Įkraunama...
Įkraunama...

Artdeco

Šiendien nusipirkau šią pudrytę sausai jautriai linkusiai į šerpetojimą odytei. Nu super thumbup.gif lengvai tepasi, nesudaro kaukės efekto,
user posted image

šiendien Sarmoje jei 20proc. nuolaida thumbup.gif
Atsakyti
gal kuri bandet art deco kremukus nagams? maciau yra dvieju rusiu
Atsakyti
QUOTE(jamie @ 2008 05 25, 19:13)
gal kuri bandet art deco kremukus nagams? maciau yra dvieju rusiu


Bandziau viena nepamenu ten kuris, bet toks ruzavas pats kremukas ir pakuote su ruzavu, tai nesupratau ar ka daro biggrin.gif

Is artdeko labai patinka seseliai ir lupu blizgesiai su daug blizguciu, lakas visai nepatinka, nes ilgai dziuna ir neilgai laikosi, skaistalai visai nieko tokie, tepasi maloniai blush2.gif
Atsakyti
kol kas tik akių šešėliais esu patenkinta
bandysiu krempudrą g.gif
Atsakyti
Patinka skaistalai ir maskuotojas Artdeco Camouflage Cream. mirksiukas.gif
Nusipirkau ir Golden Glow powder brush-sepetelis pudra viename, tai nepatenkinta likau. Nes dengia nelygiai, o tik pradejus naudotis tai niekaip pudra is to sepetelio byret nenorejo, ko tik neisbandziau kad ja is ten kaip nors iskrapstyt... doh.gif
Atsakyti
va sita pudryte turiu ta labai thumbup.gif http://www_artdeco_d....php?id=965&L=1
Atsakyti
Nusipirkau pabandyti skaistalus, patiko thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
bagija,o sitas bronzantas blizgus ar matini efekta gal suteikia? ir kokia jo kaina? ir dar ar as teisingai supratau,jis idegi skatina? ar pasiteisina tau? smile.gif
Atsakyti
Sveikos. Baigiasi mano Artdeco tušas All in one mascara..šiaip man jis labai geras, bet noriu pabandyti kokį nors kitą šios firmos. Reikėtų labiau tankinančio, nei ilginančio (aišku viskas kartu dar geriau smile.gif ). Gal pasidalintumėt patirtimi?smile.gif
Atsakyti
Turiu artdeco seselius violetines-alyvines spalvos. Labai patinka, graziai gula.
Nagu lakai artdeco man patinka ir bronzata artdeco naudoju.
Kartais pasitaikydavo, kad nuo kai kuriu skaistalu/bronzatu issokdavo spuogeliu, bet po artdeco tokiu dalyku nepastebejau..
Atsakyti
Turiu ir naudoju šią kompaktinę bronzinę pudrą - super thumbup.gif
http://www_artdeco_d...x.php?id=79&L=1
Atsakyti
QUOTE(n1lka @ 2008 07 15, 15:40)
Sveikos. Baigiasi mano Artdeco tušas All in one mascara..šiaip man jis labai geras, bet noriu pabandyti kokį nors kitą šios firmos. Reikėtų labiau tankinančio, nei ilginančio (aišku viskas kartu dar geriau smile.gif ). Gal pasidalintumėt patirtimi?smile.gif

Aš Wonder Lash Mascara naudoju - tik tankina user posted image
Atsakyti