Įkraunama...
Įkraunama...

Artdeco

QUOTE(Tulpelyte @ 2009 08 01, 23:00)
O tik viena spalva yra jo  4u.gif ?


ne,yra is viso gal 6 spalvos smile.gif
Atsakyti
Panos, kurios naudojat/naudojot Hydra Silk pudrą, kaip jūs ją iš buteliuko iškrapšot? Ar tepat pirštais, ar paverčiat buteliuką ir tepat su kempinėle?
Atsakyti
Esu laaabai patenkinta Hydra Silk pudra ir tikrai rekomenduoju turinčioms jautrią odą. Labai gražiai dengia, puikiai išsilaiko. Išvis Artdeco vardas man, dabar siejasi su tikra kokybe, kuri niekuo nenusileidžia Chanel.
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2009 08 01, 23:11)
ne,yra is viso gal 6 spalvos smile.gif



as irgi turiu sitoki, bet pas mane "toffe cream" spalva tokia raudonoka, bet ant lupu labai graziai atrodo, patinka tekstura kad permatoma, blizgi, bet nelipni kaip paprastu blizgiu, ir dar ant lupu labai ilgai laikos- tikrai labai malonus daikciukas, ir jis beje ne prie lupdaziu, bet prie "lip care" kategorijos smile.gif taip pat turiu ir lupdazi toki kur juodoj pakuotej, tai tekstura tokia tirstesne riebesne, be perlamutro, bet irgi labai maloniai naudojas, tik kazkur as ji pameciau neberandu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ne mama: 05 rugsėjo 2009 - 11:43
Labai patikdavo anksčiau Artdeco šešėliai akims.
Galėčiau pasakyti kad buvo vieni iš geriausiu. Nebrangus, neblogai laikosi ir didėlis pasirinkimas.
Brangiausia buvo pirkti šešėliams dėžutę. Bet tai tikrai nėra būtina. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mylima žmona @ 2009 09 07, 20:23)
Labai patikdavo anksčiau Artdeco šešėliai akims.
Galėčiau pasakyti kad buvo vieni iš geriausiu. Nebrangus, neblogai laikosi ir didėlis pasirinkimas.
Brangiausia buvo pirkti šešėliams dėžutę. Bet tai tikrai nėra būtina. thumbup.gif


Kokia ju kaina dabar?
Atsakyti
man seseliai irgi patinka, bet pikta kad pas mus matiniu yra gal tik keli numeriukai- specialiai apvaiksciojau daugybe parduotuviu- niekur ner- tik kelios spalvos, o tinklapyje tai daugybe tu matiniu spalvu, visos prasideda 5, pvz. 514- va sita ta turiu, bet daugiau kazkaip ir nemaciau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(krishana @ 2009 09 07, 20:16)
Kokia ju kaina dabar?

Kažkur ~19Lt
Atsakyti
QUOTE(ne mama @ 2009 09 07, 22:45)
man seseliai irgi patinka, bet pikta kad pas mus matiniu yra gal tik keli numeriukai- specialiai apvaiksciojau daugybe parduotuviu- niekur ner- tik kelios spalvos, o tinklapyje tai daugybe tu matiniu spalvu, visos prasideda 5, pvz. 514- va sita ta turiu, bet daugiau kazkaip ir nemaciau unsure.gif



Buna tikrai matiniu, gal greit isperka. Droge Europoje ir VCUP tikrai maciau.
Papildyta:
QUOTE(krishana @ 2009 09 08, 13:38)
Buna tikrai matiniu, gal greit isperka.  Droge Europoje ir VCUP tikrai maciau.


Tinklapyje daug ko gero yra, pvz dezutes naujos dideles, o pas mus tik mazas maciau .
Atsakyti
Oho ka atradau artdeco tinklapyje. Ar jums teko matyti Lietuvoje Artdeco Camouflage ?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(krishana @ 2009 09 08, 22:55)
Oho ka atradau artdeco tinklapyje. Ar jums teko matyti Lietuvoje Artdeco Camouflage ?




tikrai yra, bent jau anksciau tai tikrai budavo- sako geras daiktas, bet pati nebandziau, nes neturiu taip daug ka maskuot- kiek suprantu paakiams sitas per sunkus, labiau didesniems ploteliams, paraudimams, spuogams smile.gif
Atsakyti
QUOTE(krishana @ 2009 09 08, 20:55)
Oho ka atradau artdeco tinklapyje. Ar jums teko matyti Lietuvoje Artdeco Camouflage ?

user posted image


Nenoriu sumeluoti, bet manau jau pries gerus 5 metus pirma syki ji isigijau LT. Ir esu vis dar istikima, puikus dalykelis paraudimams ar spuogeliui uzmaskuoti thumbup.gif
Atsakyti