Įkraunama...
Įkraunama...

Artdeco

QUOTE(Ridma @ 2009 10 24, 18:06)
Dar reikia man krempudros.Mano oda yra misri,Noriu tokios,kuri dengtu gerai,suteiktu veidui svytejima,kad dienos begyje nepradetu blizgeti kakta,gal galite ka patarti mirksiukas.gif  4u.gif


Mano oda mišri, bet į sausumą. Jau kokius 2mėn naudoju Artdeco Hydra Silk ir turiu pasakyti kad tikrai labai gera pudra, ypač rekomenduoju toms, kurių jautri oda (ši pudra ir skirta tokiai odai). Maskuoja vidutiniškai, galima užtept ir kiek daugiau jei trūksta maskavimo. Veidas ja patepus tikrai nebūna visai matinis, aš dar ant viršaus ją sutvirtinu biria pudra ir tada ji puikiai išlieka visą dieną.
Gal būtent jums netiks jei norite visai matinio veido, pudros efektas labai natūralus, maloni ant veido, drėkina, turi UV spindulių filtrą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elegant: 25 spalio 2009 - 17:45
Gal kas naudojat Artdeco skaistalus? rolleyes.gif Kaip jum jie?Kuri spalva naturaliausiai atrodo? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(diamondness @ 2009 10 25, 18:55)
Gal kas naudojat Artdeco skaistalus? rolleyes.gif  Kaip jum jie?Kuri spalva naturaliausiai atrodo? ax.gif


Na ziurint kokia tavo oda, spalva, veido forma ir t.t. Man ju uztenka ilgam laikui. Gaila kad jie visi matiniai.
Siaip yra tikrai daug ivairiu atspalviu, pabandyk parduotuveje ir rasi tinkama. Dabar turejo pasirodyti dar keleta nauju atspalviu.
Atsakyti
QUOTE(krishana @ 2009 10 26, 15:57)
Na ziurint kokia tavo oda, spalva, veido forma ir t.t.  Man ju uztenka ilgam laikui. Gaila kad jie visi matiniai.
Siaip yra tikrai daug ivairiu atspalviu,  pabandyk parduotuveje ir rasi tinkama. Dabar turejo pasirodyti dar keleta nauju atspalviu.

O kaip priklauso skaistalu spalva nuo veido formos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(krishana @ 2009 10 26, 15:57)
Na ziurint kokia tavo oda, spalva, veido forma ir t.t.  Man ju uztenka ilgam laikui. Gaila kad jie visi matiniai.
Siaip yra tikrai daug ivairiu atspalviu,  pabandyk parduotuveje ir rasi tinkama. Dabar turejo pasirodyti dar keleta nauju atspalviu.


Aš irgi turiu skaistalus, bet juose yra truputi blizgučių. Man jie labai patinka.
Atsakyti
čia buvo labai giriama eyeshadow base tokioj juodoj dėžutėje, o aš turiu iš seniau Glitter Base permatomoje dėžutėje, kažkada pirkau šėšėlius - tai buvo atseit dovana, irgi pardavėja sakė kad šėšėlių pagrindas. Na viena karta pabandžiau - ir daugiau nea schmoll.gif gal čia ne šėšėlių pagrindas? o gal tiesiog ne taip užtepiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(diamondness @ 2009 10 25, 18:55)
Gal kas naudojat Artdeco skaistalus? rolleyes.gif  Kaip jum jie?Kuri spalva naturaliausiai atrodo? ax.gif


man patinka Artdeco skaistalai. esu šviesiaodė, tai konsultantė parinko natūralų rožinį atspalvį. nr. nežinau, nes po ranka neturiu pakuotės. o kad skruostai žvilgėtų, ant skaistalų tepteliu veido perlų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(diamondness @ 2009 10 25, 18:55)
Gal kas naudojat Artdeco skaistalus? rolleyes.gif  Kaip jum jie?Kuri spalva naturaliausiai atrodo? ax.gif

Na va, šiandien nusipirkau Artdeco skaistalus, numeriukas 08 4u.gif spalvyte tokia į persiko, dar nebandžiau ant veidu tik ant rankytės, ryt išbandysiu tai butnai parašysiu savo įspūdžius mirksiukas.gif

QUOTE(krishana @ 2009 10 26, 14:57)
Na ziurint kokia tavo oda, spalva, veido forma ir t.t.  Man ju uztenka ilgam laikui. Gaila kad jie visi matiniai.
Siaip yra tikrai daug ivairiu atspalviu,  pabandyk parduotuveje ir rasi tinkama. Dabar turejo pasirodyti dar keleta nauju atspalviu.

Na šiandien aš žiūrinėjausi, tai kaip tik nustebau, kad tiek daug su blizgesiu, o matinių toks mažas pasirinkimas g.gif Hm gal tik parduotuvė tokiį asortimentą tuo metu turėjo
Atsakyti
QUOTE(Cinamonas* @ 2009 11 10, 20:50)
Na va, šiandien nusipirkau Artdeco skaistalus, numeriukas 08  4u.gif  spalvyte tokia į persiko, dar nebandžiau ant veidu tik ant rankytės, ryt išbandysiu tai butnai parašysiu savo įspūdžius mirksiukas.gif
Na šiandien aš žiūrinėjausi, tai kaip tik nustebau, kad tiek daug su blizgesiu, o matinių toks mažas pasirinkimas g.gif Hm gal tik parduotuvė tokiį asortimentą tuo metu turėjo


As irgi neseniai nusiperkau kelis nes droge nuolaidos buvo, tai zinok jau nebliza taip kaip anksciau )
Atsakyti
QUOTE(krishana @ 2009 11 11, 11:40)
As irgi neseniai nusiperkau kelis nes droge nuolaidos buvo, tai zinok jau nebliza taip kaip anksciau )

Na isbandziau:-) spalvyte patiko ne per ryski, atrodo labai naturaliai ir sakyciau beveik neblizga:-). Krishana o kada tu pirkai droge? Idomu ar dar butu ta akcijyte. As sarmoj pirkau tai ten tik dezutem nuolaidyte buvo
Atsakyti
QUOTE(Cinamonas* @ 2009 11 11, 12:14)
Na isbandziau:-) spalvyte patiko ne per ryski, atrodo labai naturaliai ir sakyciau beveik neblizga:-). Krishana o kada tu pirkai droge? Idomu ar dar butu ta akcijyte. As sarmoj pirkau tai ten tik dezutem nuolaidyte buvo


Pirkau ketvirtadieni, kainavo 19-20lt, Sarmoje atrodo 25lt )
Atsakyti
radau, kad Artdeco be kosmetikos turi net akiniu linija - nieko sau ! bigsmile.gif

http://www_artdeco_d...glasses/320308/

http://www_artdeco_d...frames/elegant/
Papildyta:
cia labai graziai mergina atrodo heart.gif

http://www_artdeco_d...frames/stylish/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lisik: 11 lapkričio 2009 - 23:14