Įkraunama...
Įkraunama...

Artdeco

QUOTE(zebrina @ 2007 07 27, 21:49)
Ka galit pasakyti apie lupu blizgesius?Gal kokius parekomenduosit?Vis pasiziuriu kad neblogu spalvyciu yra,bet va ydomu kaip kokybe,kiek laiko?


as isigijau naujuosius ARTDECO lupu blizgius "Volume effect". "Kandziojasi",bet patinka:) Dabar jie tik 16 Lt Sarmoje. Yra graziu spalvyciu. Vos ne reklama cia pavariau lotuliukas.gif
Atsakyti
as truputi viena gamini papeiksiu ax.gif va sita Golden Touch Body Cream

http://www_artdeco_d....php?id=743&L=1

siaip labai skaniai kvepia, oda tikrai aksomine pasidaro, ima svyteti, bet labai teplioja rubus verysad.gif vienintelis minusas. vilkint sviesius rubus nederetu teptis schmoll.gif
Atsakyti
Artdeco seseliai-super, gera kokybe, geras spalvu pasirinkimas.
Presuota pudra-visai nieko.
daugiau nebandziau. mirksiukas.gif
Atsakyti
turiu isigijusi 3 spalvu seselius, siaip patinka, tik noretusi ryskumo 4u.gif sakykit, juos galima tepti dregnu sepeteliu, kad butu ryskesni?
nusipirkau naujos kolekcijos dezute 4 seseliams - labai faina ir patogi ir veidrodis platus
turiu skaistalus - patinka tongue.gif
tiesa, turiu seseliu pagrinda - taip pat patinka drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šešėliai superiniai, daugiau nieko nesu bandžiusi smile.gif
Atsakyti
pagirsiu artdeco nagu laka wonder brush,ne tai kad super gerai tepasi,bet ir greitai dziuna ir ilgai laikos

user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(addicted @ 2007 09 23, 22:19)
pagirsiu artdeco nagu laka wonder brush,ne tai kad super gerai tepasi,bet ir greitai dziuna ir ilgai laikos

user posted image user posted image


Turiu tokį rausvą. Tinka ir patinka. Geras jis man smile.gif
Atsakyti
lakai arteco super man labai patinka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(addicted @ 2007 09 23, 22:19)
pagirsiu artdeco nagu laka wonder brush,ne tai kad super gerai tepasi,bet ir greitai dziuna ir ilgai laikos

user posted image user posted image

naudoju toki laka mna labai patinka thumbup.gif apskritai kuo toliau vis labiau man patinka si kosmetika thumbup.gif
Atsakyti
man is artdeco labai patinka bronzine kompaktine pudra (jau antra dezute naudoju) ir seseliai 4u.gif
Atsakyti
dar patinka Arteco serveteles,makiazui pataisyti dienos begyje,kieno oda riebi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(catherina @ 2007 09 26, 08:38)
naudoju toki laka mna labai patinka thumbup.gif apskritai kuo toliau vis labiau man patinka si kosmetika thumbup.gif


Man iš lakų labiau patiko High Gloss Nail Polish.
Šėšėliai tikrai geri. Na gal Dioras biški geriau, bet artdeco irgi thumbup.gif:

Kažin kaip priemonės nagų stiprinimui?
Atsakyti