalykai thumbup.gif
Atsakyti
Patinka man kamufliazas, tikrai geriau nei "Nivea", "L'oreal" maskuokliai bigsmile.gif
Atsakyti
koks nr ,viktuteee?
Atsakyti
man tai nr.6 kaip tik
Atsakyti
QUOTE(bagiriukas @ 2006 11 26, 13:52)
dabar atsirades naujas blizgesys su pipiriukais, "kandziojantis" efektas, bet man nelabai erzina biski  schmoll.gif  biggrin.gif

Gal gali truputi plačiau parašyti, mane jis l.sudomino, bet vienoj parduotuvėj nebuvo, į kitas jau patingėjau eit
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo delamorte: 10 gruodžio 2006 - 21:13
Sveikos, o gal jau išbandėte naująjį lupų pilingą 4u.gif Mano lūpos šerpetoja, galvoju gal padėtų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sixty @ 2006 12 11, 16:18)
Sveikos, o gal jau išbandėte naująjį lupų pilingą  4u.gif  Mano lūpos šerpetoja, galvoju gal padėtų  ax.gif

abejoju ar toki daikta verta pirkti man tokiu reikalu paprasciausiai gelbeja minsktu dantu sepetuku pasveisti lupas, o jei pasveiti ryte isivalius dantis ir vakare irgi po valymo tai viskas ciki thumbup.gif
Atsakyti
mergytes o kaip artdeco lupu blizgesiai is naujos kolekcijos,ar turit,ar graziai atrodo ant lupyciu?ar jie tik blizga ar ir spalva matosi,laukiu atsiliepimu smile.gif aciukas smile.gif
Atsakyti