Įkraunama...
Įkraunama...

Artdeco

QUOTE(jurguze @ 2008 11 13, 12:46)
O kaip tiksliai tas tusas vadinas ax.gif

Taip ir vadinasi - All in one
Atsakyti
Aš dar galėčiau pagirt akių makiažo valiklį didis.gif
Atsakyti
labai geri Atrdeco seseliai-grazios spalvos,ilgai laikosi,tik kiek turejau,visi labai greit subyra,ar cia tik man vienai taip? blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(kutikuti @ 2008 11 23, 17:05)
labai geri Atrdeco seseliai-grazios spalvos,ilgai laikosi,tik kiek turejau,visi labai greit subyra,ar cia tik man vienai taip?  blush2.gif  g.gif

Negaliu pasakyt nieko, pas mane pieštukuose tie šešėliai, tai nebyra. Pas tave turbūt dėželėj?
Atsakyti
taip,cia tie atskirose mazose dezutese,ne vienas ilgiau menesio nesubyrejes neislaike blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kutikuti @ 2008 11 23, 19:42)
taip,cia tie atskirose mazose dezutese,ne vienas ilgiau menesio nesubyrejes neislaike blush2.gif



idomu kaip tu juos tepi unsure.gif turiu gal 10 spalveliu, nei viena nesubyrejo, kelias pribaigiau iki paskutinio laselio, iki pabaigos puikiai laikes prikibe prie dezutes ax.gif
Atsakyti
Man seseliai irgi nei karto nei vienas nesubyrejo schmoll.gif ir veziojaus ir nesiojaus ir nieko.
Pasigirsiu - pagaliau radau ir nusipirkau naktini balzama blakstienoms Lash Power Night repair - lengthening balm good.gif tikuosi visko ko geriausio, Ir dar plunksnele pabandymui pasiemiau wink.gif
Atsakyti
Isbandziau Artdeco tusa Deep black mascara, graziai issukavo blakstienas, joku gumuleliu, nesulipino ne vienos blakstienos bigsmile.gif nenutrupejo i dienos gala, o dar pamenu uzmigus buvau, tai galvojau nu kaip atsikelsiu su juodais paakiais, nieko panasaus biggrin.gif tusas savo vietoje liko thumbup.gif
Atsakyti
g.gif teptuka seseliams visada naudojau.Tai taip iseina,kad tik namie galiu juos laikyt,nes nesiojantis subyra doh.gif
Papildyta:
plunksnele ir as turiu,labai preciziskai dazo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kutikuti @ 2008 11 24, 00:40)
Papildyta:
plunksnele ir as turiu,labai preciziskai dazo thumbup.gif


A kiek kastuoja apytiksliai ax.gif
Atsakyti
dovanu gavau,tai negaliu tiksliai pasakyt blush2.gif
Atsakyti
O as turejau nagus stiprinanti aliejuka(kiek pamenu apie 40Lt kainavo)Tikrai superinis.Nuo vieno patepimo nagas ir odeles atsigaudavo.Tik va ,vis tingedavau dazniau pasitepti. blush2.gif
Labai noriu kremines pudros.Apziurejau...yra dvieju rusiu.Dabar kazkokia nauja padeta,ant atskiro staliuko blink.gif Gal kuri patarsit kokia geriausia???Nes labai jau veido oda prasta:spoguota,serpetojasi.Nesuprantu vis lupasi ir lupasi oda g.gif
Atsakyti