Įkraunama...
Įkraunama...

Artdeco

artdeco wub.gif
mano mylimiausia kosmetika(gaila, kad bragoka)

turiu seselius, akiu piestuka ir ruza. kai baigesi mano paprastas rimmel ruzas, galvojau pirkt bourjois ruza, bet atbaide kaina(35 lt). droge pabandziau artdeco ruza ir iskart isimylejau- spalva ryski, dezute didele, puikiai tepasi.

seselius turiu kolkas tik sviesius 212 nr, bet jau svajoju apie tamsiai pilkus ir violetinius su blizguciu smile.gif
patinka, kad parduodama po viena spalva ir yra didziule palete.
Atsakyti
QUOTE(ruda lape @ 2008 08 31, 23:28)
Turiu tokius pieštukinius šešėlius- ant dvipusio keičiamo pieštuko. Ti labai smagūs, spalvytė baiginėjasi, tai teks keliaut naujų pirkt  4u.gif Ir lūpdažį turiu. Šiaip labai nieko kosmetika, man aptinka, kad atspalvių daug!



va sitie labai domina- niekaip nesuprantu- tai reik iskart pirkt atskirai ta kazkoki dvipusi teptuka ir iskart dvi spalvas ar kaip? ir kiek tada kainuoja visas komplektukas? niekad neatkreipiau demesio kur ten stende jie sudeti doh.gif vis i paprastus seselius visa issimozoju ir patenkinta iseinu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(illiusion81 @ 2008 09 22, 17:25)
va sitie labai domina- niekaip nesuprantu- tai reik iskart pirkt atskirai ta kazkoki dvipusi teptuka ir iskart dvi spalvas ar kaip? ir kiek tada kainuoja visas komplektukas? niekad neatkreipiau demesio kur ten stende jie sudeti doh.gif  vis i paprastus seselius visa issimozoju ir patenkinta iseinu lotuliukas.gif

Pieštukas parduodamas atskirai. Kiek kainuoja nebepasakysiu, seniai pirkau. O spalvą galima pradžiai ir vieną pirkt rolleyes.gif .
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2008 09 22, 18:30)
Pieštukas parduodamas atskirai. Kiek kainuoja nebepasakysiu, seniai pirkau. O spalvą galima pradžiai ir vieną pirkt rolleyes.gif .



o kiek tada spalva kainuoja viena ax.gif ?
Atsakyti
QUOTE(illiusion81 @ 2008 09 22, 17:34)
o kiek tada spalva kainuoja viena ax.gif  ?

Irgi seniai pirkau biggrin.gif , kažkur ~20Lt g.gif lyg
Atsakyti
Nagi subego mano isgirtieji mineraliniai seseliai siandien i rauksleles, nelaai pastebima, bet matos.. unsure.gif reiks kazkaip daugiau prie antakiu juos naudot..
Atsakyti
As esu turejusi krempudra artdeco tokiame juodame ipakavime.Tiksliai nepamenu pavadinimo.Man ji tikrai patiko.neuzkimsdavo poru.Si pudra tinka labiau turincioms riebesne veido oda,nes ji ir pamaskuoja spuogelius,veidas matinis tampa.Taip pat ja gal geriau naudoti siltu metu laiku,nes ziema veidas mano labai issauseja,o vasarai ji man kaip tik.
Atsakyti
Sveikos mergaitės smile.gif
domina Artdeco bronzantas, kaip jis? ax.gif ar jo yra keli atspalviai, ar vienas? gal esat kuri naudojusi? g.gif
Atsakyti
artdeco atnaujino savo tinklapy- dabar galima matyt visas paletes su spalvu numeriais thumbup.gif
www.artdeco.de
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo illiusion81: 08 spalio 2008 - 20:41
matiniu spalvyciu tai tikrai turi, bet kazkodel iki LT jos neatkeliauja unsure.gif visos matines prasideda skaiciuku 5**, tai kazkaip nemaciau niekur lietuvoj, tik naujaji seseliuka 514 atveze unsure.gif nors man tai ir tie is pearl serijos ner per daug blizgus- man patinka- tikrai nezaizaruoja visom vaivorykstes spalvom lotuliukas.gif
dabar dar mane labai domina lupdaziai tie kur metaliniam ipakavime, va toki:
http://www_artdeco_d...e-lipstick.html
- idomu ar nesausina lupu- labai grazia spalvyte vakar nuziurejau- tokia lengvute- plonu sluoksniu beveik permatoma- sunku man lupdazi issirinkt, kazkaip paskutiniu metu nebepatinka man visi tie blizgiai doh.gif o lupdaziai per sodriai spalvos uzvaro unsure.gif bet ir kaina ju- 44lt doh.gif idomu ar buna kada kokiu akciju lupdaziams artdeco?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo illiusion81: 08 spalio 2008 - 20:57
Jau seniai naudojuosi ARTDECO kosmetika (krempudra, lupdaziai, seseliai, maskuojamasis pieštukas). Man ji labai tinka ir patinka thumbup.gif

QUOTE(illiusion81 @ 2008 10 08, 21:56)
matiniu spalvyciu tai tikrai turi, bet kazkodel iki LT jos neatkeliauja unsure.gif  visos matines prasideda skaiciuku 5**, tai kazkaip nemaciau niekur lietuvoj, tik naujaji seseliuka 514 atveze unsure.gif nors man tai ir tie is pearl serijos ner per daug blizgus- man patinka- tikrai nezaizaruoja visom vaivorykstes spalvom lotuliukas.gif
dabar dar mane labai domina lupdaziai tie kur metaliniam ipakavime, va toki:
http://www_artdeco_d...e-lipstick.html
- idomu ar nesausina lupu- labai grazia spalvyte vakar nuziurejau- tokia lengvute- plonu sluoksniu beveik permatoma- sunku man lupdazi issirinkt, kazkaip paskutiniu metu nebepatinka man visi tie blizgiai doh.gif  o lupdaziai per sodriai spalvos uzvaro unsure.gif bet ir kaina ju- 44lt doh.gif  idomu ar buna kada kokiu akciju lupdaziams artdeco?


būna būna thumb_yello.gif
liepos mėnesį netikėtai Europos Sarmoj nusipirkau visiškai matinį Artdeco lūpdažį metaliniame įpakavime už 22 Lt, nes jiems buvo 50 procentų nuolaida wub.gif Visaip žiūrėjau, pas pardavėjas klausiau, gal galiojimas besibaigiąs g.gif
Sako: na, kad ne. Kad vasarą matiniai lūpdažiai nėra labai populiarūs, tai tipo akcija ax.gif
Žodžiu esu laaabai patenkinta thumbup.gif Lūpų nesausina, darganam rudeniui matinė lengva spalva tinka tongue.gif
ĮPAKAVIMAS PRABANGIAI ATRODO bigsmile.gif
Atsakyti
Kaip ir daugelis negaliu nepasakyti pagiriamojo zodzio seseliams thumbup.gif labai patinka, kad gali susikomplektuoti tokius atspalvius, kokiu tau reikia, spalvu pasirinkimas drinks_cheers.gif tik galetu buti daugiau matiniu atspalviu. Na ir skaistalus naudoju, irgi labai patinka smile.gif Dabar gundausi isbandyti mineraline biria pudra, camouflage ir siuos seselius ax.gif

user posted image
Atsakyti