Įkraunama...
Įkraunama...

Artdeco

Man labiau TBS thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2007 04 21, 09:16)
Man labiau  TBS  thumbup.gif



o man gal net ardeco, bet didelio skirtumo nepastebejau, dabar pirksiu antra kart artdeco ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2007 04 21, 08:16)
Man labiau  TBS  thumbup.gif


o kuo geresni? g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(emmute @ 2007 04 20, 23:58)
gal kuri esat turėjus ar bandžius artdeco ir TBS rutuliukus? kurie labiau patiko? 4u.gif
kurie geresni? blush2.gif
apie artdeco gerų atsiliepimų daug, dabar dar ir nuolaidos rolleyes.gif , bet ir TBS giriami....


Artdeco nebandzius, bet TBS turiu, tai thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Zvaigzdute^ @ 2007 04 21, 12:42)
Artdeco nebandzius, bet TBS turiu, tai  thumbup.gif  wub.gif


o TBS labiau spalvą ar blizgesį duoda? šviesiai odai tiktų? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(emmute @ 2007 04 21, 13:13)
o TBS labiau spalvą ar blizgesį duoda? šviesiai odai tiktų?  4u.gif


Nu duoda toki lengva ruduma ir siek tiek blizgesio, bet nedaug, aisku pries saule speju blizgetu smile.gif ir aisku ziurint kiek dazai smile.gif siaip as tepu ant krempudros, kuri tokia biski tamsesne, tai labai gerai atrodo thumbup.gif dazniausiai tepu tik sruostus, tai labai graziai paryskina wub.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif , as sian isigijau artdeco silk touch kompaktine pudra, dar nzn ar patinka, lyg ir patinka, bet as nlb moku naudotis ir tolygiai uztepti..norejau paklaust ar ja pabaigus yra galimybe ta pacia dezute tik papildyti,kaip pvz seselius? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2007 05 08, 21:19)
sveikos  4u.gif , as  sian isigijau artdeco silk touch kompaktine pudra, dar nzn ar patinka, lyg ir patinka, bet as nlb moku naudotis ir tolygiai uztepti..norejau paklaust ar ja pabaigus yra galimybe ta pacia dezute tik papildyti,kaip pvz seselius?  blush2.gif  4u.gif



yra mirksiukas.gif
Atsakyti
O as nusipirkau akiu konturui nubrezti toki "flomasteri". Man tai wub.gif
Nes su piestuku man negrazu, o su teptukais (plunksnele) nemokedavau nusipiesti tos linijos. Man niekad nesigaudavo linija prie pat blakstienu, o su siuo kuo puikiausiai pavyko. Pagaliau ir as turiu gundancias akytes flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(Denisė @ 2007 05 10, 14:13)
O as nusipirkau akiu konturui nubrezti toki "flomasteri". Man tai  wub.gif
Nes su piestuku man negrazu, o su teptukais (plunksnele) nemokedavau nusipiesti tos linijos. Man niekad nesigaudavo linija prie pat blakstienu, o su siuo kuo puikiausiai pavyko. Pagaliau ir as turiu gundancias akytes  flirt.gif


O kaip tas flomasteris atrodo? Kokia kaina ir ir gal yra dabar kokios nuolaidos?
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2007 05 10, 13:37)
O kaip tas flomasteris atrodo? Kokia kaina ir ir gal yra dabar kokios nuolaidos?


As mokejau lygiai 25 lt Sarmoje. Jis toks mazas juodas "pagaliukas" su dangteliu lotuliukas.gif Kazkas panasaus i flomasteri-markeri ar piestuka, bet labai miniatiurinis. Yra visokiu spalvu, as pirkau pilka spalva pirmai pradziai, na jis kaip juodas , tik ne tokia ryski ta juoda. Kai nera igudziu, labai gerai tokia spalva, ne taip matosi , jei kur nukreivoju brezdama. Man tai thumbup.gif Ir labai ilgai laikosi, nenubega, nenusivalo mirksiukas.gif
Atsakyti
Naudoju artdeco rutuline pudra. Labai patenkinta ir spalva, ir zeruciu, bet... kad jus zinotumet, kaip jau man pabodo, kad ji niekaip nesibaigia... aisku gerai, kai patinkantis daiktas kuo ilgiau naudojasi, bet jau taip noretusi nusipirkti nauja smile.gif
Atsakyti