Įkraunama...
Įkraunama...

Artdeco

QUOTE(Auksuolė @ 2008 02 24, 13:23)
Įdomu, kiek kainuoja šitas kremukas?  ax.gif


Pirkau praejusia vasara Sarmoj tai neprisimenu kainos,bet kazkas apie 30-40lt unsure.gif
Atsakyti
35 litai Sarmoj ir Kosmadoj.
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 02 24, 13:19)
O si pudra turi UV filtra?Vakar ziurinejau Kosmadoj bet pamirsau paziureti ant pakuotes ar jis yra unsure.gif


ne, neturi. Beje as taip pasvarsciau, kad visgi odos palygejimas - ne sitos pudros nuopelnas. Gal tiesiog man netiko pries tai naudojama pudra. g.gif
Atsakyti
QUOTE(sveikatele @ 2008 02 24, 21:38)
ne, neturi. Beje as taip pasvarsciau, kad visgi odos palygejimas - ne sitos pudros nuopelnas. Gal tiesiog man netiko pries tai naudojama pudra.  g.gif



Vis delto savo puslapyje gamintojai raso kad turi smile.gif
va nukopijuoju ka raso:

Loose mineral powder make-up in two different shades
The trend from the USA makes a perfect even complexion with a very natural fresh, vitalized and radiant look. 2 in 1: combination of the good opacity of a classic foundation and the silky-matt texture of a loose powder. Contains a high-quality mineral complex of zinc and magnesium.
Suited for all skin types, from sensitive to oily skin.
Without tallow, wax and oil. Non-comedogenic. Titanium-dioxide and zinc-oxide protect the skin against UVA and UVB rays. Perfume-free.

Atsakyti
As turiu dvejus seselius - vsiau galiu rekomenduoti, lygiai tepasi, geros spalvos. Kaina irgi nera zveriska, o kokybe gera. Man dar labai patinka, kad mazos pakuotes - nepasens ir neatsibos rolleyes.gif

O ta Silk pudra reiks ismeginti, man irgi oda serpetoja, niekaip negaliu pudros prisitaikyti doh.gif
Atsakyti
gal kas bandet artdeco bronzines pudras? rolleyes.gif
Atsakyti
O as noreciau pagirti Artdeco tuso pagrinda, man tikrai pailgina (ypac ryskus efektas apatinem blakstienom) ir patankina blakstienas, lyginant su vien tik tuso efektu smile.gif visu isgirtas seseliu pagrindas taip pat patiko, bet man asmeniskai Lumene labiau prie sirdies : patogesne pakuote, seseliai issilaiko dar ilgiau nei su artdeco pagrindu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Well_liked: 23 kovo 2008 - 22:17
Merginos, gal bandet naudoti artdeco seselius slapiu budu? vis noriu pameginti, bet bijau sugadinti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mari21 @ 2008 03 16, 00:13)
gal kas bandet artdeco bronzines pudras? rolleyes.gif


turiu bronzing powder compact spf12 . patenkinta, nutaikiau spalvyte.joje yra ideta kempinyte tepimui, bet man dar neigudo ranka su ja lygiai issitept,tai tepu su savo sepetuku storesniu.

dar turiu kamufliazo 3spalvyte paakiu patamsejimams maskuot. tinka,patinka... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(addicted @ 2007 09 23, 22:19)
pagirsiu artdeco nagu laka wonder brush,ne tai kad super gerai tepasi,bet ir greitai dziuna ir ilgai laikos

user posted image user posted image

Pasiutusiai geras lakas didis.gif
Atsakyti
O kaip Artdeco lūpdažiai, kaip laikosi? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuolė @ 2008 04 12, 15:02)
O kaip Artdeco lūpdažiai, kaip laikosi?  smile.gif

Turėjau dvejus rolleyes.gif . Nu kaip ax.gif ... Neblogi, bet būna geresnių blush2.gif .
Atsakyti