Įkraunama...
Įkraunama...

Artdeco

As jau visai pasimeciau doh.gif pasimeciau tarp visu AtrDeco produktu doh.gif
niekaip neisirenku ziemai kremines pudros...ar mineral fluid faudation ar hydra silk..
nuolaida per MB (is darbo) ax.gif iki kaledu smile.gif
Cia gal ne i tema butu bet merginos kaip jums atrodo ar biri ar presuota (kompaktine) pudra yra geriau? negaliu issirinkti ar geriau kompaktine ar bire pirkti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo picolina: 04 gruodžio 2009 - 18:00
QUOTE(picolina @ 2009 12 04, 18:53)
As jau visai pasimeciau  doh.gif pasimeciau tarp visu AtrDeco produktu  doh.gif
niekaip neisirenku ziemai kremines pudros...ar mineral fluid faudation ar hydra silk..


Tas Mineral fluid foundation ir mane sudomino, bet kaip matau čia naujiena ir pas mus dar jo nėra.. įdomu kuo jis skiriasi nuo Hydra Silk... Kažkaip įtariu, kad šita bus labiau maskuojanti... g.gif
Nuolaidą tai tikrai gerą turit biggrin.gif Verta išnaudot, nes Artdeco labai gera kosmetika, net alergiškiems žmonėms tinka ax.gif
Papildyta:
QUOTE(picolina @ 2009 12 04, 18:53)
Cia gal ne i tema butu bet merginos kaip jums atrodo ar biri ar presuota (kompaktine) pudra yra geriau? negaliu issirinkti ar geriau kompaktine ar bire pirkti  doh.gif


Jei norėsit tą pudrą ir su savim pasiimt, tai imkit kompaktinę - ir nešiotis rankinėje galėsit ir namie su šepetėliu naudoti, o biri sakyčiau beveik tas pats tik su šepetėliu jos daugiau pasiima taip didesniu sluoksniu padengsite veidą.
Atsakyti
QUOTE(Elegant @ 2009 12 04, 17:23)
Tas Mineral fluid foundation ir mane sudomino, bet kaip matau čia naujiena ir pas mus dar jo nėra.. įdomu kuo jis skiriasi nuo Hydra Silk... Kažkaip įtariu, kad šita bus labiau maskuojanti... g.gif
Nuolaidą tai tikrai gerą turit biggrin.gif Verta išnaudot, nes Artdeco labai gera kosmetika, net alergiškiems žmonėms tinka  ax.gif

tai va pas mane sausa ir jautri oda ir dar plius kapilerai truputi issiplete verysad.gif
seip as kosmetikos nesinesioju.tai pirksiu biria.ACIU
Dabar paskaiciau tai tas hydra silk skirtas sausai jautriai odai kurei reikia dregmes.si pudra labai drekina ir tiek.o ta nauja Mineral Fluid Foundation priturtinta mineralais, skatina odos atsinaujinima ir dar raso apsaugo nuo odos senėjimo poveikio.tinka ir jautriai odai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo picolina: 04 gruodžio 2009 - 18:39
Sveiki, anksčiau pirkdavau Artdeco šešėlius Nr. 245, bet jų jau senokai Lietuvoj neberandu pirkti... Gal kas žinote iš kur būtų galima parsisiųsti, o gal tokia spalva išvis išimta iš apyvartos?
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2009 12 05, 13:58)
Sveiki, anksčiau pirkdavau Artdeco šešėlius Nr. 245, bet jų jau senokai Lietuvoj neberandu pirkti... Gal kas žinote iš kur būtų galima parsisiųsti, o gal tokia spalva išvis išimta iš apyvartos?


hmm, gal idek spalvos foto, arba pasiziurek ar yra artdeco tinklapyje, jeigu nera - lietuvoje ir nebus. o jeigu yra, bandyk per elektronines parduotuves siustis
Atsakyti
QUOTE(picolina @ 2009 12 04, 19:29)
tai va pas mane sausa ir jautri oda ir dar plius kapilerai truputi issiplete  verysad.gif
seip as kosmetikos nesinesioju.tai pirksiu biria.ACIU
Dabar paskaiciau tai tas hydra silk skirtas sausai jautriai odai kurei reikia dregmes.si pudra labai drekina ir tiek.o ta nauja Mineral Fluid Foundation priturtinta mineralais, skatina odos atsinaujinima ir dar raso apsaugo nuo odos senėjimo poveikio.tinka ir jautriai odai


Kai įsigysit pudrą, papasakokit įspūdžius čia. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(krishana @ 2009 12 05, 16:56)
hmm, gal idek spalvos foto, arba pasiziurek ar yra artdeco tinklapyje, jeigu nera - lietuvoje ir nebus. o jeigu yra, bandyk per elektronines parduotuves siustis


Žiūrėjau, nebėra. sad.gif Už ką man taip? Aš labai prisirišu prie kosmetikos, jei ką tinkamo randu, visada tą ir perku. O dbr štai šešėlių nebėra, mano juodo pieštuko irgi nebe. cray.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2009 12 05, 14:58)
Sveiki, anksčiau pirkdavau Artdeco šešėlius Nr. 245, bet jų jau senokai Lietuvoj neberandu pirkti... Gal kas žinote iš kur būtų galima parsisiųsti, o gal tokia spalva išvis išimta iš apyvartos?


O kokia čia spalva?
Atsakyti
245: Sumptuose Olive

user posted image

Yra panašių, dbr 208 perku, bet vis tek ta geresnė buvo. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micefee: 05 gruodžio 2009 - 23:38
QUOTE(krishana @ 2009 12 05, 13:56)
bandyk per elektronines parduotuves siustis

kur internete Artdeco pardavineja huh.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2009 12 06, 00:33)
kur internete Artdeco pardavineja huh.gif ?


Esu radus ČIA. Bet siųstis nebandžiau, per daug kainuoja siuntimas iki Lietuvos.
Gal dar iš kur nors įmanoma?
Atsakyti
QUOTE(asphalt @ 2009 12 06, 08:32)
Esu radus ČIA. Bet siųstis nebandžiau, per daug kainuoja siuntimas iki Lietuvos.
Gal dar iš kur nors įmanoma?

Mano pamegtu produktu ten nera unsure.gif . Bet jau taip buvau apsidziaugus rolleyes.gif
Atsakyti