Įkraunama...
Įkraunama...

Artdeco

QUOTE(krishana @ 2009 12 17, 16:34)
As turiu toki :

user posted image

visai nelipnus, tik po kiek laiko man jis pradejo smirdeti kazkodel, bet laikosi gal ilgai wink.gif


As jau nuo vasaros gundausi siuo blizgiu,maciau yra grazi persikine spalva tarp visu,tik bijau,kad nebutu pernelyg neryski,t.y. kad net nesimatys ant lupu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Biancca @ 2009 12 20, 17:03)
Turėjau kažkada nusipirkus Artdeco tušą akims, nepatiko labai. Taip baisiai sulipino blakstienas, kad nei nagalvodama atidaviau draugei, na jau ne, man tokio tušo nereikia. blink.gif Turiu ir nagų laką, spalva graži, sodri, bet laikosi trumpai, greit nusilupa. Taigi, tokia ta mano pažintis su šia firma, kurios tęsti neketinu. biggrin.gif



O as atvirksciai, labai patenkinta esu laku... puikiai isilaiko iki savaites laiko nors indus plaunu rankomis ir be pirstiniu) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Incredible Me @ 2009 12 22, 10:30)
Nusipirkau savaitgali kremine/kompaktine pudra double finish.ji skirta riebiai/misriai odai,kainavo nemazai-66lt.Ji atrodo kaip kompaktine,bet tepti reikia pirstu,pasidaro tokia kremine,o ant veido lb greitai isdziuna ir darosi kompaktines pudros efektas.pirkau ja,kad nenaudoti kremines,kompaktines ,kad maziau krauti ant veido.Ispudziai:nepatinka,kad sunkiai tepas,neina iskart daug "uzkabint" ant pirstu,reikia terliotis kol istepsi visa veida(pripratau kremine su sepeteliu per kelias sekundes paskirstyt),su kempinele kuri buvo komplekte irgi nieko nesigauna,nei su sausa,nei su sudrekinta,viskas lieka ant kempineles,bet ne ant veido,maskuoja gan gerai,atrodo naturaliai,nera kaukes efekto,veidas neblizga visai puse dienos.Tai net nezinau,ar pirksiu ja vel,nes labai jau nepatogus jos paskirstimas doh.gif  kai baigiasi pudra,nereikia pirkti nauja dezute uz 66lt,parsiduoda papildymai(refill),36llt berods g.gif dezute grazi,su veidrodeliu smile.gif
user posted image


Draugė nusipirko, tai patenkinta, ir tikrai gražiai ant veido atrodo, manau ateity įsigysiu ir aš.
Atsakyti
pirkit jei pas jus misri/riebi oda,parasyta kad ypac rekomenduojama,nes pasausina siek tiek ,pasalina blizgesi,bet nepatartina sausai odai
Atsakyti
Kas turit kamufliaza,ar jis nekemsa poru,neatsiranda spuogeliu panaudojus? g.gif Ziauriai uzsimaniau,nes kai ant rankos pabandziau,tai labai gerai maskuojantis pasirode,nors ir labai plonai tepant wub.gif Kazin ji galima tepti ant skruostu,bet na ant atskiru demeliu,o taip daugiau?...nes pas mane yra tokiu neryskiu demeliu po spuogu likusiu,tai nepritaskuosiu as ten tiek biggrin.gif Ir gal zinot kaina,nes nepaziurejau kazkaip? blush2.gif Gal patartumet kas naudojat, koks numeriukas butu ant odos gelsviausias,na kad nebutu i rausvuma ir ne per tamsus? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(diamondness @ 2009 12 24, 22:54)
Kas turit kamufliaza,ar jis nekemsa poru,neatsiranda spuogeliu panaudojus? g.gif Ziauriai uzsimaniau,nes kai ant rankos pabandziau,tai labai gerai maskuojantis pasirode,nors ir labai plonai tepant wub.gif Kazin ji galima tepti ant skruostu,bet na ant atskiru demeliu,o taip daugiau?...nes pas mane yra tokiu neryskiu demeliu po spuogu likusiu,tai nepritaskuosiu as ten tiek biggrin.gif Ir gal zinot kaina,nes nepaziurejau kazkaip? blush2.gif Gal patartumet kas naudojat, koks numeriukas butu ant odos gelsviausias,na kad nebutu i rausvuma ir ne per tamsus? rolleyes.gif


Aš turiu, naudojau gal 2 kartus, vienas iš jų buvo itin svarbiam renginiui darytam makiažui tai naudojau jį skruostams pamaskuoti paraudimus ir pan ir vakare nuvalius viską pastebėjau kad tose vietose kur teptas kamufliažas, oda paraudusi, ją nieži, tiesa, ryte jau viskas buvo pradingę, todėl iš savo patirties patariu šios priemonės dideliems odos plotams nenaudoti. Kaina apie 25Lt gal kiek daugiau. Mano nr arba 6 arba 9 biggrin.gif nes nežinau iš kurios pusės žiūrėti o tas lipdukas taip neaiškiai užklijuotas, sakyčiau tokia natūrali, rusva spalvytė.
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2009 12 22, 14:57)
As jau nuo vasaros gundausi siuo blizgiu,maciau yra grazi persikine spalva tarp visu,tik bijau,kad nebutu pernelyg neryski,t.y. kad net nesimatys ant lupu unsure.gif

As turiu lygiai oki pat kaip foto, bet man jis nepatinka schmoll.gif Konsisencija man per skysta ir ant lupu kazkaip nemaloniai
Atsakyti
QUOTE(Incredible Me @ 2009 12 23, 12:45)
pirkit jei pas jus misri/riebi oda,parasyta kad ypac rekomenduojama,nes pasausina siek tiek ,pasalina blizgesi,bet nepatartina sausai odai


Mano skruostų oda itin sausa, bet nemėgstu "riebiai" atrodančio veido ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Elegant @ 2009 12 25, 00:22)
Aš turiu, naudojau gal 2 kartus, vienas iš jų buvo itin svarbiam renginiui darytam makiažui tai naudojau jį skruostams pamaskuoti paraudimus ir pan ir vakare nuvalius viską pastebėjau kad tose vietose kur teptas kamufliažas, oda paraudusi, ją nieži, tiesa, ryte jau viskas buvo pradingę, todėl  iš savo patirties patariu šios priemonės dideliems odos plotams nenaudoti. Kaina apie 25Lt gal kiek daugiau. Mano nr arba 6 arba 9  biggrin.gif  nes nežinau iš kurios pusės žiūrėti o tas lipdukas taip neaiškiai užklijuotas, sakyčiau tokia natūrali, rusva spalvytė.

Tai gal jums siaip oda suerzino g.gif Man nuo nei vienos priemones taip nera buve,kad ir kokiu dabar pagalvoju nesamoniu buvau ant odos tepusi doh.gif biggrin.gifO cia dar man pasirode,kad taip plonai uztepti tereikia,nes dabar naudoju maskuojamaji piestuka,tai tikrai jis man storiau tepasi,tai gal odai net geriau butu g.gif As tai galvoju dabar internete pasiziurejusi,kad man reiketu imti galbut Neutralizing yellow,arba desert sand,tik nezinau kelinti cia nr...idomu butu pabandyti zalia,bet bijau,kad paskui visa zalia atrodysiu,nors kiek zinau atseit tikrai gerai maskuoja zalia doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(diamondness @ 2009 12 25, 21:11)
Tai gal jums siaip oda suerzino g.gif Man nuo nei vienos priemones taip nera buve,kad ir kokiu dabar pagalvoju nesamoniu buvau ant odos tepusi doh.gif  biggrin.gifO cia dar man pasirode,kad taip plonai uztepti tereikia,nes dabar naudoju maskuojamaji piestuka,tai tikrai jis man storiau tepasi,tai gal odai net geriau butu g.gif  As tai galvoju dabar internete pasiziurejusi,kad man reiketu imti galbut Neutralizing yellow,arba desert sand,tik nezinau kelinti cia nr...idomu butu pabandyti zalia,bet bijau,kad paskui visa zalia atrodysiu,nors kiek zinau atseit tikrai gerai maskuoja zalia doh.gif  biggrin.gif


Raudonį tikrai gerai maskuoja žalia (ji tam ir skirta), šiaip aš ir ieškojau žalio kamufliažo, bet neradau, todėl paėmiau rusvą, turiu žalią Perfect Stick, tai man labai patinka ir odą nuramina, jei ima raust dėl temp. pokyčių, o va tas kamufliažas man pasirodė kemšantis odą.
Atsakyti
QUOTE(Elegant @ 2009 12 25, 23:48)
Raudonį tikrai gerai maskuoja žalia (ji tam ir skirta), šiaip aš ir ieškojau žalio kamufliažo, bet neradau, todėl paėmiau rusvą, turiu žalią Perfect Stick, tai man labai patinka ir odą nuramina, jei ima raust dėl temp. pokyčių, o va tas kamufliažas man pasirodė kemšantis odą.

Gal ir kemsantis,bet gal plonai tepant nieko nebutu g.gif O su zaliu vistiek kazkaip bijau rizikuoti,nu vistiek man atrodo,kad veidas bus zalias ir viskas,nes man reiketu daugiau ka pamaskuoti,nors demeles ir nera ryskios biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(diamondness @ 2009 12 25, 22:51)
Gal ir kemsantis,bet gal plonai tepant nieko nebutu g.gif O su zaliu vistiek kazkaip bijau rizikuoti,nu vistiek man atrodo,kad veidas bus zalias ir viskas,nes man reiketu daugiau ka pamaskuoti,nors demeles ir nera ryskios biggrin.gif

na as ir labai bijojau kad gali zalsvumas (naudoju toki kaip lupdazi) islysti is jo krempudros ax.gif bet kur reikia as pamaskuoju su zaliu, po to truputi ant tos pacios vietos patepu sviesios spavytes maskuokliu, tai thumbup.gif ir zalsvumas neislenda 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cinamonas*: 26 gruodžio 2009 - 08:29