Įkraunama...
Įkraunama...

Artdeco

QUOTE(bonza @ 2006 07 26, 12:44)
o kuom ji tept? tetuku ar pirstais? ir kiek kazi kainuoja?


Tepti pirštais, nuo piršto jis sušyla ir geriau pasiskirsto.Rašo, kad atsparus vandeniui.Žiūrėsim biggrin.gif kainuoja 22 lt , šiandien nusipirkau.
Atsakyti
Aha, ir as girdejau geru atsiliepimu apie si maskuokli ir pardavejos labai ji giria. Sako, daug geresnis nei ten visi piestukai ir skysti maskuokliai. Vis galvoju kada nors ji nusipirkti ax.gif
Atsakyti
Iš Artdeco naudoju šešėlius, šešėlių pagrindą ir skaistalus. Nu nerealiai geri thumbup.gif Dar planuoju išbandyt ką nors blush2.gif
Atsakyti
labai geri seseliai, ir laikosi ilgai ir spalvu pasirinkti galima kokiu nori thumbup.gif
Turiu viena lupdazi tai neblogi irgi ,bet nelabai kuo ir ypatingi
Turejau tusa-tai pagal kokybe prie geriausiu lygiuojas-labai geras buvo bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo margaritta77: 30 liepos 2006 - 13:48
MANE TIK ERZINA TAI, KAD REIKIA NUSIPIRKTI DEZUTES KOSMETIKAI SUSIDETI...KAZKAIP BRANGIAU GAUNASI, BET PALAIDUS SESELIUS LAIKYTI, KAZKAIP NEPATOGU MAN...
Atsakyti
QUOTE(Gold_Tequil@ @ 2006 07 31, 12:22)
MANE TIK ERZINA TAI, KAD REIKIA NUSIPIRKTI DEZUTES KOSMETIKAI SUSIDETI...KAZKAIP BRANGIAU GAUNASI, BET PALAIDUS SESELIUS LAIKYTI, KAZKAIP NEPATOGU MAN...



Mano drauge, nupirko paprasta dezute ir susidejo ten seselius, o is virsaus uzdejo skaidre ir nedideli gabaliuka sintepona ar kazkokios panasios medziagos ir atrodo thumbup.gif ir patogu nauduotis mirksiukas.gif
Atsakyti
O niekas nebandėt naujo nagų lako su dvigubu šepetėliu bigsmile.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2006 08 01, 13:30)
O niekas nebandėt naujo nagų lako su dvigubu šepetėliu bigsmile.gif ?


o kas isviso cia per cudas? bigsmile.gif kuo ypatingas ir kuo skiriasi nuo viengubu (yprastiniu) sepeteliu?
Atsakyti
QUOTE(nancy @ 2006 08 01, 14:34)
o kas isviso cia per cudas? bigsmile.gif kuo ypatingas ir kuo skiriasi nuo viengubu (yprastiniu) sepeteliu?

Nu, tipo, braukiasi vienu kartu per visą nagą bigsmile.gif . Plačiai apima, ta prasme rolleyes.gif . O su viengubu tepi tepi, tepi tepi biggrin.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2006 08 01, 17:24)
Nu, tipo, braukiasi vienu kartu per visą nagą bigsmile.gif . Plačiai apima, ta prasme rolleyes.gif . O su viengubu tepi tepi, tepi tepi  biggrin.gif ...


tada fainai thumbup.gif kazkada nagu stiprintoja su tokiu principu veikianciu sepeteliu turejau tai nerealumas budavo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(nancy @ 2006 08 01, 17:51)
tada fainai thumbup.gif kazkada nagu stiprintoja su tokiu principu veikianciu sepeteliu turejau tai nerealumas budavo wub.gif

Bet kaži ar parduotuvėse jau yra, nes mačiau tik žurnale reklamą rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
Na va ir as susigundziau ir nusipirkau sitiek isgirta akiu seseliu pagrinda- ziuresim kas ten per stebuklas lotuliukas.gif
Atsakyti