Įkraunama...
Įkraunama...

Artdeco

Turiu seselius thumbup.gif , veido purskikli (vasara buvo liuks dalykelis) ir maskuojamaji piestuka thumbup.gif

taip pat akiu piestukai labai geri, minkstuciai, spalvytes grazios thumbup.gif
Atsakyti
O žėkit, panos, kur galima rasti akių šešėlių pagrindo... dvejose Sarmose buvau.. ir neradau niekur..?? g.gif

Mat mano kažkada pirktas netruko sudžiūūūūti... gal seną nusipirkau? Nes pirkom kartu su seserim, tai jai po šiai dienai normaliai (nors pirkom gal prieš metus.. doh.gif )
Atsakyti
Neperseniausiai nusipirkau šešėlių pagridną. Na kad tikrai ilgiau laiko, tai faktas. Anksčiau man vos pusvalandį šešėliai išsilaikydavo nesubėgę, o dabar vidury dienos jie dar normaliai atrodo. Žinoma, jau vakarop būna subėgę palei raukšlelę šiek tiek, bet vistiek esu patenkinta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2007 11 22, 15:24)
O žėkit, panos, kur galima rasti akių šešėlių pagrindo... dvejose Sarmose buvau.. ir neradau niekur..?? g.gif

Mat mano kažkada pirktas netruko sudžiūūūūti... gal seną nusipirkau? Nes pirkom kartu su seserim, tai jai po šiai dienai normaliai (nors pirkom gal prieš metus.. doh.gif )

dar nueik i trecia Sarma, gal trecias kartas nemeluos g.gif
Atsakyti
laba, gal kas galit rekomenduoti maskuojancia pudryte misriai odai?
Atsakyti
QUOTE(Indijaa @ 2007 11 22, 21:08)
dar nueik i trecia Sarma, gal trecias kartas nemeluos g.gif



Tai bele būūūna smile.gif Vadinasi surasiu.. smile.gif
Atsakyti
labai reikia atiliepimu apie pudras artdeco!tiek krempudras,tiek kompaktines.ar geros??
Atsakyti
Norėčiau paklausti ar yra dėžutės šešėliams 3 vietų?
Atsakyti
Sveikos, gal kuri netyčia matėt kur ta juodą nagų laką su blizgučiais? Sarmoj iš vis Artdeco neradau, Kosmadoj viską lyg gavo, tik apie laką nieko negirdejo schmoll.gif
user posted image
Atsakyti
As naudoju Artdeco du viename pudryte,matini silkini atspalvi suteikiantis kremas,greitai ir tolygiai dengiasi,labai gerai maskuoja,ir pasalina nereikalinga veido blizgejima,tinka misriai,riebiai odai thumbup.gif na man ji po kolkas is ties geriausia,o kokiu tik buvau nebandziusi,visokiu brangiausiu,bet pasirodo Artedeco tikrai verta demesio kosmetika,o dar ir kainos nera stipriai dideles smile.gif
Atsakyti
QUOTE(odetee @ 2007 12 03, 08:29)
labai reikia atiliepimu apie pudras artdeco!tiek krempudras,tiek kompaktines.ar geros??

Neseniai nusipirkau Artdeco 'rich treatment foundation" krempudra, komentara rasiau krempudru temoje, bet nukopijuoju ir cia ax.gif
QUOTE(Mylia @ 2007 11 19, 10:59)
Taigi Artdeco "Rich treatment foundation"
Ji yra is tirstesniu, siek tiek sunkesniu krempudru, bet saltajam sezonui ir ieskojau kazko panasaus. Maskuoja tikrai neblogai, turetu tikti ir toms, kurioms reikia didesnio pamaskavimo. Ji nera is tu "nepastebimu" krempudru, uztepus ant veido, is esmes matosi, kad yra krempudra, bet demonstratyviai nekrenta i akis ir neatrodo kaip kauke. Man susidare toks ispudis, kad jos reikia nepadauginti, tada ant veido ziurisi gerai. Isskirciau tokius pliusus, kad labai maloniai jauciasi ant veido ir ypatingai gerai issilaiko visa darbo diena. Is esmes, kiek ryte buvo uztepta - tiek vakare ir nusiplauna biggrin.gif
Beje, nors raso, kad skirta normaliai, sausai ir netgi jautriai odai, bet blizgesi ji man sulaiko geriau nei kai kurios specialiai misriai odai skirtos krempudros. Po keliu valandu nosis ir kakta pradeda blizgeti, bet taip saikingai (nusausinus servetele viskas vel atrodo labai gerai), o likes veidas ir toliau lieka graziai matinis.
Naudoju jau antra savaite, kol kas veidas ja toleruoja tikrai gerai smile.gif
Pries tai naudojau Bourjois "10 hours sleep efect", tai sita Artdeco man zymiai labiau patinka, nors siaip jos gana skirtingos.

Atsakyti
As turiu Artdeco Hydra Silk,Glamour Gloss lupu blizgesi ir vakar nusipirkau Rich Treatment Foundation. Kolkas viskuo patenkinta,niekas nenuvyle.O mama naudoja labai daug priemoniu is Artdeco ir nuolat ja giria. 4u.gif
Atsakyti