Įkraunama...
Įkraunama...

Artdeco

QUOTE(myth @ 2008 07 17, 00:54)
Turiu ir naudoju šią kompaktinę bronzinę pudrą - super  thumbup.gif
http://www_artdeco_d...x.php?id=79&L=1

Dovanojau tokią draugei - liko labai patenkinta ir nuolat naudoja ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktuteee: 17 liepos 2008 - 14:43
turiu iš artdeco šešėlius, labai esu patenkinta smile.gif tušas ir geras tik man jis "teplioja" aplink akytes, bet turi privalumą, kad blakstienas atskiria ir gan juodos blakstienos būna. Daabar galvoju įsigyti artdeco mineralinę pudrą ax.gif
Atsakyti
paskaičiau Jūsų atsiliepimus ir tapau reklamine auka. Nubėgau ir nupirkau artdeco šešėlius. Rinkausi ilgai, įsisvajojau kaip gražiais spindės mano vokai bigsmile.gif bet kai pradėjau dažytis - nei velnio nelieka ant vokų, nė blizgučio doh.gif tas pats kaip nepasidažius, pasidengia netolygiai doh.gif sukišau 16 lt kaip į užpakalį. nepirksiu daugiau jų.... bash.gif
Atsakyti
o man labai patinka, ir laikos visa diena ne taip kaip kai kurioms lotuliukas.gif ir be jokio pagrindo. karta vakare nuvariau i baseina ir i pirti nenusivalius makijazo, ir sesliai isliko savo vietoj smile.gif na net nezinau, man patinka- bet as perku visad beveik tamsias spalvas, nes man visokios permatomos kur reik bruzint desimt kart nepatinka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveline @ 2008 08 11, 13:44)
paskaičiau Jūsų atsiliepimus ir tapau reklamine auka. Nubėgau ir nupirkau artdeco šešėlius. Rinkausi ilgai, įsisvajojau kaip gražiais spindės mano vokai  bigsmile.gif  bet kai pradėjau dažytis - nei velnio nelieka ant vokų, nė blizgučio  doh.gif tas pats kaip nepasidažius, pasidengia netolygiai  doh.gif  sukišau 16 lt kaip į užpakalį. nepirksiu daugiau jų....  bash.gif

o tai kaip tu rinkdamasi is testeriuku nematei, kad ten ner blizguciu ar perlamutro? gi visokiu yra, priklausomai nuo to kokio tau reikia - gali pasirinkt tuo labiau pabandyt.
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2008 08 11, 22:01)
o tai kaip tu rinkdamasi is testeriuku nematei, kad ten ner blizguciu ar perlamutro? gi  visokiu yra, priklausomai nuo to kokio tau reikia - gali pasirinkt tuo labiau pabandyt.


Manau, kad ji ir rinkosi su blizguciais, tik ant akiu uztepus tie blizguciai nesimato arba nubyra g.gif Bent man panasiai buvo - turbut vieni blogiausiu seseliu man Artdeco: visiskai nelaikydavo (maximum kokia 1 val po issidazymo buvo galima iziuret) arba uztepi blizgia spalva, tai spalvos nera, tik blizgutis - arba atvirksciai. doh.gif Nors parduotuvej gal desimt kartu visokias isbandinejau, tepiau ant rankos, tai vos nuvalyt pavykdavo. unsure.gif
Atsakyti
Naudoju maskuotoją - Artdeco Camouflage Cream, tai labai tinka ir patinka thumbup.gif Na, o nagų lakas, tai visai nepatinka man, netolygiai kažkaip tepasi, nelabai gerai laiko, nu žodžiu, ne ir viskas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(busima_mama @ 2008 08 12, 05:06)
Manau, kad ji ir rinkosi su blizguciais, tik ant akiu uztepus tie blizguciai nesimato arba nubyra  g.gif Bent man panasiai buvo - turbut vieni blogiausiu seseliu man Artdeco: visiskai nelaikydavo (maximum kokia 1 val po issidazymo buvo galima iziuret) arba uztepi blizgia spalva, tai spalvos nera, tik blizgutis - arba atvirksciai. doh.gif Nors parduotuvej gal desimt kartu visokias isbandinejau, tepiau ant rankos, tai vos nuvalyt pavykdavo.  unsure.gif



tai jei ant rankos laikos, tai logiskai mastant ant voku irgi turi laikytis ax.gif gal kokiu riebiu kremu prisitepat aplink akytes kad seseliai nesilaiko unsure.gif nezinau, man tai sie seseliai patinka- bet aisku oda pas visus skirtinga, o ir dazymosi budai. nesu banzius situ seseliu tept su prof sepeteliu- manau su juo ploniau tikriausiai ir pasidengia, bet su paprasciausiais kempiniukais man sie seseliai labai gerai laiko ax.gif nusipirkau ir lumene pagrinda, bet kasdien jo man neprireikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(busima_mama @ 2008 08 12, 04:06)
Manau, kad ji ir rinkosi su blizguciais, tik ant akiu uztepus tie blizguciai nesimato arba nubyra  g.gif Bent man panasiai buvo - turbut vieni blogiausiu seseliu man Artdeco: visiskai nelaikydavo (maximum kokia 1 val po issidazymo buvo galima iziuret) arba uztepi blizgia spalva, tai spalvos nera, tik blizgutis - arba atvirksciai. doh.gif Nors parduotuvej gal desimt kartu visokias isbandinejau, tepiau ant rankos, tai vos nuvalyt pavykdavo.  unsure.gif

Vat vat, bandžiau aš ant rankos irgi. Dvi dienas apžiūrinėjau, tepiau. ant rankos taip gražiai.... o ant voko nė velnio nesimato. Kaip su kreida, nei blizgučių, nei spalvytė normaliai užsitepė (spalva kūno spalvos, gal kiek šviesesnė). Aj nesąmonė... doh.gif Nu aplink akis netepu aš kremo, tai tikrai neriebi mano vokų oda...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eveline: 12 rugpjūčio 2008 - 12:58
QUOTE(illiusion81 @ 2008 08 12, 10:41)
tai jei ant rankos laikos, tai logiskai mastant ant voku irgi turi laikytis ax.gif  gal kokiu riebiu kremu prisitepat aplink akytes kad seseliai nesilaiko unsure.gif  nezinau, man tai sie seseliai patinka- bet aisku oda pas visus skirtinga, o ir dazymosi budai. nesu banzius situ seseliu tept su prof sepeteliu- manau su juo ploniau tikriausiai ir pasidengia, bet su paprasciausiais kempiniukais man sie seseliai labai gerai laiko ax.gif  nusipirkau ir lumene pagrinda, bet kasdien jo man neprireikia smile.gif


Netepu as kremuku, bet nelaike ir viskas. Aisku cia nuo odos priklauso. Man pvz ir Guerlain seseliai irgi nelaike visai - o susipirkau 3 pakuotes del graziu spalvu. Nors isbandinejau su ivairiais sepeteliais, ivairiai tepiau ir skirtingais sluoksniais. doh.gif Na o kiti seseliukai laiko visa diena (ir daugiau reikalui esant), nors tenka paskaityt atsiliepimu, kad kitoms mamytems visiskai nelaiko.
Atsakyti
Turiu artdeco šešėlių, tušą ir kelias nagų priežiūros priemones,man labai patinka pieštuko formos stipriklis,patogus, atrandu kada laiko,išsitraukiu iš rankinės ir teplioju savo nagučius thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnutė @ 2008 08 12, 07:13)
Naudoju maskuotoją - Artdeco Camouflage Cream, tai labai tinka ir patinka  thumbup.gif  Na, o nagų lakas, tai visai nepatinka man, netolygiai kažkaip tepasi, nelabai gerai laiko, nu žodžiu, ne ir viskas  schmoll.gif

noriu ir as toki isigyt smile.gif o tu ji kasdien teptiesi ar tik retkarciais?noriu kazko veiksmingesnio paakiams, nes tie maskuojantys piestukai lotuliukas.gif
Atsakyti