Įkraunama...
Įkraunama...

Artdeco

QUOTE(picolina @ 2010 01 21, 12:52)
o kokia tu spalva turi?nes as siandienai uzsisakiau 1 nr, valilla.

iš kur užsisakėt? 4u.gif
Atsakyti
is MB blush2.gif jam padariau sarasiuka ko noriu ir jis man nuperka blush2.gif jis dirba tama paciame pastate kur yra artdeco parduotuve didele.tai as jau is artdeco mineral pure turesiu visa kolekcija.krempudra,mineralini foundation,loos pudra turiu ir va siandiena turi MB parnesti du artdeco sepetelius ir ta maskuotoja
Atsakyti
QUOTE(picolina @ 2010 01 21, 12:52)
o kokia tu spalva turi?nes as siandienai uzsisakiau 1 nr, valilla.


Tą pačią turiu smile.gif Iki šiol naudoju atsiliepimai tik geriausi, bet kadangi mano oda sausa,tai labai žiūriu kad nepadauginčiau, nes tada matosi kaip miltai, bet maskavimas labai patinka, riebesnei odai iš viso tiktų tobulai.
Papildyta:
QUOTE(picolina @ 2010 01 21, 15:26)
is MB  blush2.gif  jam padariau sarasiuka ko noriu ir jis man nuperka  blush2.gif jis dirba tama paciame pastate kur yra artdeco parduotuve didele.tai as jau is artdeco mineral pure turesiu visa kolekcija.krempudra,mineralini foundation,loos pudra turiu ir va siandiena turi MB parnesti du artdeco sepetelius  ir ta maskuotoja


O kuo skiriasi loose powder ir mineral foundation? Ar matot kokį skirtumą tarp jų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elegant: 21 sausio 2010 - 14:30
QUOTE(Elegant @ 2010 01 21, 13:31)
Tą pačią turiu  smile.gif  Iki šiol naudoju atsiliepimai tik geriausi, bet kadangi mano oda sausa,tai labai žiūriu kad nepadauginčiau, nes tada matosi kaip miltai, bet maskavimas labai patinka, riebesnei odai iš viso tiktų tobulai.
Papildyta:
O kuo skiriasi loose powder ir mineral foundation? Ar matot kokį skirtumą tarp jų?

o tu pirma maskuoji ir paskui tepi visa veida prempudra arba mineraline, ar pirma pagrinda dedi ir paskui maskuoji?
Papildyta:
QUOTE(Elegant @ 2010 01 21, 13:31)
O kuo skiriasi loose powder ir mineral foundation? Ar matot kokį skirtumą tarp jų?

taip, skiresi.loos pudra as naudoju kaip makiazo pagrindo sutvirtinima.o faundation tai jis kaip pudra sulygina veido oda,pamaskuoja.ir dar loos pudra turi truputi blizgiu detaliu,kurios pagyvina veida, o va foundation matiskuma duoda
Atsakyti
QUOTE(picolina @ 2010 01 21, 15:34)
o tu pirma maskuoji ir  paskui tepi visa veida prempudra arba mineraline, ar pirma pagrinda dedi ir paskui maskuoji?


Maskuoklį būtinai jau po pudros reikia naudoti, kitaip viskas nusivalys. Dedu kreminę, tada pamaskuoju su šiuo maskuokliu ir tada jau šiek tiek papudruoju biria pudra, bet maskuotų vietų neliečiu, nes ant mano sausos odos birios priemonės išryškėja, kai jų per daug pridėta. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(picolina @ 2010 01 21, 15:38)
taip, skiresi.loos pudra  as naudoju kaip makiazo pagrindo sutvirtinima.o faundation tai jis kaip pudra sulygina veido oda,pamaskuoja.ir dar loos pudra turi truputi blizgiu detaliu,kurios pagyvina veida, o va foundation matiskuma duoda


O kaip tos blizgios dalėlės? ar labai blizga?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elegant: 21 sausio 2010 - 14:39
ne,minimaliai ju ten pas mane.ka tik paemiau ant pirsto, tai matosi blizguciai, bet va kaip pasklaidziau ant rankos ju net nesimato.as turiu 3 numeriuka pudros, per va ka tik paziurejau artdeco puslapyje, kad loose pudros 1 nr turi daugiau blizgiuju daleliu ir labiau duoda blizgesio.
Illuminating Powder Finish dar tokia yra tai ji man labai duoda blizgesi, man toks kaip shimeris
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo picolina: 21 sausio 2010 - 14:48
QUOTE(picolina @ 2010 01 21, 15:46)
ne,minimaliai ju ten pas mane.ka tik paemiau ant pirsto, tai matosi blizguciai, bet va kaip pasklaidziau ant rankos ju net nesimato.as turiu 3 numeriuka pudros, per va ka tik paziurejau artdeco puslapyje, kad loose pudros 1 nr turi daugiau blizgiuju daleliu ir labiau duoda blizgesio.


o tą 3nr galima dienai naudoti, ar čia labiau vakariniam makiažui ta pudra? ir ką jinai suteikia veidui?
Atsakyti
QUOTE(Elegant @ 2010 01 21, 13:56)
o tą 3nr galima dienai naudoti, ar čia labiau vakariniam makiažui ta pudra? ir ką jinai suteikia veidui?

as naudoji ji dienai, nes sakau, kad to blizgejimo nera
Atsakyti
QUOTE(picolina @ 2010 01 21, 15:26)
is MB  blush2.gif  jam padariau sarasiuka ko noriu ir jis man nuperka  blush2.gif jis dirba tama paciame pastate kur yra artdeco parduotuve didele.tai as jau is artdeco mineral pure turesiu visa kolekcija.krempudra,mineralini foundation,loos pudra turiu ir va siandiena turi MB parnesti du artdeco sepetelius  ir ta maskuotoja

Na va, o aš galvojau, kad galima iš užsienio pigiau parsisiųst doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2010 01 21, 14:23)
Na va, o aš galvojau, kad galima iš užsienio pigiau parsisiųst doh.gif

o man atrodo kad LT kainos pigesnes negu cia pas mus.as net neisivaizduoju kokioskainos lt bet maciau cia keleta kainu,tai buvo jos maziasnes uz musiskes vokiskas
Atsakyti
QUOTE(picolina @ 2010 01 21, 16:27)
o man atrodo kad LT kainos pigesnes negu cia pas mus.as net neisivaizduoju kokioskainos lt bet maciau cia keleta kainu,tai buvo jos maziasnes uz musiskes vokiskas


kiek pvz pas jus tas maskuoklis mineralinis kainuoja?
Atsakyti
maskuoklis 9.50 euru-33 lt
mineralinis foundation (nezinaukaiplietuviskai vadinas blush2.gif ) 18.90-65 lt
loose pudra 16.90- 58 lt
mineraline ta pudra skysta kur tu klausiai 22 eurai -76 lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo picolina: 21 sausio 2010 - 17:10