Įkraunama...
Įkraunama...

Artdeco

QUOTE(Gulcan @ 2006 09 01, 12:46)
Aš turiu Artdeco maskuojamąjį pieštuką- tai tikrai labai patinka  4u.gif

Gal kas turit tokį kaip teptukas rolleyes.gif ? Kaži kaip jis, ar geras g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2006 09 01, 13:32)
Gal kas turit tokį kaip teptukas rolleyes.gif ? Kaži kaip jis, ar geras g.gif ?


Mano tai kaip lūpdažis, nes pardavėja patarė, kad paakiams geriau pirkti tokį kaip teptukas, o spuogams- kaip lūpdažis (aš pirkau būtent spuogams maskuoti) ax.gif
Atsakyti
seseliai patinka,o blizgesys lupoms schmoll.gif nors man ir siaip blizgesiai netinka,nes labai sausos ir visada suskirdusios lupos,tai greitai susigeria doh.gif ir dar nepatiko,kad teptukas su sereliais,kurie issikraipo ir paskui sunku dazytis ax.gif
Atsakyti
ziurejau kamufliazus, maskuoja nerealiai gerai, net raudona veida!!! tik neissirinkau spalvos prie dirbtinio apsvietimo g.gif
Atsakyti
Turiu šešėlius. Labai patinka, dabar perku tik tos firmos smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2006 07 17, 11:46)
Apie tušą galiu pasisakyti  smile.gif  aš dabar turiu Intensive Color Mascara, tai nieko blogo negaliu pasakyti. Pirkau jį, nes viena forumietė rekomendavo kaip intensyviai juodą  ax.gif  Ir tikrai jis man pasirodė juodesnis už kitus tušus, o ypač tai matosi, kai nusivalau akis, tada visas vatos diskelis būna ryškiai juodas (ne taip kaip nuvalius įprastą tušą)  rolleyes.gif

Nusipirkau ir aš tą tušą rolleyes.gif . Spalva kaip spalva, bet tepa tai labai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2006 11 05, 12:52)
Nusipirkau ir aš tą tušą rolleyes.gif . Spalva kaip spalva, bet tepa tai labai  thumbup.gif



O sis tushas labiau ilgina ar tankina?
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2006 11 05, 17:12)
O sis tushas labiau ilgina ar tankina?

Nu atseit ir ilgina, ir tankina rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2006 11 05, 13:52)
Nusipirkau ir aš tą tušą rolleyes.gif . Spalva kaip spalva, bet tepa tai labai  thumbup.gif



O man tai jis is pradziu visai nepatiko, nes kol pasidazydavau tai doh.gif labai tepdavo akiu vokus ir kai istrauki sepeteli tai visas aplypes ir ... na bet po keliu savaiciu viskas Ok ax.gif

Man tai jis labai naturaliai padazo blakstienas, labiau ilgina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2006 11 05, 18:51)
O man tai jis is pradziu visai nepatiko, nes kol pasidazydavau tai  doh.gif labai tepdavo akiu vokus ir kai istrauki sepeteli tai visas aplypes ir ... na bet po keliu savaiciu viskas Ok  ax.gif 

Man tai jis labai naturaliai padazo blakstienas, labiau ilgina  smile.gif


o kokia tų tušų kaina? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2006 11 05, 18:51)


Man tai jis labai naturaliai padazo blakstienas, labiau ilgina  smile.gif

Aha, labai natūraliai ax.gif smile.gif

QUOTE(Isila @ 2006 11 06, 14:24)
o kokia tų tušų kaina?  g.gif

44Lt smile.gif
Atsakyti
Merginos o kokia kaina dėžutės į kurią dedasi šešėliai? g.gif
Atsakyti