Įkraunama...
Įkraunama...

Artdeco

Sveiki,gal kuri naudojate skysta, issukama maskuokli?Ar jums nesubega i rauksles?Man dienos begyje subego i rauksles verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(katrinka @ 2009 01 18, 20:59)
turiu seseliu pagrinda, tai man super, seseliai laikosi visa diena ir nesubega!!!! yahoo.gif

Idomu, o be seseliu pagrindo labai subegdavo? g.gif Man makiaza dariusi kosmetike sake, kad tas subegimas i rauksles ir nuo pacios odos sandaros priklauso. jei ji riebi tai jau tikimybe, kad subegs i rauksles ir uzsidejus pagrinda, dideja. Man visada subega unsure.gif Seselius naudoju, o va pagrindo jiems neturiu blush2.gif Bet mano oda riebi, blizga visa, tai net nzn, ar verta leisti pinigus tam pagrindui. O vat pudrytes sausos noreciau rolleyes.gif Tik nzn, kokia rinktis- moneraline, kompaktine, koki atspalvi rinktis...
Atsakyti
Paskaitinėjau temą bet nelabai radau atsiliepimų apie žaliąjį maskuojamąjį pieštuką.. Man reiktų kartais pamaskuoti paraudusius skruostus, patarkit ar tiktų jis tam..?? Neapsisprenžiau kurį imti-žaliąjį ar kūno spalvos.. -žalio dar nesu turėjus ir neįsivaizduoju kaip jis atrodo ant veido, o gal geriau nusipirkti žalią bazę, tokia kaipiš Bourjois?? ax.gif
Atsakyti
as naudoju krempudra SILK KOMFORT-ji man superine thumbup.gif ..taip pat seseliai akims super bigsmile.gif
Atsakyti
gal zinote merginos kaip artdeco kompaktines pudrytes?
Atsakyti
QUOTE(mik @ 2009 02 22, 23:23)
..taip pat seseliai akims super  bigsmile.gif



man seseliai visai nesilaiko, nei su pagrindu, nei be jo (tuo labiau schmoll.gif jeigu ka domina - galiu pigiai perleisti, rasykit AZ 4u.gif
beje, gal kas bande tokia mineraline? idomu, kaip bus ant misrios/i riebuma odos:
http://www_artdeco_d...foundation.html
Atsakyti
Iš Artdeco esu turėjusi mineralinę pudrą-nu pasaka labai gerai oda su ja draugavo, reiks vėl nusipirkti smile.gif dar patinka šešelių pagrindas, pamiršau ką reiškia subėgę šėšėliai. bet labiausiai patinka Artdeco Collagen lip booster blizgesys, liuks spalvytė (nude tokia wub.gif ), drėkina lūpas ir gan gerai laikosi thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos 4u.gif
O jūs šią kosmetiką perkat LT parduotuvėse, o gal siunčiatės iš kažkur? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(IceQueen @ 2009 03 05, 22:45)
Sveikos, merginos 4u.gif
O jūs šią kosmetiką perkat LT parduotuvėse, o gal siunčiatės iš kažkur? blush2.gif

Artdeco kosmetika prekiauja "Drogas", "Sarma", "Kristiana" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuolė @ 2009 03 05, 23:00)
Artdeco kosmetika prekiauja "Drogas", "Sarma", "Kristiana"  smile.gif

Dėkui, tai žinau 4u.gif Gal ne taip paklausiau blush2.gif Norėjau sužinoti, ar nesisiunčiat iš užsienio? Ten dažnausiai pigiau būna nei pas mus ax.gif Nors ir pas mus kainos nėra žiaurios smile.gif Vilioja mane ši kosmetika laaabai wub.gif
Atsakyti
Laba diena... 4u.gif mergytes, o koki tiksliai perkate Artdeco seseliu pagrinda?nuejau i droga, nieko nesuprantu kuri imti, tos konsultantes isvis nenusimano...Padekite blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Seila @ 2009 03 06, 19:22)
Laba diena... 4u.gif mergytes, o koki tiksliai perkate Artdeco seseliu pagrinda?nuejau i droga, nieko nesuprantu kuri imti, tos konsultantes isvis nenusimano...Padekite blush2.gif  4u.gif


toks mazoj juodoj dezutej, apvaki maza juoda bonkute uzrasyta artdeco eyeshadow base. stai cia paziurek: 4u.gif

http://www_artdeco_d...hadow-base.html
Atsakyti