Įkraunama...
Įkraunama...

Artdeco

sveikos 4u.gif
as dar nieko nebandzius sios kosmetikos, bet paskaicius temuke susidaro pakankamai geras ispudis drinks_cheers.gif. tik vakar pirsteliu pabandziau seselius, tai oho koks ryskumas bigsmile.gif ir gali susirinkti kokias nori spalvas, gudru tongue.gif tik jus man paaiskinkit ar tas dekliukas seseliams buna tik 2 spalvoms ar buna ir daugiau?
einu pasiknaisioti po artdeco puslapi, nes dar noriu kokios nors pudrytes, kad veidukas svytetu mirksiukas.gif gal galit kokia pasiulyti?
Atsakyti
jau radau magnetines duzutes ivairiu dydziu, nu kaip fainai bigsmile.gif
mano klausimas del pudrytes, suteikiancios svytejimo, siek tiek blizgejimo islieka blush2.gif aciu.
buvau aistruolej, tai ten yra artdeco seseliu paletes po 3 vnt. tai kazin kaip geriau pirkt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimoza:): 07 sausio 2009 - 14:23
Sveikos, na as nesu labai didele megeja sios firmos, bet keleta puikiu priemoniu turiu, tai Artdeco eye laineris, puiki kokybe, Lupu blizgesys Color gloss ir kitas super Glamour gloss. Seseliukai irgi nieko, tik nepatinka man tos magnetines dezutes, tad nenaudoju as ju g.gif
Atsakyti
QUOTE(Roxetė @ 2009 01 09, 13:30)
Sveikos, na as nesu labai didele megeja sios firmos, bet keleta puikiu priemoniu turiu, tai Artdeco eye laineris, puiki kokybe, Lupu blizgesys Color gloss ir kitas super Glamour gloss. Seseliukai irgi nieko, tik nepatinka man tos magnetines dezutes, tad nenaudoju as ju  g.gif


o kodel nepatinka dezutes? tai kur tu seseliukus susidedi?
Atsakyti
gal galit man kvailai paaiskinti ka naudoti pries mineraline pudryte ir ka po jos? blush2.gif aciu
Atsakyti
QUOTE(obelele @ 2009 01 13, 20:13)
gal galit man kvailai paaiskinti ka naudoti pries mineraline pudryte ir ka po jos? blush2.gif aciu

Prieš tai kremuką tinkantį Jūsų odai, kaip ir prieš krempudrą mirksiukas.gif O po jos galima iš esmės ir nieko nenaudoti, aš tai mėgstu užtvirtinti ją su biria pudra arba su kompaktine arba su meteoritais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(witchcraft @ 2009 01 13, 20:21)
Prieš tai kremuką tinkantį Jūsų odai, kaip ir prieš krempudrą  mirksiukas.gif O po jos galima iš esmės ir nieko nenaudoti, aš tai mėgstu užtvirtinti ją su biria pudra arba su kompaktine arba su meteoritais  mirksiukas.gif


su kuom geriausiai ir kas tie meteoritai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(obelele @ 2009 01 13, 20:48)
su kuom geriausiai ir kas tie meteoritai blush2.gif

Manau, kad tas užtvirtinimas nė nebūtinas g.gif O apie meteoritus tema čia: Meteoritai
Atsakyti
turiu seseliu pagrinda, tai man super, seseliai laikosi visa diena ir nesubega!!!! yahoo.gif
Atsakyti
turiu seseliu ir piestuka ruda akims, tai labai thumbup.gif
Atsakyti
Turiu pieštukinius šešėlius- tuos kur perkasi atskirai šešėliai ir tada užsisuka ant tokio kaip pieštuko. Tai labai liux thumbup.gif Man patinka, kad ir kaip šešėlius galima naudoti, ir kaip pieštuką wub.gif
Atsakyti
QUOTE(AZURA @ 2006 07 17, 15:31)
Galiu pagirti krempudra, man labai patiko  thumbup.gif

as visada tik artdeco kremine pudra naudoju smile.gif super man ji thumbup.gif
Atsakyti