Įkraunama...
Įkraunama...

Artdeco

o gal kas bandete krempudras?ar patenkintos?
Atsakyti
QUOTE(emmute @ 2007 04 05, 22:50)
o kokius esi turėjus? blush2.gif
aš turiu tik Avon, bet noris pabandyt ir kitokių... rolleyes.gif


oi man jie uz avon zymiai geresni ax.gif esu turejus avon, oriflame ir dar kazkokius, bet va jau antra kart perku artdeco dar tusas man labai patinka sios firmos ir maskuoklis isgirtasis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(odetee @ 2007 04 15, 13:41)
o gal kas bandete krempudras?ar patenkintos?

Pati naudojusi nesu, bet viena pazistama labai gyre krempudra Hydrasilk, kad labai graziai uzsitepa, maloni ant veido, nesimato.
Esu ja ziurejusi parduotuveje, siaip gal ir nieko, bet kad turi tik 3-4 atspalvius, tai siek tiek sunkiau prisitaikyti, bet jei kam tinka, tai liuks smile.gif
Atsakyti
Niekaip neapsisprendziu del to flomasterio akims doh.gif Labai priestaringos nuomones, sako jis labai greit isdziusta ir siaip neryskai brezia? unsure.gif Galvoju pirkt ar ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylia @ 2007 04 16, 09:36)
Pati naudojusi nesu, bet viena pazistama labai gyre krempudra Hydrasilk, kad labai graziai uzsitepa, maloni ant veido, nesimato.
Esu ja ziurejusi parduotuveje, siaip gal ir nieko, bet kad turi tik 3-4 atspalvius, tai siek tiek sunkiau prisitaikyti, bet jei kam tinka, tai liuks smile.gif


Aš Hydrasilk naudoju. Man labai smagi ji: gražiai dengiasi ir gerai laiko. Pirmą numeriuką pirkau. Tokia į gelsvumą, kaip mano odos atspalvis. Nei šviesi nei tamsi ax.gif
Atsakyti
mano megstamiausia dekoratyvine kosmetika bigsmile.gif artdeco bigsmile.gif labai daukg ka naudoju,ir galiu pasakyti ,kad geresne nei lorealis mirksiukas.gif turiu tusa,seselius,tonalini krema,lupu blizgesi tongue.gif super priemones 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(AZURA @ 2006 07 17, 15:31)
Galiu pagirti krempudra, man labai patiko  thumbup.gif

as taip pat naudoju krempudra-viena is maziausiai sausinanciu oda bigsmile.gif labai faina 4u.gif
Atsakyti
turiu seseliu pagrinda ir keleta seseliuku- thumbup.gif !!!norejau isigyti tusa, bet pati konsultante sake, jog jie nelabai kokie g.gif , tai susilaikiau ax.gif .
Atsakyti
Atsiprašau, kad neturiu laiko perskaityt visos temelės, bet gal kas bandėt makiažo pagrindą "Rich Treatment Foundation"? blush2.gif mirksiukas.gif Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2007 04 16, 12:22)
Niekaip neapsisprendziu del to flomasterio akims doh.gif Labai priestaringos nuomones, sako jis labai greit isdziusta ir siaip neryskai brezia? unsure.gif Galvoju pirkt ar ne g.gif

tu apie situos?
user posted image
as irgi vis galvoju, stende tai super atrodo - ir spalvytes grazios, ir lyg dengtis gerai turetu, tik va kaip istikruju g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lamia @ 2007 04 20, 10:05)
tu apie situos?
user posted image
as irgi vis galvoju, stende tai super atrodo - ir spalvytes grazios, ir lyg dengtis gerai turetu, tik va kaip istikruju  g.gif

Naudoju tokius jau ne vienerius metus rolleyes.gif . Man tai super thumbup.gif .
Atsakyti
gal kuri esat turėjus ar bandžius artdeco ir TBS rutuliukus? kurie labiau patiko? 4u.gif
kurie geresni? blush2.gif
apie artdeco gerų atsiliepimų daug, dabar dar ir nuolaidos rolleyes.gif , bet ir TBS giriami....
Atsakyti
QUOTE(Lamia @ 2007 04 20, 10:05)
tu apie situos?
as irgi vis galvoju, stende tai super atrodo - ir spalvytes grazios, ir lyg dengtis gerai turetu, tik va kaip istikruju  g.gif


Aš turiu tokį tamsiai rudą, po kiek laiko nusipirkau ir kreminį. tai patinka, nes greitai užsibrėžiu ir galiu eiti darban. O tas kreminis nepatinka, nes truputį byra ir kažkaip ne taip tepasi...
Atsakyti