Įkraunama...
Įkraunama...

Artdeco

QUOTE(krishana @ 2009 09 08, 21:55)
Oho ka atradau artdeco tinklapyje. Ar jums teko matyti Lietuvoje Artdeco Camouflage ?

user posted image

as 2-ju spalvu kamufliazus turejau mazdaug pries 5-6 metus.turejau gelsva paakiams maskuoti ir spuogeliams.maskuoja labai gerai,bet kasdieniam naudojimui man nepatiko,paakius sausino blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(krishana @ 2009 09 07, 22:16)
Kokia ju kaina dabar?

Aš mačiau už 24 Lt.
Atsakyti
o sios firmos veido svytejimas gal buna?
seip tai as ir es bandzius seselius, super:)
Atsakyti
Pažersiu klausimų ax.gif
kuo kamufliažas skiriasi nuo maskuojamo pieštuko? Kad ir to pačio iš Artdeco - Perfect Stick? Kaip jį tepti, ir kokia kaina?
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2009 08 01, 20:42)
isigijau  gourmet gloss lupdazi,superinis dalykas,spalva kaip vazelino,konsistencija irgi. Pliusai: turi savyje kazkiek blizgejimo,lupos atrodo putlios,bet tokios naturalios,neapkrautos perdaug,zvilga graziai,begalo skaniai kvepia ir minkstina.Be to,siek tiek pabalina lupas.
Pas mane tokio ,,atspalvio",cia foto nekokybiska,siaip jis nera nei auksinis,nei sidabrinis schmoll.gif

http://www.sonjas-ko...mgagne-fizz.jpg

Gal dar pamatysi klausimą biggrin.gif
O nuo jo neatsiranda vėliau lūpų kraštuose tokios baltos sankaupos? Nes man nuo daugumos pabalinančių lūpas atsirasdavo vėliau, ir kitos tą patį rašydavo, tai įdomu kaip šis smile.gif Gal ant lūpų kada galėtum nufotografuot? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elegant @ 2009 09 09, 17:51)
Pažersiu klausimų  ax.gif
kuo kamufliažas skiriasi nuo maskuojamo pieštuko? Kad ir to pačio iš Artdeco - Perfect Stick? Kaip jį tepti, ir kokia kaina?


As turiu 1.Perfect stick ir 2.perfect teint. Neverti demesio. 1. labai kietas. 2. jo reikia daug kad paslepti pvz paakiu melynes (labai greitai baigesi)

kainuoja api 40-50lt
Papildyta:
QUOTE(krishana @ 2009 09 09, 19:25)
As turiu 1.Perfect stick ir 2.perfect teint. Neverti demesio. 1. labai kietas. 2.  jo reikia daug kad paslepti pvz paakiu melynes (labai greitai baigesi)

kainuoja api 40-50lt


Na dauguma mask. priestukus naudoja pries pudra, bet galima ir be pudrios. O maskuoja jie viska ko nereikia rodyti ))

Na o camouflage yra sunkesnis, galima ir randus maskuoti ir t.t. Kadangi as jau isbandziau turbut viska ir kolkas man niekas netiko, bandysiu isbandyti camouflage.
Atsakyti
Perfect Stick pati turiu ir man jis patinka, (beje, jo kaina ~ 25Lt) kaip supratau, kamufliažas labiau maskuoja? Kokia jo kaina?
Atsakyti
QUOTE(Elegant @ 2009 09 09, 20:15)
Perfect Stick pati turiu ir man jis patinka, (beje, jo kaina ~ 25Lt) kaip supratau, kamufliažas labiau maskuoja? Kokia jo kaina?



man tas stick tai toks tikrai kietokas ir sausina oda- na jis ten su kazkokiu antiseptiku, bet matyt vienintelis daiktas is artdeco kur nepaliko didesnio ispudzio- spuogeli paslepia, bet ir oda paskui nupleiskanoja- tai jau geriau as jo isvis nenaudoju unsure.gif o kamufliazas kiek ziurinejau dengiasi plonu sluoksniu, bet maskuoja labai gerai, idomu butu gal isbandyt, bet kolkas dziaugiuos (tfu tfu tfu) po vasaros susitvarkiusia oda, tai nelabai ir ieskau stipriai maskuojanciu daikciuku.
Atsakyti
Mergaites, gal žinote koks čia lupų blizgis?? labai graži spalva wub.gif
http://www_artdeco_d...s/make-up/face/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Donatute: 14 rugsėjo 2009 - 21:34
QUOTE(Donatute @ 2009 09 14, 22:33)
Mergaites, gal žinote koks čia lupų blizgis?? labai graži spalva      wub.gif
http://www_artdeco_d...s/make-up/face/


Cia tikriausiai lupas padenge kokia nors pudra ir dar naudojo lupu blizgesi.
Lip Brilliance arba Hydra Lip Booster.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krishana: 15 rugsėjo 2009 - 18:38
QUOTE(Donatute @ 2009 09 14, 23:33)
Mergaites, gal žinote koks čia lupų blizgis?? labai graži spalva      wub.gif
http://www_artdeco_d...s/make-up/face/


Tai niekas man nepasakys koks čia blizgis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2006 11 06, 18:02)
Merginos o kokia kaina dėžutės į kurią dedasi šešėliai? g.gif

O kaip ji atrodo? Mačiau kažkada žurnale, bet dabar neprisimenu. Ar galima tų dėžučių dar rasti? Ir kur jų pirkti?
Atsakyti