Įkraunama...
Įkraunama...

Artdeco

QUOTE(Cinamonas* @ 2009 11 23, 21:11)
tie meginukai parduotuvese buna truputeli padziuve, tai bijojau, kad gali sunkokai tepti, bet labai esu patenkinta lotuliukas.gif


tai kamufliažas, kaip supratau, geriau maskavo? smile.gif
Pati taip pat šitą, kaip jūs sakot, lūpdažį turiu biggrin.gif tai man visai neblogai pamaskuoja, bet kai baigsis mąstau išbandyti žalią kamufliažą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinamonas* @ 2009 11 23, 21:11)
Ieskojau visame mieste (esu is Panevezio), bet niekur neberadau zalio komuflezo, tai nusipirkau toki kaip lupdazi  4u.gif
http://www_artdeco_d.../perfect-stick/
Na esu labai patenkinta siuo, nekietas, lengvai tepasi ir gerai maskuoja lotuliukas.gif (maskuoju kasdien, nes yra ka slepti  verysad.gif )gal net patogiau, nei komuflezas butu smile.gif , tie meginukai parduotuvese buna truputeli padziuve, tai bijojau, kad gali sunkokai tepti, bet labai esu patenkinta lotuliukas.gif


Na Vilniuje jau ir komuflliazu beveik nebeliko, maciau vienoj Sarmoj ir tai jau nebeliko tikriausiai. As irgi nusipirkau maskuokli lupdazi, bet jis nelabai man patiko )
Atsakyti
QUOTE(Elegant @ 2009 11 23, 21:18)
tai kamufliažas, kaip supratau, geriau maskavo?  smile.gif
Pati taip pat šitą, kaip jūs sakot, lūpdažį turiu  biggrin.gif  tai man visai neblogai pamaskuoja, bet kai baigsis mąstau išbandyti žalią kamufliažą  ax.gif

ne, komufliazo neturejau 4u.gif todel negaliu palyginti kuris geriau ax.gif
Papildyta:
QUOTE(krishana @ 2009 11 23, 21:32)
Na Vilniuje jau ir komuflliazu beveik nebeliko, maciau vienoj Sarmoj ir tai jau nebeliko tikriausiai. As irgi nusipirkau maskuokli lupdazi, bet jis nelabai man patiko )

Tai gal atkeliaus mineraliniai maskuokliai lotuliukas.gif o kodel nepatiko, kas netiko?
Atsakyti
oo pagaliau galiu pagirti ardeco firmyte mirksiukas.gif pudryte is sios firmos ardeco yra pati geriausia, bent jau man tai nuostabi 4u.gif esu isbandziusi labai daug firmu: loreal, make up, pupa, maxsfaktor, maybeline bet nei viena taip netiko kaip si pudryte ir visada prie jos sugrystu. galiu pasakyti kaina atitinka kokybe 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinamonas* @ 2009 11 23, 21:34)
ne, komufliazo neturejau 4u.gif  todel negaliu palyginti kuris geriau ax.gif
Papildyta:

Tai gal atkeliaus mineraliniai maskuokliai  lotuliukas.gif  o kodel nepatiko, kas netiko?


Na pirmiausiai jis yra matomas, sausina oda, isryskeja rauksles ) BET maskuoja visai neblogai uz tokia kaina ) beto daug geresnis uz Artdeko priestukini )
Atsakyti
QUOTE(krishana @ 2009 11 23, 23:17)
Na pirmiausiai jis yra matomas, sausina oda, isryskeja rauksles ) BET maskuoja visai neblogai uz tokia kaina ) beto daug geresnis uz Artdeko priestukini )

Čia jūs apie kamufliažą? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(krishana @ 2009 11 23, 20:32)
Na Vilniuje jau ir komuflliazu beveik nebeliko, maciau vienoj Sarmoj ir tai jau nebeliko tikriausiai


Tai kamufliažų nebebus? doh.gif Kurioj Sarmoj matėt?
Savo kaip tik subaigiau, reikės dar bandyt perbėgt kelias parduotuves, gal rasiu tinkamą numerį.
Čia vienas iš mano „must have“ šaltuoju sezonu. Užtenka labai ilgam, maskuoja tobulai.
Atsakyti
QUOTE(Elegant @ 2009 11 24, 21:11)
Čia jūs apie kamufliažą?  ax.gif


Ne, as cia apie lupdazio formos maskuokli )
Atsakyti
QUOTE(krishana @ 2009 11 24, 22:48)
Ne, as cia apie lupdazio formos maskuokli )


Jūs parašėt " daug geresnis uz Artdeko priestukini", tai taip pagalvojau.... ax.gif

Turbūt reiks griebt tą kamufliažą nes visos taip giria dėl maskavimo... g.gif

Atsakyti
QUOTE(Elegant @ 2009 11 24, 23:28)
Jūs parašėt " daug geresnis uz Artdeko priestukini", tai taip pagalvojau.... ax.gif

Turbūt reiks griebt tą kamufliažą nes visos taip giria dėl maskavimo...  g.gif


Dar yra toks piestukinis skystas )
Na as is Vilniaus ir galiu pasakyti kad, Europoje/VCUP/ - 100% nera ju, visai.
Panoramoje - tik sarmoje buvo, ir tai labai tamsus. Gal kristianoje bus, reikes uzsukti. )
Atsakyti
QUOTE(krishana @ 2009 11 23, 13:30)
Reikes butinai isbandyti, gal dar kaina zinai?

Atskirai kaina berods apie 30Lt, pabandžiau, labai gerai dengia. O rinkinuko su šepetėliu apie 60Lt, bet buvo -50% nuolaida, tik dabar jau bijau pameluoti- nežinau ar dar nuolaida yra, ar jau baigėsi.
Artdeco psl. rašo, kad maskuoklį galima sumaišyti su nedideliu kiekiu paakių kremo, gausis kreminis maskuoklis
Atsakyti
QUOTE(krishana @ 2009 11 23, 23:17)
Na pirmiausiai jis yra matomas, sausina oda, isryskeja rauksles ) BET maskuoja visai neblogai uz tokia kaina ) beto daug geresnis uz Artdeko priestukini )

hmm matyt kiekvienai indviduliai g.gif , man tai jis ir gerai maskuoja ir nesausina odytes, va turiu is make up for ever tik baltaji, tai jis man sausina odyte
Papildyta:
QUOTE(delamorte @ 2009 11 25, 13:08)
Atskirai kaina berods apie 30Lt, pabandžiau, labai gerai dengia. O rinkinuko su šepetėliu apie 60Lt, bet buvo -50% nuolaida, tik dabar jau bijau pameluoti- nežinau ar dar nuolaida yra, ar jau baigėsi.
Artdeco psl. rašo, kad maskuoklį galima sumaišyti su nedideliu kiekiu paakių kremo, gausis kreminis maskuoklis

kiek supratau jus cia apie mineralini maskuokli? bigsmile.gif kur radote? bigsmile.gif labai noriu ji isbandyti clap_1.gif
Atsakyti