Įkraunama...
Įkraunama...

Artdeco

kokie atsiliepimai?
http://www_artdeco_d...eral-concealer/
Atsakyti
QUOTE(Elegant @ 2009 11 15, 22:00)


Nemaciau parduotuvese
Atsakyti
QUOTE(krishana @ 2009 11 16, 13:54)
Nemaciau parduotuvese


Jūs konkrečiai ieškojot, ar šiaip nepastebėjot?
Atsakyti
QUOTE(Elegant @ 2009 11 16, 19:29)
Jūs konkrečiai ieškojot, ar šiaip nepastebėjot?


Ieskojau, gal zinai kur Vilniuje galima rasti?
Atsakyti
QUOTE(krishana @ 2009 11 16, 20:12)
Ieskojau, gal zinai kur Vilniuje galima rasti?

Deja ne, aš iš Kauno.
Atsakyti
[quote=krishana,2009 11 16, 13:54]
Nemaciau parduotuvese
[/quote
Pvz Vln Sarmos parduotuvese tikrai yra smile.gif
Atsakyti
Douglas tikrai yra, net ir tokių rinkinukų-
user posted image
Atsakyti
QUOTE(delamorte @ 2009 11 23, 09:27)
Douglas tikrai yra, net ir tokių rinkinukų-
user posted image


Reikes butinai isbandyti, gal dar kaina zinai?

Atsakyti
QUOTE(krishana @ 2009 11 23, 14:30)
Reikes butinai isbandyti, gal dar kaina zinai?


mane irgi labai domina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(delamorte @ 2009 11 23, 09:27)
Douglas tikrai yra, net ir tokių rinkinukų-
user posted image

oho dar nemaciau tokio, gal cia naujiena? Jungiuosi i merginu besidominciu sarasiuka lotuliukas.gif man tai viskas is artdeco idomu ax.gif biggrin.gif
Dar artdeco internetiniame puslapiuke uzmaciau, kad yra ir mineraliniai skaistalai bigsmile.gif , visai neseniai pirkau sarmoje skaistalus, bet mineraliniu nemaciau, tai pirkau komufleze, tai idomu ar yra ir mineralinis maskuoklis g.gif , ai dar prisiminiau biggrin.gif visose parduotuvese apieskojau artdeco zalio maskuoklio komufleze, bet butent zalio nebera, paklausiau konsultanciu, sako nebeatveza, gal kas naujo bus, tai gal atkeliaus sie mineraliniai lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cinamonas*: 23 lapkričio 2009 - 19:17
QUOTE(Cinamonas* @ 2009 11 23, 19:50)
visose parduotuvese apieskojau artdeco zalio maskuoklio komufleze, bet butent zalio nebera, paklausiau konsultanciu, sako nebeatveza, gal kas naujo bus, tai gal atkeliaus sie mineraliniai  lotuliukas.gif


Tas maskuoklis nėra naujiena, aš jo nemačiau pas mus, bet reikės pasižiūrinėt dar. ax.gif
Naudojat žalią kamufliažą? ar dažnai naudojat? jis mane irgi labai domina nes kartais reikia skruostus pamaskuot. ax.gif Ar gerai maskuoja?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elegant: 23 lapkričio 2009 - 19:29
QUOTE(Elegant @ 2009 11 23, 20:28)
Tas maskuoklis nėra naujiena, aš jo nemačiau pas mus, bet reikės pasižiūrinėt dar.  ax.gif
Naudojat žalią kamufliažą? ar dažnai naudojat? jis mane irgi labai domina nes kartais reikia skruostus pamaskuot.  ax.gif  Ar gerai maskuoja?

Ieskojau visame mieste (esu is Panevezio), bet niekur neberadau zalio komuflezo, tai nusipirkau toki kaip lupdazi 4u.gif
http://www_artdeco_d.../perfect-stick/
Na esu labai patenkinta siuo, nekietas, lengvai tepasi ir gerai maskuoja lotuliukas.gif (maskuoju kasdien, nes yra ka slepti verysad.gif )gal net patogiau, nei komuflezas butu smile.gif , tie meginukai parduotuvese buna truputeli padziuve, tai bijojau, kad gali sunkokai tepti, bet labai esu patenkinta lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cinamonas*: 23 lapkričio 2009 - 20:13