Įkraunama...
Įkraunama...

Artdeco

QUOTE(Agnutė @ 2008 08 12, 08:13)
Naudoju maskuotoją - Artdeco Camouflage Cream, tai labai tinka ir patinka  thumbup.gif  Na, o nagų lakas, tai visai nepatinka man, netolygiai kažkaip tepasi, nelabai gerai laiko, nu žodžiu, ne ir viskas  schmoll.gif



gal tas maskuoklis su sepetuku yra ar paprastas?nes as siandien ziurejau atspalvius,tai kogero 9 geriausiai tiktu akiu zonai,bet dar pabijojau pirkti,noriu Pupos toki pameginti..
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2008 08 13, 18:05)
gal tas maskuoklis su sepetuku yra ar paprastas?nes as siandien ziurejau atspalvius,tai kogero 9 geriausiai tiktu akiu zonai,bet dar pabijojau pirkti,noriu Pupos toki pameginti..

Nesiūlyčiau kamufliažo, paakių odai reikia kažko drėkinančio, lengvesnio ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktuteee: 13 rugpjūčio 2008 - 16:10
Double Finish & Refill



Matt-finish powder cream foundation in a practical mirror compact



Medium to strong cover, for normal and combination skins.

Double Finish combines a cream foundation and powder in one, is creamy to apply and slightly powdery on the skin. It lasts well and there is no need to apply powder. A refill is also available for the handy mirror compact.



With sun protection filter, fragrance-free.


Ar sita pudra kas nors naudoja? Idomu butu atsiliepimai apie ja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sveikatele @ 2008 02 20, 22:21)
bandziau, man patiko  thumbup.gif  oda pasvelnejo, palygejo. Gerai dengiasi. tai tiek atsiliepimu  ax.gif


drinks_cheers.gif pritariu pritariu lotuliukas.gif superine pudryte. pagaliau radau kuri tikrai patinka ir veidukas skaistus bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Laurea* @ 2008 08 21, 17:18)
drinks_cheers.gif pritariu pritariu lotuliukas.gif  superine pudryte. pagaliau radau kuri tikrai patinka ir veidukas skaistus bigsmile.gif


gal neaisku apie ka cia. tai as apie mineraline pudryte smile.gif

Beje mergaites gal zinote ar is artdeco yra kremines pudros riebiai odytei?
Atsakyti
QUOTE(Laurea* @ 2008 08 21, 17:26)

gal neaisku apie ka cia. tai as apie mineraline pudryte smile.gif

Beje mergaites gal zinote ar is artdeco yra kremines pudros riebiai odytei?



Vienu postu auksciau as teiravausi apie kremine presuota pudra bigsmile.gif Jinai kaip tik skirta riebiai odai 4u.gif
Atsakyti
man tai blizgesys thumbup.gif visi blizgesiai thumbup.gif
beto neseniai isigijau bronzantus, viskas patinka juose isskyrus spalvyte, negera issirinkau blush2.gif
Atsakyti
Seseliai tokie pavieniai visai nieko, tik jei akys asaroja, tai isbega negraziai.
O tusas Perfect Volume Mascara geras - naudojau per vestuves, tai gerai issilaike smile.gif
Atsakyti
As naudoju Artdeco mineraline pudra ir mineralini maskuokli turiu,labai patenkinta smile.gif sepetukas labai geras Mineral Concealer brush smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Olivia* @ 2008 08 29, 17:45)
As naudoju Artdeco mineraline pudra ir mineralini maskuokli turiu,labai patenkinta smile.gif sepetukas labai geras Mineral Concealer brush smile.gif

Kokias dar mineralkes esi bandžiusi?
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2008 08 29, 17:23)
Kokias dar mineralkes esi bandžiusi?

BE ir Essence smile.gif Artdeco man geriausia mineraline thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Olivia* @ 2008 08 29, 20:09)
BE ir Essence smile.gif  Artdeco man geriausia mineraline thumbup.gif

Kuo ji tavo favoritė? bigsmile.gif Nesi bandžiusi "Loreal"?
Atsakyti
Turiu tokius pieštukinius šešėlius- ant dvipusio keičiamo pieštuko. Ti labai smagūs, spalvytė baiginėjasi, tai teks keliaut naujų pirkt 4u.gif Ir lūpdažį turiu. Šiaip labai nieko kosmetika, man aptinka, kad atspalvių daug!
Atsakyti