Įkraunama...
Įkraunama...

Artdeco

QUOTE(katiliukas @ 2007 03 08, 23:57)
girdėjau apie šitą neblogi atsiliepimai planuoju pirkti, ar nenuvylė?
user posted image

čia tas komufliažas ? ax.gif

man tai jis nelabai rolleyes.gif nors kitų atsiliepimai labai geri apie jį cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2007 03 12, 19:41)
čia tas komufliažas ?  ax.gif

man tai jis nelabai  rolleyes.gif  nors kitų atsiliepimai labai geri apie jį  cool.gif

o kam tas daiktas naudojamas? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2007 03 12, 18:58)
o kam tas daiktas naudojamas? blush2.gif

na kaip krempudra. labai gerai maskuoja rolleyes.gif
Atsakyti
Man tas kamufliažas ir nepatiko, bet jautu, kad dėl to, kad su spalva nepataikiau
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2007 03 12, 20:04)
na kaip krempudra. labai gerai maskuoja  rolleyes.gif

o tai su juo visa veida dengt reikia ar pavieni spuoga maskuot? blush2.gif blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2007 03 12, 20:04)
na kaip krempudra. labai gerai maskuoja  rolleyes.gif


ne krempudra o maskuoklis skirtas ne visa veidui smile.gif (tai gal del to nepatiko?) 4u.gif
Atsakyti

QUOTE(Eveliina @ 2007 03 12, 18:58)
o kam tas daiktas naudojamas? blush2.gif

va atsiliepimai apie jį ax.gif
QUOTE(Saulės-Siela @ 2006 10 24, 22:00)
Jei reikia idealaus uzmaskavimo,geriausia iseitis tada - Kamufliazas.Ir kine ir vestuvese naudojamas.Pats geriausias dalykiuks,o dar ir vandeniui atsparus.

wink.gif



QUOTE(Adorė @ 2006 10 25, 12:00)
Tikrai  thumbup.gif  dalykas, geriausias maskuoklis koki esu turejusi  wub.gif


Atsakyti
QUOTE(Ania.ks @ 2007 03 11, 20:06)
labas.Norėčiau suzinot gal kas bandė ARTDECO kokiu nors stiprinimo priemonių nagams


as turiu Calcium builder - super dalykas, ir dar naudoju intensive therapy aliejuka nagams - irgi thumbup.gif
Atsakyti
artdeco turiu tik camouflage, bet dar noriu pirkt ir šešėlius - tai manau reiktų ir dėžutę kartu g.gif tai va iškilo toks klausimukas 4u.gif ta dėžutė kur dvivietė tai kas ten du telpa?du šešėliai? o jeigu camouflage įdėt tai užims visą dėžutę? g.gif nes šešėliai tai tokie mažučiai atrodo, o camouflage rodos ar tik ne dvigubai didesnis g.gif
gal kas žinot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(emmute @ 2007 04 05, 13:52)
artdeco turiu tik camouflage, bet dar noriu pirkt ir šešėlius - tai manau reiktų ir dėžutę kartu g.gif  tai va iškilo toks klausimukas 4u.gif  ta dėžutė kur dvivietė tai kas ten du telpa?du šešėliai? o jeigu camouflage įdėt tai užims visą dėžutę? g.gif  nes šešėliai tai tokie mažučiai atrodo, o camouflage rodos ar tik ne dvigubai didesnis g.gif 
gal kas žinot  4u.gif

pagal dydi 1 camuflage = 2 seseliams. Tai jei dezute dviviete, tilps tik camuflage, reiketu bent jau keturvietes smile.gif
Atsakyti
as turiu sios firmos bronzinius rutuliukus, tai geriausi kukius esu turejus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lassie172 @ 2007 04 05, 21:48)
as turiu sios firmos bronzinius  rutuliukus, tai geriausi kukius esu turejus  wub.gif


o kokius esi turėjus? blush2.gif
aš turiu tik Avon, bet noris pabandyt ir kitokių... rolleyes.gif
Atsakyti