Įkraunama...
Įkraunama...

Artdeco

Gal kas jau naudojat? bigsmile.gif

http://www_artdeco_d...uid-foundation/
Atsakyti
as turiu. atrodo labai naturaliai,nesudaro kaukes efekto, bet as nenaudoju.nes mano oda truputi issausejusi tai.ji isryskina man sausiasia vietas.ir seip mazas spalvu pasirinkimas.bet as sau atitaikiau.
Atsakyti
seip asdabar naudoti pradejus mineraline ardeco,pagrinda,pudra.va dabar laukiu progos tai ir maskuokli pirksiu
Atsakyti
QUOTE(picolina @ 2010 01 18, 15:33)
as turiu. atrodo labai naturaliai,nesudaro kaukes efekto, bet as nenaudoju.nes mano oda truputi issausejusi tai.ji isryskina man sausiasia vietas.ir seip mazas spalvu pasirinkimas.bet as sau atitaikiau.


Kaip maskuoja? O tai ji dar labiau sausina odą? maniškė irgi sausa tai turbūt netiks... ax.gif
Atsakyti
manau kad cia mano odai netiko, nes ji yra dehitratuota ir man isryskino pleiskaneles ant veido,del maskavimo tai ji vidutinio maskavimos, nera lengva kaip MFsecond skin bet ir nesunki, nesudaro kaukes efekto.matai cia vokiskame puslapyje, net nepamineta kokiai odai tinka.manau tinka visoms, tik jei tavo sausa tai pries dedant sia pudra reiktu gerai sudrekinti odele kremu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(asphalt @ 2009 12 06, 10:32)
Esu radus ČIA. Bet siųstis nebandžiau, per daug kainuoja siuntimas iki Lietuvos.
Gal dar iš kur nors įmanoma?



As taip pat ieskau is kur butu gali atsisiusti Artdeco kosmetikos pigiau nei parduodama Lietuvos parduotuvese, gal kas turit minciu? 4u.gif
Atsakyti
Gal kas bandėt mineralinį maskuoklį (konsilerį) ir mineralinius šešėlius? 4u.gif Įdomu būtų sužinoti atsiliepimus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(asphalt @ 2009 12 06, 10:32)
Esu radus ČIA. Bet siųstis nebandžiau, per daug kainuoja siuntimas iki Lietuvos.


Kad cia ir taip kainos didesnes nei LT blink.gif
http://www.garden.co...y...1665 Mineraline pudra perku Sarmoj, tai kaina 70lt, o cia pagal sios dienos kursa -82lt su kapeikom + siuntimas mastau.gif Ne kas.....
Atsakyti
as ir norejau ta patipasakyti, kad LT kainos tokios pat kaip uzsienyje, o gal net ir truputi pazesnes.
vokiskos artdeco kainos
Atsakyti
QUOTE(picolina @ 2010 01 18, 19:39)
manau kad cia mano odai netiko, nes ji yra dehitratuota ir man isryskino pleiskaneles ant veido,del maskavimo tai ji vidutinio maskavimos, nera lengva kaip MFsecond skin bet ir nesunki, nesudaro kaukes efekto.matai cia vokiskame puslapyje, net nepamineta kokiai odai tinka.manau tinka visoms, tik jei tavo sausa tai pries dedant sia pudra reiktu gerai sudrekinti odele kremu  4u.gif


tai ši Artdeco labiau maskuoja už MF Second Skin? pastaroji mano šiuo metu naudojama, bet mažokai maskuoja ax.gif
Atsakyti
labiau maskuoja uz second skin
Atsakyti
QUOTE(Elegant @ 2010 01 04, 20:19)
Įsigijau šitą gėrį. bigsmile.gif
http://www_artdeco_d...eral-concealer/

Tikrai vertas dėmesio daiktas, labai patinka kad padengus šiais milteliais, paakiai nebeblizga po kreminės pudros, atrodo natūraliai. Neblogai maskuoja, bet ne ypatingai, didesnių defektų neslėps, tiesa, dar nebandžiau kaip būtų sumaišius tuos miltelius su kremu, Artdeco tinklapyje rašo, kad tokiu būdu padengus, maskavimas būtų didesnis.

o kokia tu spalva turi?nes as siandienai uzsisakiau 1 nr, valilla.
Atsakyti