Įkraunama...
Įkraunama...

Artdeco

Ar bandėt kas tokius Artdeco bronzinius perlus? g.gif
user posted image
Galvoju pirkt, tik nežinau, kaip jie. Labai norėčiau Guerlain meteoritų, bet gi kaina unsure.gif doh.gif Sakau, gal ir pigesnių galima būtų rast panašios kokybės ax.gif
Atsakyti
Nezinau, gal nemoku juo naudotis, bet seseliai su tuo pagrindu man niekaip neatlaiko visos dienos schmoll.gif Nors siaip ilgiau, be abejo, laikosi! Nes turiu toki iproti vis akytes pasitrinti, tai velniava doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Supergirl @ 2006 08 12, 11:28)
Ar bandėt kas tokius Artdeco bronzinius perlus? g.gif
user posted image
Galvoju pirkt, tik nežinau, kaip jie. Labai norėčiau Guerlain meteoritų, bet gi kaina  unsure.gif  doh.gif  Sakau, gal ir pigesnių galima būtų rast panašios kokybės  ax.gif

mano drauge juos turi ir jais labai patenkinta thumbup.gif Tik, manau jie labiau tinka tamsesnei odai, nors gal yra visokiu atspalviu? g.gif As pati turiu Artdeco rutuliukus, tik ne bronzinius, o paprastus. man jie labai patinka, naudoju vietoj skaistalu, truputi parusvinu skruostukus ir pirmyn rolleyes.gif Ilgai laiko.
Atsakyti
QUOTE(Nedera @ 2006 08 15, 13:58)
mano drauge juos turi ir jais labai patenkinta  thumbup.gif Tik, manau jie labiau tinka tamsesnei odai, nors gal yra visokiu atspalviu?  g.gif As pati turiu Artdeco rutuliukus, tik ne bronzinius, o paprastus. man jie labai patinka, naudoju vietoj skaistalu, truputi parusvinu skruostukus ir pirmyn rolleyes.gif Ilgai laiko.


o kokia ju kaina?
Atsakyti
Ar bandėte kuri nors krempudrą? Šiandien Sarmoj pabandžiau tai truputį tokia košė pasirodė g.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2006 08 16, 23:01)
Ar bandėte kuri nors krempudrą? Šiandien Sarmoj pabandžiau tai truputį tokia košė pasirodė  g.gif

Buvau gavus mėginuką, tai man nepatiko schmoll.gif
Atsakyti
krempudra tai baisi schmoll.gif schmoll.gif mokejau gal 64lt sarmoje kaip i bala....spalvos nenaturaliai atrodo,o nat veido uztepta kaip guasu, kaip pigi pudra doh.gif ten jautriai sausai odai, tai nuo tos pudros mano oda dar labiau issausejo...neverta tokiu pinigu..nerekomenduoju.. bet kas tinka vienam, galbut netinka kitam mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(SiVidz @ 2006 08 18, 00:06)
krempudra tai baisi schmoll.gif  schmoll.gif  mokejau gal 64lt sarmoje kaip i bala....spalvos nenaturaliai atrodo,o nat veido uztepta kaip guasu, kaip pigi pudra doh.gif  ten jautriai sausai odai, tai nuo tos pudros mano oda dar labiau issausejo...neverta tokiu pinigu..nerekomenduoju..  bet kas tinka vienam, galbut netinka kitam mirksiukas.gif


O kokia tu pirkai, tokiame stikliniame buteliuke, vadinasi "Hydra Silk" ar ne?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SKAIDRE: 18 rugpjūčio 2006 - 11:12
Siandien maciau Artdeko naujus nagu lakus su dvigubu sepeteliu, tai man jie labai fainu pasirode rolleyes.gif su testeriu dar pasitepiau ant nagiuko vienio pabandymui, tai taip maloniai tepesi wub.gif Tik, kad maciau 25litukus kainuoja, kaip lakui, tai biskiuka gaila unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(SiVidz @ 2006 08 18, 02:06)
krempudra tai baisi schmoll.gif  schmoll.gif  mokejau gal 64lt sarmoje kaip i bala....spalvos nenaturaliai atrodo,o nat veido uztepta kaip guasu, kaip pigi pudra doh.gif  ten jautriai sausai odai, tai nuo tos pudros mano oda dar labiau issausejo...neverta tokiu pinigu..nerekomenduoju..  bet kas tinka vienam, galbut netinka kitam mirksiukas.gif


Va ir aš neįsivaizduoju kam tada ta pudra skirta g.gif ? Gal scenai? biggrin.gif Kur nereikia žiūrėti į žmogų iš arti? Tiūek daug visko gero turi ši firma, o va pliumpt ir pateikia kokią nesąmonę...Ar čia mes nesugebam naudotis?
Atsakyti
QUOTE(SKAIDRE @ 2006 07 22, 11:35)
As tai pirkau "Hydra Silk" pudryte stikliniame buteliuke. Nr. 8, labai faina naturali spalvele. Si pudryte ypatingai drekina, tolygiai dengiasi, apsaugo nuo UVA ir UVB spinduliu, su silko dulkiu proteinais. Skirta labai jautriai, sausai, serpetojanciai, pazeistai odai. Sudetyje esantis aliejus ir drekikliai suteikia odai svelnumo ir palaiko naturalia odos dregme. Zodziu-labai gera pudryte thumbup.gif  Man labai patiko  thumbup.gif  wub.gif
Labai gerai drekino, gerai, lengvai, lygiai tepesi ir labai graziai atrode ant veiduko thumbup.gif

Aš irgi šitą turiu, taip pat nr 8 smile.gif Labai patiko, lengvai tepasi, gražiai atrodo ir tikrai ilgam užtenka.
Atsakyti
Aš turiu Artdeco maskuojamąjį pieštuką- tai tikrai labai patinka 4u.gif
Atsakyti