Įkraunama...
Įkraunama...

Artdeco

[quote=mimoza:),2009 06 02, 22:53]
Kelios dienos naudoju maskuoklį. Kol kas patenkinta. Svarbiausia, kad natūraliai maskuoja ir paakių nesausina bigsmile.gif
user posted image

sitas daiktelis thumbup.gif rekomenduoju
Atsakyti
o man jis sausino paakius g.gif
Atsakyti
QUOTE(dianna @ 2009 10 07, 16:04)
o man jis sausino paakius  g.gif


o man jis nieko neuzmaskavo ) ir baigesi po menesio
Papildyta:
QUOTE(Mona187 @ 2009 10 07, 10:14)
O kaip ji atrodo? Mačiau kažkada žurnale, bet dabar neprisimenu. Ar galima tų dėžučių dar rasti? Ir kur jų pirkti?


Taip ju viasada yra. Dideles dezutes kur kazkur telpa 4 seseliai 1 skaistalai ir atrodo viskas ar dar kazkas apie 60lt neseniai maciau, kazkus buvo 51-56 lt bet dabar tikriausiai jau pabrango, o mazos kur tik 3 seseliai apie 30lt

Man jos asmeniskai per mazos ) jeigu i jas tilptu kokie 10 seseliai 3 skaitalai ir 2 komufliazai ir dar kas butu jega )
Atsakyti
vakar bandziau si blizgi,patiko kaip dengiasi,malonus ant lupu,suteikia slapiu lupu efekta,reikes jamt turbut ax.gif
My Webpage
Atsakyti
Sveikutes! Esu cia naujoke, taciau tikiu, kad rasiu nisa sitama puikiame forume.

Gal kam teko naudoti ArtDeco bronzine pudra su mineralais - Mineral Bronzing Powder Compact 09?

Ar ji geresne nei Egipto zeme?

Atsakyti
o Ardeco firma turi veido svytejima? visur ieskau, geriausiu variantu:))))
Atsakyti
QUOTE(Mantila @ 2009 10 10, 22:28)
o Ardeco firma turi veido svytejima? visur ieskau, geriausiu variantu:))))


turi, ir netgi visą seriją. smile.gif
http://www_artdeco_d...us-highlighter/
Atsakyti
Gal kas zino kur galima butu nusipirkti dezute seseliams laikyti (irgi magnetine) as ju turiu jau laabai daug tai nzn kur visus deti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(krishana @ 2009 10 18, 20:53)
Gal kas zino kur galima butu nusipirkti dezute seseliams laikyti (irgi magnetine) as ju turiu jau laabai daug tai nzn kur visus deti.  g.gif

Ten, kur prekiauja Artdeco, kiek teko matyti, visur jų yra ir dydžių visokiausių
Atsakyti
QUOTE(delamorte @ 2009 10 18, 22:21)
Ten, kur prekiauja Artdeco, kiek teko matyti, visur jų yra ir dydžių visokiausių


Jos mazos, vos 15cm X 7cm yra dydziausios. O man reikia didesnes, nes seseliu turiu gal 40vnt )
Atsakyti
QUOTE(mylima žmona @ 2009 09 07, 20:23)
Labai patikdavo anksčiau Artdeco šešėliai akims.
Galėčiau pasakyti kad buvo vieni iš geriausiu. Nebrangus, neblogai laikosi ir didėlis pasirinkimas.
Brangiausia buvo pirkti šešėliams dėžutę. Bet tai tikrai nėra būtina. thumbup.gif

Seseliai tikrai geri ir seseliu pagrindas thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutės brangiosios 4u.gif gal kuri mšginote šita makiazo baze,gundausi ja pirkti bigsmile.gif http://www_artdeco_d...s/make-up-base/ .Dar reikia man krempudros.Mano oda yra misri,Noriu tokios,kuri dengtu gerai,suteiktu veidui svytejima,kad dienos begyje nepradetu blizgeti kakta,gal galite ka patarti mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti