Įkraunama...
Įkraunama...

Artdeco

O va pas ką plonos ir trumpos blakstienos, labai thumbup.gif tušas -
user posted image
Atsakyti
o kokius nr seseliukus naudojat prie zaliu akiu? tiek daug ju, kad nesmagu visus is eiles teptis ir ziuret ar tinka.
Atsakyti
QUOTE(jamie @ 2008 04 13, 10:47)
o kokius nr seseliukus naudojat prie zaliu akiu? tiek daug ju, kad nesmagu visus is eiles teptis ir ziuret ar tinka.

Mano akys tokios pilkai zalios, tai kiekvienai dienai labai patinka toks rusvas seselis Nr.05. O siaip prie zaliu akiu siulyciau pabandyti ka nors is violetiniu atspalviu, atrodo kad labai konktrastinga spalva, bet del to zalias akis gerai pabrezia. Man labai patinka Nr.98 (sviesus seselis) ir Nr. 218 (is tamsesniu spalvu), dar Nr.86 graziai ziurisi. Cia aisku labai subjektyvu, bet pasiziurek, gal kas patiks smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mylia: 13 balandžio 2008 - 18:33
QUOTE(jamie @ 2008 04 13, 11:47)
o kokius nr seseliukus naudojat prie zaliu akiu? tiek daug ju, kad nesmagu visus is eiles teptis ir ziuret ar tinka.

As prie zaliu akiu zalius siuo metu naudoju (turiu ir kitokiu, bet su zaliais akys dar zaliasnes pasidaro, bent man,labai grazu biggrin.gif ) Ypatingai man grazus zalias yra 247 (dar panasus yra keturiasdesimtkazkelintas biggrin.gif ), tai vat, naudoju sita su tamsesniu zaliu 40. Dar turiu toki sidabrini melsva, persikini, violetini ir neutralios spalvos, kaip bespalvi, tik vos vos blizgesi duoda, siandien dar eisiu juodo pirkti, labai uzsinorejau biggrin.gif ... Is visu situ man labiausiai persikinis netinka... Bet cia dar daug kas priklauso nuo plauku spalvos, odos spalvos ir pan. Nieko konkretaus ir universalaus, manau, patarti negalima 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Kuzia @ 2008 04 12, 19:29)
O va pas ką plonos ir trumpos blakstienos, labai thumbup.gif  tušas -
user posted image

Kokia kaina sito tuso?
O dar norejau pasakyti, daug kas gyre kamufliaza (maskuojanti kremuka)... Nusipirkau is as, bet man jis visiskai nepatinka schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Enary: 14 balandžio 2008 - 10:40
QUOTE(Enary @ 2008 04 14, 11:34)
Kokia kaina sito tuso?

Gerai nebepamenu, bet lyg 45Lt g.gif
Atsakyti
o kiek tas lakas gerasis kainuoja? Eisiu pirkti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(blondynka @ 2008 04 14, 13:11)
o kiek tas lakas gerasis kainuoja? Eisiu pirkti smile.gif

25Lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Enary @ 2008 04 14, 11:34)
As prie zaliu akiu zalius siuo metu naudoju (turiu ir kitokiu, bet su zaliais akys dar zaliasnes pasidaro, bent man,labai grazu biggrin.gif ) Ypatingai man grazus zalias yra 247 (dar panasus yra keturiasdesimtkazkelintas biggrin.gif ), tai vat, naudoju sita su tamsesniu zaliu 40. Dar turiu toki sidabrini melsva, persikini, violetini ir neutralios spalvos, kaip bespalvi, tik vos vos blizgesi duoda, siandien dar eisiu juodo pirkti, labai uzsinorejau biggrin.gif ... Is visu situ man labiausiai persikinis netinka... Bet cia dar daug kas priklauso nuo plauku spalvos, odos spalvos ir pan. Nieko konkretaus ir universalaus, manau, patarti negalima 4u.gif
Papildyta:

Kokia kaina sito tuso?
O dar norejau pasakyti, daug kas gyre kamufliaza (maskuojanti kremuka)... Nusipirkau is as, bet man jis visiskai nepatinka schmoll.gif


Sveikutes 4u.gif As pries 1,5 savaites nusipirkau si tusa sarmoj - na sorry, tikras s.. dazant blakstienas susidaro gumuleliai. kazkaip nusivyliau. gal pasenes buvo? galiojimo datos nu niekaip nepavyko surasti.. nzn... beee.gif
Papildyta:
Bet sios firmos seselius as dievinu! thumbup.gif jau 4 metus naudoju! dar neseniai pirkau artdeco lupu blizgi, irgi liuks. labai ilgai laikosi! bet su tusu tai nzn, gal pasenes? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mirele @ 2008 04 14, 23:09)
Sveikutes  4u.gif  As pries 1,5 savaites nusipirkau si tusa sarmoj - na sorry, tikras s.. dazant blakstienas susidaro gumuleliai. kazkaip nusivyliau. gal pasenes buvo? galiojimo datos nu niekaip nepavyko surasti.. nzn...  beee.gif
Papildyta:
Bet sios firmos seselius as dievinu!  thumbup.gif  jau 4 metus naudoju! dar neseniai pirkau artdeco lupu blizgi, irgi liuks. labai ilgai laikosi! bet su tusu tai nzn, gal pasenes?  g.gif

Ojej, pas mane tai tikrai nė vieno gumulėlio unsure.gif .
Šešėlius irgi artdeco naudoju - thumbup.gif
Atsakyti
Šiandien nusipirkau mineralinę pudrytę ir kabuki šepetėlį. Jau spėjau ir pabandyti. Pudra - labai gerai dengiasi, beveik nesimato, maskuoja ne stipriai, bet man rimto maskavimo ir nereikia. Patiko thumbup.gif Bet va kabuki šepetėlis... šeriasi siaubingai. Kol pasidažiau, visa apsibarsčiau tais šereliais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2008 04 14, 14:39)


Siandien, Sarmoj trdteco laka nusipirkau uz 17 su ct, nes buvo 20 proc. nuolaida smile.gif Tik, kad spalvu, tai nepasakyciau, kad labai graziu yra.
Atsakyti
Turiu Artdeko lūpų pieštuką - SUPER thumbup.gif , visą dieną išsilaiko, neišsilieja, tikrai labai geras smile.gif
Atsakyti