Įkraunama...
Įkraunama...

Artdeco

QUOTE(Dasha @ 2008 11 23, 19:35)
Man seseliai irgi nei karto nei vienas nesubyrejo  schmoll.gif  ir veziojaus ir nesiojaus ir nieko.
Pasigirsiu - pagaliau radau ir nusipirkau naktini balzama blakstienoms Lash Power Night repair - lengthening balm good.gif tikuosi visko ko geriausio, Ir dar plunksnele pabandymui pasiemiau wink.gif

Pirma kart apie sita balzama girdziu labai sudomino lauksim atsiliepimu rolleyes.gif beje kur pirkai ir kokia kaina jo? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mari21: 25 lapkričio 2008 - 13:03
Mane irgi sudomino Dasha su tuo balzamu blakstienoms stiprinti ir vakar isigyjau, ziuresim kaip rezultatai ax.gif
Atsakyti
Ardeco seseliukai... thumbup.gif Dar turiu zele antakiukams tai man ji labai patinka... mirksiukas.gif
Atsakyti
labai domina atsiliepimai apie tusus- visa temuke perskaiciau taip ir nesupratau- vienos giria, kitos peikia kaip paskutini sh... siaip pati galvoju apie perfect volume mascara- man tokios formos sepetelis labai patinka. ieskau super gerai tankinancio ir siek tiek ilginancio tuso ax.gif gal kazko panasaus i MF masterpiece MAX bigsmile.gif is artdeco naudoju seselius, kruva piestuku, lupdazius- dar niekuo nesu nusivylus- ypatingai zavi pakuociu kokybe wub.gif nera nei karto nieks nei suluze, nei uzrasai nusitryne, kaip nuo kitu gamintoju kosmetikos unsure.gif taigi ir galvoju, gal verta ir tusa isbandyt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ne mama: 27 lapkričio 2008 - 20:38
QUOTE(mari21 @ 2008 11 25, 13:02)
Pirma kart apie sita balzama girdziu labai sudomino lauksim atsiliepimu  rolleyes.gif beje kur pirkai ir kokia kaina jo? 4u.gif

pirkau Kosmadoj, 45 lt, kazkur buvo linkas , nes is puslapio net ingo kopijuot neina, o siaip www.artdeco.de - raso apie ji wink.gif

QUOTE(*skorpioniuke* @ 2008 11 25, 13:06)
Mane irgi sudomino Dasha su tuo balzamu blakstienoms stiprinti ir vakar isigyjau, ziuresim kaip rezultatai  ax.gif

nu tikiuosi patiks, as laikinai negaliu naudot, nes Maybelline tushas sualergizavo akies voka doh.gif - tai nenoriu is vis niekuo dirginti. Lauksiu tavo atsiliepimo
Atsakyti
QUOTE(ne mama @ 2008 11 27, 21:36)
labai domina atsiliepimai apie tusus- visa temuke perskaiciau taip ir nesupratau- vienos giria, kitos peikia kaip paskutini sh... siaip pati galvoju apie perfect volume mascara- man tokios formos sepetelis labai patinka.  ieskau super gerai tankinancio ir siek tiek ilginancio tuso ax.gif  gal kazko panasaus i MF masterpiece MAX bigsmile.gif  is artdeco naudoju seselius, kruva piestuku, lupdazius- dar niekuo nesu nusivylus- ypatingai zavi pakuociu kokybe wub.gif nera nei karto nieks nei suluze, nei uzrasai nusitryne, kaip nuo kitu gamintoju kosmetikos unsure.gif  taigi ir galvoju, gal verta ir tusa isbandyt

Turėjau All in one tušą, tai labai liux tankino ir nebyrėjo nei kiek...šiaip tikrai geras, bet gana greit išdžiuvo... gal dar kada nors susigundysiu jį nupirkt g.gif , nes kiek atsimenu dažydavo be menkiausių gumulėlių. O po jo nusipirkau Artdeco ar tai Perfect Volume Mascara ar tai Ultra Volume Mascara, tai kažkokia nesamonė, visiškai netankina ir neilgina, gerai kad bent nebyra. Tai vat ir nusivyliau, nes po to pirmo šitas pasirodė labai jau boring smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2008 11 27, 21:39)
nu tikiuosi patiks, as laikinai negaliu naudot, nes Maybelline tushas sualergizavo akies voka  doh.gif  - tai nenoriu is vis niekuo dirginti. Lauksiu tavo atsiliepimo


Na cia tokia priemone, kad ilgiau naudoti reikia norint sulaukti rezultato, o taip norisi iskart visko doh.gif bet pasidazius nieko negriauzia, neniesti (kartais nuo tusu buna man taip), ramiai einu miegoti smile.gif ir vis tikiuosi kada cia tos blakstienos bus grazios lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(n1lka @ 2008 11 27, 23:35)
Turėjau All in one tušą, tai labai liux tankino ir nebyrėjo nei kiek...šiaip tikrai geras, bet gana greit išdžiuvo... gal dar kada nors susigundysiu jį nupirkt  g.gif , nes kiek atsimenu dažydavo be menkiausių gumulėlių. O po jo nusipirkau Artdeco ar tai Perfect Volume Mascara ar tai Ultra Volume Mascara, tai kažkokia nesamonė, visiškai netankina ir neilgina, gerai kad bent nebyra. Tai vat ir nusivyliau, nes po to pirmo šitas pasirodė labai jau boring  smile.gif


aciu uz issamu pasipasakojima- dabar jei jau susigundisiu artdeco tusu, tai zinosiu i ka demesi atkreipt, nes kaip tik buvau susidomejus tuo perfect volume, bet jei jau sakai kad all in one geresnis, tai gal ta pabandysiu ax.gif o tai per kiek laiko isdziuvo g.gif man paprastai joks tusas nedazo ilgiau kaip 2 menesius, dazniausiai tai tik 1 unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ne mama @ 2008 11 28, 17:16)
aciu uz issamu pasipasakojima- dabar jei jau susigundisiu artdeco tusu, tai zinosiu i ka demesi atkreipt, nes kaip tik buvau susidomejus tuo perfect volume, bet jei jau sakai kad all in one geresnis, tai gal ta pabandysiu ax.gif  o tai per kiek laiko isdziuvo g.gif  man paprastai joks tusas nedazo ilgiau kaip 2 menesius, dazniausiai tai tik 1 unsure.gif

Tiksliai neatimenu per kiek, bet kažkur per du mėnesius. Šiaip tušai pas mane apie tris mėnesius gyvena smile.gif
Atsakyti
Siandien nusipirkau piestuka akims su trintuku - tai netycia 50 % nuolaida buvo Sarmoj - nors nei vieno uzraselio schmoll.gif ir dar seseli is naujos ziemos kolekcijos su blizguciais paemiau good.gif
Atsakyti
apziurejau as tuos naujus seselius- bet jie jau tikrai laabai sventiniai- kasdienai man niekaip netiktu- tikrai labai blizgus- bet spalvyciu graziu yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2008 11 29, 18:10)
Siandien nusipirkau piestuka akims su trintuku - tai netycia 50 % nuolaida buvo Sarmoj - nors nei vieno uzraselio  schmoll.gif  ir dar seseli is naujos ziemos kolekcijos su blizguciais paemiau good.gif


Pasidalink ispudziais apie piestuka bigsmile.gif ar ilgai issilaiko? kaip breziasi konturas? ax.gif
Atsakyti