Įkraunama...
Įkraunama...

Artdeco

QUOTE(Lelinka @ 2007 06 25, 22:42)
jei gali papasakok, kuo jis Tau nepatiko? kaip tik galvojau apie jo pirkima blush2.gif

taigi vos keliom zinutem auksciau rasiau kuom nepatiko mirksiukas.gif paziurek auksciau 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Mylia @ 2007 06 26, 07:59)
gali buti, nesigincysiu smile.gif o kad Artdeco tusai prasti ri labai paakius tepa bei trupa, tai ne viena karta esu girdejusi. Apie vieninteli tusa Perfect volume mascara esu skaiciusi, kad patiko ax.gif

jau kaip tepa, tai tepa, net puse dienos neisbuna, kai jau ant apatiniu blakstienu ne laso tuso... doh.gif
Atsakyti
pasiskaiciau cia ir labai teigiamu ir labai neigiamu atsiliepimu apie artdeco tusus, tai nebezinau ar pirkt doh.gif galvojau apie intensive color mascara g.gif gal dar kas bandet ir galit aprasyt savo patirti su artdeco tusais blush2.gif biggrin.gif
beje, kokios panasiai kainos artdeco tusu ir krempudru?
Atsakyti
QUOTE(bird @ 2007 07 24, 11:40)
pasiskaiciau cia ir labai teigiamu ir labai neigiamu atsiliepimu apie artdeco tusus, tai nebezinau ar pirkt doh.gif galvojau apie intensive color mascara g.gif gal dar kas bandet ir galit aprasyt savo patirti su artdeco tusais blush2.gif  biggrin.gif
beje, kokios panasiai kainos artdeco tusu ir krempudru?

kainuoja nepigiai, panasiai kaip Bourjois, patarciau geriau Bourjois imti, bent visa diena laikosi... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2007 07 24, 16:30)
kainuoja nepigiai, panasiai kaip Bourjois, patarciau geriau Bourjois imti, bent visa diena laikosi... biggrin.gif


o koki is artdeco turejai? mirksiukas.gif
Bourjois kazkaip manes netraukia g.gif blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bird @ 2007 07 24, 19:04)
o koki is artdeco turejai? mirksiukas.gif
Bourjois kazkaip manes netraukia g.gif  blush2.gif  doh.gif

va toki turejau ax.gif
user posted image



Kodel Bourjois netraukia? Esi bandzius kada nors?
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2007 07 24, 19:42)
va toki turejau  ax.gif 
user posted image
Kodel Bourjois netraukia? Esi bandzius kada nors?


siaip esu kazkada, tik ne tusa, tai ispudzio nepaliko didelio, kaip uz tokia kaina tikrai yra geresniu priemoniu ir dar net pigesniu doh.gif tai dabar parduotuvej visada praeinu pro ju stenda net nezvilgdteldama biggrin.gif na toks kazkoks nusistatymas doh.gif smile.gif nemanau, kad rizikuosiu bandyt unsure.gif

is artdeco domina intensive color mascara, gal turit dar kas kokiu atsiliepimu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bird @ 2007 07 25, 10:31)
siaip esu kazkada, tik ne tusa, tai ispudzio nepaliko didelio, kaip uz tokia kaina tikrai yra geresniu priemoniu ir dar net pigesniu doh.gif tai dabar parduotuvej visada praeinu pro ju stenda net nezvilgdteldama biggrin.gif na toks kazkoks nusistatymas doh.gif  smile.gif nemanau, kad rizikuosiu bandyt unsure.gif

o ka bandei? 4u.gif as bandziau tik tusa, tai del kitu priemoniu nieko negaliu pasakyti 4u.gif as irgi taip pat elgiuosi, jei viena priemone nepatinka, daugiau tos firmos nieko neperku, o jeigu ir ta bus bloga? drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(bird @ 2007 07 25, 10:31)

is artdeco domina intensive color mascara, gal turit dar kas kokiu atsiliepimu? blush2.gif

turėjau, geriau būčiau nepirkus, greit labai išdžiūvo, trupėjo, blakstienų ypatingų nedarė, kaip už tokią kainą yra geresnių smile.gif
Atsakyti
nusipirkau birą pudrą iš naujos kolekcijos. fainumas tame, kad ji tamsesnio atspalvio ir natūraliai atrodo. dabar net kreminės pudros nebenaudoju -tik EŽ ir šią pudrą. ji gerai maskuoja, sugeria riebalą ir laikosi gerai.
vnz, esu labai patenkinta thumbup.gif

ai beje, o apie artdeco tušus turiu nekokią nuomonę, bet ne dėl pačio tušo, o dėl pakuotės. pirkusi esu trijų skirtingų rūšių tušus - ir visų trijų šepetėliai sulinko ir galiausiai sulūžo po trijų savaičių naudojimo blink.gif t.y. kai tušo dar gausybė buvo likę schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo henika: 26 liepos 2007 - 07:43
zodziu isvada tokia, kad tikrai nekokie tie artdeco tusai schmoll.gif
Atsakyti
man patinka seseliai, tie, kur ant tokio kotelio lotuliukas.gif dedasi, dregni. patys geriausi is visu bandytu smile.gif
Eye Designer & Refills jie taip vadinasi
Atsakyti
Ka galit pasakyti apie lupu blizgesius?Gal kokius parekomenduosit?Vis pasiziuriu kad neblogu spalvyciu yra,bet va ydomu kaip kokybe,kiek laiko?
Atsakyti