Įkraunama...
Įkraunama...

Artdeco

gal naudojat artdeco paakių gelį ar kremuką? įdomu, kokie įspūdžiai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*skorpioniuke* @ 2008 11 30, 12:58)
Pasidalink ispudziais apie piestuka  bigsmile.gif  ar ilgai issilaiko? kaip breziasi konturas?  ax.gif

na zinok pabandziau siandine, patiko, minkstokas, brezias smagiai, kadangi as tokia eksperte - cia mano piestukas gal po 10 metu hihihi.gif tiesios ryskios plonos linijos nemoku - bet jis man rodos ne visai tam ir skirtas- net retusuot nereikejo, palikau tokia apyryske linija. man patiko, dar dziaugiuosi kad emiau zalia/bronziskai/pilka, nes jau atsibodo juodi pravedimai good.gif
Atsakyti
[quote=*skorpioniuke*,2008 12 01, 10:41]

[quote=*skorpioniuke*,2008 12 01, 10:41]Kokia idomi spalva  bigsmile.gif
[/quote]


turiu as irgi ta piestuka su trintuku- man jis labai liux thumbup.gif kaip ir visi kiti artdeco piestukai. sitas tai ypatingai minkstas- jis neskirtas plonai linijai padaryt, labiau jau smokey eyes makijazui, as tai net neuztrinineju jo, nors skaitos kad uztrynus tuo trintuku, pasidaro waterproof. reiks nueit i sarma paziuret, jei tikrai 50proc nuolaida noreciau kokio irgi zalio, nes tamsiai pilku ir rudu tai turiu tiek kad neber kur bepiest lotuliukas.gif o 30lt biski gaila ant nelabai reikalingo daikto ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo illiusion81: 01 gruodžio 2008 - 11:25
o siandien dar artdeco stende uzmaciau kad yra seseliu pagrindas toks kaip teptukas- nu toks kaip skystas koncealeris kad buna, idomu kaip jis ax.gif ? to kur dezutej nesu bandzius, is atsiliepimu supratau kad greit sukieteja ir nepatogu teptis. o sitas turetu but tikrai patogus g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo illiusion81: 01 gruodžio 2008 - 18:51
Kaip ARDECO blizgiai, gal kas žino? 4u.gif Pirkau pirmą kartą, collagen lip booster...Bandysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Na o as ka bandziau, tai patiko viskas. Kazkada seniau turejau blizgi, net nepamenu pavadinimo, bet toks grazus buvo, siek tiek blukino lupu spalva, tai patiko. Neblogi yra akiu piestukai su kempinele, dabar turiu toki daikta, labai patinka vakarui:
user posted image

O siaip, man labai grazus visi Artdeco reklaminiai veidai, ten makijazas visada tobuliausias, su nieko negaleciua lyginti (reklamos atzvilgiu) thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Minx @ 2008 11 27, 22:35)
Turėjau All in one tušą, tai labai liux tankino ir nebyrėjo nei kiek...šiaip tikrai geras, bet gana greit išdžiuvo... gal dar kada nors susigundysiu jį nupirkt  g.gif , nes kiek atsimenu dažydavo be menkiausių gumulėlių. O po jo nusipirkau Artdeco ar tai Perfect Volume Mascara ar tai Ultra Volume Mascara, tai kažkokia nesamonė, visiškai netankina ir neilgina, gerai kad bent nebyra. Tai vat ir nusivyliau, nes po to pirmo šitas pasirodė labai jau boring  smile.gif


Neseniai nupirkau Artdeco All in one tusa,tai nezinau tikriausiai ant pasenusio pataikiau, kai antra sluoksni tepi pradeda gumuliuotis ir lipinti blakstienas ir seip man jis padziuves atrodo verysad.gif zodziu nusiviliau reikes pirkti kita tusa, nes sis visai isdzius tuoj verysad.gif
Atsakyti
gavau dovanu ceki i douglas'a tai manau vaziuot apsiprekinti artdeco bigsmile.gif
man reikia tonalinio kremo,seseliu,ir blizgio.Gal galit patart kokia is artdeco tonalines pudros geriausia?as gundausi rich treatment fundation,ne ji jautriai odai tinka.na mano misri sakiciau,bet ir raustanti oda
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mertise: 24 gruodžio 2008 - 11:35
Jau ir antrą pirkinuką iš artdeco įsigijau ir labai patenkinta thumbup.gif Lūpų blizgis - vazelinas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(illiusion81 @ 2008 12 01, 19:51)
o siandien dar artdeco stende uzmaciau kad yra seseliu pagrindas toks kaip teptukas- nu toks kaip skystas koncealeris kad buna, idomu kaip jis  ax.gif  ? to kur dezutej nesu bandzius, is atsiliepimu supratau kad greit sukieteja ir nepatogu teptis. o sitas turetu but tikrai patogus g.gif


Tokį pieštukinį turėjau, tai išmečiau po poros panaudojimų. Jis atlieka dvigubą funciją - yra ir pagrindas, ir maskuoklis. Pirkau paviliota tikimybės kaip ir tavo, kad bus patogu teptis - deja, jis tepė daug, storai, šepetėlis nepatogus, jame likdavo pagrindo, kuris paskui uždžiūdavo, užtepus ant vokų vistiek reikia su teptuku ar pirštu paskirstyti. O tuo trapu tas iš indelio tepasi plonai, nepastebimai, nors ilgiau panaudojus irgi uždžiūsta. Mano nuomone, pieštukinis - tikrai niekam tikęs daiktas. schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif


QUOTE(Mertise @ 2008 12 24, 12:33)
gavau dovanu ceki i douglas'a tai manau vaziuot apsiprekinti artdeco bigsmile.gif
man reikia tonalinio kremo,seseliu,ir blizgio.Gal galit patart kokia is artdeco tonalines pudros geriausia?as gundausi rich treatment fundation,ne ji jautriai odai tinka.na mano misri sakiciau,bet ir raustanti oda


Mano oda tokia pat kaip tavo, tai Rich Treatment - pati geriausia pudra, kokią esu turėjusi - man ji lenkia Chanel "Vitalumiere", "Teint Innocent" (nuo jos neblizga veidas), Givenchy "Sublimine" (ji geriau maskuoja), Collistar, Dior ir t. t. O atspalvis nr. 18 yra labai gražus, jei esi tamsesnė (prilygsta maždaug Chanel 50). Šviesesnei odai atspalviai man nepatinka, labai rožiniai (kas ypač neerotiškai biggrin.gif atrodo ant raustančios odos). Pudra pati gera tuo, kad neblogai maskuoja, oda švyti, bet neblizga, yra drėkinamoji, nepastebima ant veido. Superinė bigsmile.gif
Atsakyti
Mano oda tokia pat kaip tavo, tai Rich Treatment - pati geriausia pudra, kokią esu turėjusi - man ji lenkia Chanel "Vitalumiere", "Teint Innocent" (nuo jos neblizga veidas), Givenchy "Sublimine" (ji geriau maskuoja), Collistar, Dior ir t. t. O atspalvis nr. 18 yra labai gražus, jei esi tamsesnė (prilygsta maždaug Chanel 50). Šviesesnei odai atspalviai man nepatinka, labai rožiniai (kas ypač neerotiškai biggrin.gif atrodo ant raustančios odos). Pudra pati gera tuo, kad neblogai maskuoja, oda švyti, bet neblizga, yra drėkinamoji, nepastebima ant veido. Superinė bigsmile.gif
[/quote]

nusipirkau ta pudrite,tik ne 18,o 21Nr,dar tamsesne,nes pati esu tamsi,na super,patenkinta thumbup.gif veidas neblizga,graziai dengia veiduka,ir mazai jos reikia,ir drekina irgi thumbup.gif . ir dar lupu blizgi,bei 4 spalvu zerincius seselius,viskuo patenkinta labai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Manija69 @ 2008 12 07, 13:49)
Kaip ARDECO blizgiai, gal kas žino? 4u.gif Pirkau pirmą kartą, collagen lip booster...Bandysiu mirksiukas.gif

man labai siaip sau tas calogen lip booster - nelabai matos kazkoks is vis putlinantis efektas, ir laiko trumpai... tepu per diena gal 5 kartus kaip min. Antra karta tikrai nepirksiu
Atsakyti