Įkraunama...
Įkraunama...

Artdeco

Aš vis dar rezgu mintį čiupti tuos ala pieštukus - šėšėlius. Kaip atsiliepimai? Manau, kad turėtų mūti labai patogu: į vieną pusę, kur šepetėlis plonesnis - dedi tamsų, o į kitą, kur storesnis - kokį šviesų šėšėlį ax.gif Tik ar jie tikrai patvarūs ir geri g.gif: Va susipirkt kokius 3 rinkinukus ir ramiai gyvent galima.
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2007 06 09, 22:40)
Aš vis dar rezgu mintį čiupti tuos ala pieštukus - šėšėlius. Kaip atsiliepimai? Manau, kad turėtų mūti labai patogu: į vieną pusę, kur šepetėlis plonesnis - dedi tamsų, o į kitą, kur storesnis - kokį šviesų šėšėlį ax.gif Tik ar jie tikrai patvarūs ir geri g.gif: Va susipirkt kokius 3 rinkinukus ir ramiai gyvent galima.

tikrai patvarus ir geri thumbup.gif (tik as siaip seseliu nenaudoju doh.gif tai taip ir stovi pas mane nenaudojamas....)
Atsakyti
as bandziau Artdeco seselius ir tusa, nieko gero schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Monika @ 2007 04 19, 10:05)
Seseliu pagrindas ir man patinka... bigsmile.gif

Kiek kainuoja tas seseliu pagrindas? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rutulia @ 2007 06 12, 13:52)
Kiek kainuoja tas seseliu pagrindas?  ax.gif

25lt
Atsakyti
QUOTE(mik @ 2007 06 22, 09:33)
o man jie liuks  thumbup.gif

anksciau patikdavo seseliai, spalvos geros, bet paskui pastebejau, kad labai i rauksles subega, blogai laikosi. O tusas tai dar blogiau doh.gif Neislaiko ne dienos, vakare jau be tuso, puse nubyreje, kazkoks blogai dazo, sulipina, nutrupa, kaip kose schmoll.gif fui...daugiau sios firmos priemoniu nenaudosiu schmoll.gif galvoju, gal pasenes pakliuvo g.gif
Atsakyti
isbandziau ardeco naujaji kuno krema, na taip patiko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2007 06 23, 19:53)
anksciau patikdavo seseliai, spalvos geros, bet paskui pastebejau, kad labai i rauksles subega, blogai laikosi.

tepk situs seselius ant seseliu pagrindo, issilaikys nesubege visa diena mirksiukas.gif
Atsakyti
Šešėliai nepatinka.Ašaroja akys man nuo jų verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylia @ 2007 06 24, 20:36)
tepk situs seselius ant seseliu pagrindo, issilaikys nesubege visa diena  mirksiukas.gif

kai kurie ir be pagrindo laikosi ilgiau nei artdeco mirksiukas.gif bet seseliai dar puse bedos, jau kaip tusas smuko mano akyse doh.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2007 06 25, 23:39)
kai kurie ir be pagrindo laikosi ilgiau nei artdeco  mirksiukas.gif  bet seseliai dar puse bedos, jau kaip tusas smuko mano akyse doh.gif

jei gali papasakok, kuo jis Tau nepatiko? kaip tik galvojau apie jo pirkima blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2007 06 25, 21:39)
kai kurie ir be pagrindo laikosi ilgiau nei artdeco  mirksiukas.gif  bet seseliai dar puse bedos, jau kaip tusas smuko mano akyse doh.gif

gali buti, nesigincysiu smile.gif o kad Artdeco tusai prasti ri labai paakius tepa bei trupa, tai ne viena karta esu girdejusi. Apie vieninteli tusa Perfect volume mascara esu skaiciusi, kad patiko ax.gif
Atsakyti