Įkraunama...
Įkraunama...

Artdeco

QUOTE(Kuzia @ 2009 12 06, 13:55)
Mano pamegtu produktu ten nera unsure.gif . Bet jau taip buvau apsidziaugus rolleyes.gif



reikia pagooglinti, tikrai yra daug parduotuviu kurios siuncia, bandyk gal ebay pirmiausiai.
Atsakyti
QUOTE(krishana @ 2009 12 06, 12:02)
reikia pagooglinti, tikrai yra daug parduotuviu kurios siuncia, bandyk gal ebay pirmiausiai.

Kazkada labai intensyviai ieskojau. Nieko gudro neradau unsure.gif
Atsakyti
siandiena buvau savo rajono artdece tai pudros mineralines skystos pardavime dar nera schmoll.gif o del tu seseliuku kur kazkas rese tai maciau 254 arba 245 bet neisidemejau dabar kuri doh.gif
Atsakyti
Gal kas žino, ar lipnūs yra Artdeco lūpų blizgesiai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2009 12 17, 12:10)
Gal kas žino, ar lipnūs yra Artdeco lūpų blizgesiai? 4u.gif

nea,nelipnus,as bandzaiu color gloss,lip booster,ir glamour kolekcijos,labai patiko,nors man ir lipnumas netrukdo,ilgiau laikosi lipnus blizgesiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Incredible Me @ 2009 12 17, 14:25)
nea,nelipnus,as bandzaiu color gloss,lip booster,ir glamour kolekcijos,labai patiko,nors man ir lipnumas netrukdo,ilgiau laikosi lipnus blizgesiai smile.gif

Dėkui už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2009 12 17, 14:47)
Dėkui už atsakymą  4u.gif


As turiu toki :

user posted image

visai nelipnus, tik po kiek laiko man jis pradejo smirdeti kazkodel, bet laikosi gal ilgai wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krishana: 17 gruodžio 2009 - 15:35
Turėjau kažkada nusipirkus Artdeco tušą akims, nepatiko labai. Taip baisiai sulipino blakstienas, kad nei nagalvodama atidaviau draugei, na jau ne, man tokio tušo nereikia. blink.gif Turiu ir nagų laką, spalva graži, sodri, bet laikosi trumpai, greit nusilupa. Taigi, tokia ta mano pažintis su šia firma, kurios tęsti neketinu. biggrin.gif
Atsakyti
Nusipirkau kamufliažą, bet jis toks kietas, kad neįsivaizduoju kaip man jį reikės tepti.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Elegant @ 2009 12 20, 18:26)
Nusipirkau kamufliažą, bet jis toks kietas, kad neįsivaizduoju kaip man jį reikės tepti....  doh.gif



Hehe, jie visi daugiau ar maziau kieti smile.gif pati pirma karta nustebau. Turiu kitos firmos kamufliaza, tai puikiai atlieka savo darba. Jis ir turi buti toks kietas, lipnus, kad prie odos kuo geriau priglustu ir veliau pudra uztepus susilygintu gerai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Elegant @ 2009 12 20, 18:26)
Nusipirkau kamufliažą, bet jis toks kietas, kad neįsivaizduoju kaip man jį reikės tepti....  doh.gif

as ir nustebau kad kietas, parduotuvej pabandziau, bet pagalvojau kad tie meginukai ilgokai stovi atviri padziuve yra, tai rizikavau, na tepti sunkoka, bet maskuoja man gerai 4u.gif
Atsakyti
Nusipirkau savaitgali kremine/kompaktine pudra double finish.ji skirta riebiai/misriai odai,kainavo nemazai-66lt.Ji atrodo kaip kompaktine,bet tepti reikia pirstu,pasidaro tokia kremine,o ant veido lb greitai isdziuna ir darosi kompaktines pudros efektas.pirkau ja,kad nenaudoti kremines,kompaktines ,kad maziau krauti ant veido.Ispudziai:nepatinka,kad sunkiai tepas,neina iskart daug "uzkabint" ant pirstu,reikia terliotis kol istepsi visa veida(pripratau kremine su sepeteliu per kelias sekundes paskirstyt),su kempinele kuri buvo komplekte irgi nieko nesigauna,nei su sausa,nei su sudrekinta,viskas lieka ant kempineles,bet ne ant veido,maskuoja gan gerai,atrodo naturaliai,nera kaukes efekto,veidas neblizga visai puse dienos.Tai net nezinau,ar pirksiu ja vel,nes labai jau nepatogus jos paskirstimas doh.gif kai baigiasi pudra,nereikia pirkti nauja dezute uz 66lt,parsiduoda papildymai(refill),36llt berods g.gif dezute grazi,su veidrodeliu smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Incredible Me: 22 gruodžio 2009 - 09:35