Įkraunama...
Įkraunama...

Artdeco

QUOTE(ne mama @ 2009 11 26, 23:26)
gal yra svieziu atsiliepimu apie artdeco tusus ax.gif  labiausiai domia all in one mascara smile.gif

o man atvirkščiai - visiškai netiko ir nepatiko schmoll.gif kažkoks tai siaubas ir nesusipratimas doh.gif blakstienas sulipindavo į vieną krūvą, neiššukuodavo ir t.t...vienu žodžiu viviškas šlamštas verysad.gif galu gale taip ir išmečiau kartu su pinigais kaip į balą verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(krishana @ 2009 12 01, 21:51)
Na siandien Kosmadoj ziurejau, buvo tik komplektas su sepeteliu, ant dezutes buvo uzrasyta 2g. Todel suabejojau ir nenupirkau.

Na reikes ir man istaikyti proga ir uzlekti pasiziureti 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes
mano oda yra labai sausa ir jautri.
Noriu paklausti, gal is jusu kas naudojate Hydra Silk kremine pudra?ji skirta jautriai ir sausai odai.kokie butu atsiliepimai.
ir dar norejau paklausti apie ARTDECO pure minerals linija.kokie butu atsilietimai ir ka naudojate is sios linijos?
Atsakyti
QUOTE(picolina @ 2009 12 03, 14:53)
Sveikutes
mano oda yra labai sausa ir jautri.
Noriu paklausti, gal is jusu kas naudojate Hydra Silk kremine pudra?ji skirta jautriai ir sausai odai.kokie butu atsiliepimai.


Jau esu rašiusi, tai pacituosiu savo žinutę ax.gif
QUOTE(Elegant @ 2009 10 25, 18:45)
Mano oda mišri, bet į sausumą. Jau kokius 2mėn naudoju Artdeco Hydra Silk ir turiu pasakyti kad tikrai labai gera pudra, ypač rekomenduoju toms, kurių jautri oda (ši pudra ir skirta tokiai odai). Maskuoja vidutiniškai, galima užtept ir kiek daugiau jei trūksta maskavimo. Veidas ja patepus tikrai nebūna visai matinis, aš dar ant viršaus ją sutvirtinu biria pudra ir tada ji puikiai išlieka visą dieną.
Gal būtent jums netiks jei norite visai matinio veido, pudros efektas labai natūralus, maloni ant veido, drėkina, turi UV spindulių filtrą.


Atsakyti
QUOTE(Elegant @ 2009 12 03, 17:12)
Jau esu rašiusi, tai pacituosiu savo žinutę  ax.gif

o kaip del spalvytes? nes seip tik du atspalviai yra verysad.gif kuri numeriuka tu turi?
Atsakyti
QUOTE(picolina @ 2009 12 03, 19:58)
o kaip del spalvytes? nes seip tik du atspalviai yra  verysad.gif  kuri numeriuka tu turi?


Aš mačiau tris atspalvius prekyboj, turiu 1nr, turiu pasakyti, kad parduotuvių apšvietimas labai apgaulingas, šis nr ten atrodo kaip rožinė labiau bet iš tikro čia graži gelsva spalvytė.
Atsakyti
pas mus vokietijoje tik 2 verysad.gif
artdeco
Atsakyti
QUOTE(picolina @ 2009 12 03, 21:53)
pas mus vokietijoje tik 2  verysad.gif
artdeco


Tikrai, kaip keista, vokiškam psl rodo tik 2 spalvytes... Na pas mus yra 3, tai viena labai tamsi, kitos toks sakyčiau golden atsalvis, o manosios šviesiausias esamas LT. Pasižiūrinėkit paruotuvėse, gal atitaikysit spalvytę. 4u.gif
Atsakyti
Elegant Aciu.
Dabar ziuriu is tos pacios serijos pudros uzfiksavimui po kremines pudros sita.gal kas naudojate?
ir dar labai domina sita pudryte.
As paskutiniu metu pasiskaitau SM ir man visko reikia doh.gif
ir dar vakar uzmaciau balta budra g.gif
Atsakyti
QUOTE(picolina @ 2009 12 04, 11:20)
Elegant Aciu.
Dabar ziuriu is tos pacios serijos pudros uzfiksavimui po kremines pudros sita.gal kas naudojate?
ir dar labai  domina sita pudryte.
As paskutiniu metu pasiskaitau SM ir man visko reikia  doh.gif
ir dar vakar uzmaciau balta budra  g.gif

Esu turejusi as Mineral Powder Foundation, labai patiko ir tikrai labai graziai, skaisciai veidukas atrode, bet vienu metu nezinau kas man susisviete ir sesei atidaviau lotuliukas.gif , tai dabar truputi gailiuosi doh.gif Beje esu kazkur girdejusi, kad saltuoju metu mineraline pudryte negerai naudoti.
O sakykite kaip naudojama Mineral Loose Powder? Ji kaip vietoje kompaktines pudrytes, ar jos kita paskirtis? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinamonas* @ 2009 12 04, 16:18)
Esu turejusi as Mineral Powder Foundation, labai patiko ir tikrai labai graziai, skaisciai veidukas atrode, bet vienu metu nezinau kas man susisviete ir sesei atidaviau lotuliukas.gif , tai dabar truputi gailiuosi doh.gif  Beje esu kazkur girdejusi, kad saltuoju metu mineraline pudryte negerai naudoti.
O sakykite kaip  naudojama Mineral Loose Powder? Ji kaip vietoje kompaktines pudrytes, ar jos kita paskirtis? 4u.gif

tai as ta Mineral Powder Foundation ir noriu pavasariu-vasarai, kad nereiketu siltuoju metu naudoti kremines pudros.O seip kaip ji maskuoja gerai?
o ta Mineral Loose Powder tai as kaip suprantu ji po kremines pudros uzfiksavimui.
as tai dabar noriu apsipirkti is tos firmos visko ,nes turiu 70 procentu nuolaida
Atsakyti
QUOTE(picolina @ 2009 12 04, 18:38)
tai as ta Mineral Powder Foundation ir noriu pavasariu-vasarai, kad nereiketu siltuoju metu naudoti kremines pudros.O seip kaip ji maskuoja gerai?
o ta Mineral Loose Powder tai as kaip suprantu ji po kremines pudros uzfiksavimui.
as tai dabar noriu apsipirkti is tos firmos visko ,nes turiu 70 procentu nuolaida

man tai ji buvo thumbup.gif ir maskavo gerai mirksiukas.gif
oho is kur gavote tokia nuolaidele? blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti