Įkraunama...
Įkraunama...

Nuomos sutartis

QUOTE(airara* @ 2007 01 29, 21:08)
laba hi.gif
ačiū atsakiusioms  4u.gif
o dar klausimėlis, o nuomojamus butus esat apdraudę?


As dar ne, bet ruosiuosi, nors nematau butinybes, na nebent nuo uzpilimu (tuo atveju jei uzpiltu kaimynus) O visa kita jau nuomininku reikalas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sigita: 29 sausio 2007 - 22:24
QUOTE(sigita @ 2007 01 29, 23:24)
As dar ne, bet ruosiuosi, nors nematau  butinybes, na nebent nuo uzpilimu (tuo atveju jei uzpiltu kaimynus) O visa kita jau nuomininku reikalas  ax.gif


O kiek kainuoja apdrausti buta (nuo uzpilimu ir pan.)?
Atsakyti
QUOTE(welkom1 @ 2007 01 30, 11:30)
O kiek kainuoja apdrausti buta (nuo uzpilimu ir pan.)?

kazkur skaiciau, kad pilnas draudimas (ir su stiklu duzimais) kainuoja apie 400lt. Bet cia tik apytiksliai.
Atsakyti
QUOTE(sigita @ 2007 01 29, 23:24)
As dar ne, bet ruosiuosi, nors nematau  butinybes, na nebent nuo uzpilimu (tuo atveju jei uzpiltu kaimynus) O visa kita jau nuomininku reikalas  ax.gif



o jei kaimynai uzpiltu, nuo to nezadat draustis? mat musu bute nuo kaimyno virsutinio auksto, nesutvarkyto balkono prabego vanduo,nukentejo balkonas ir kambario siena - na vaizdelis ne koks doh.gif o kaimynas pareiske man nebega,as nieko netvarkysiu verysad.gif atvare inzinierius surase akta, tipo kreipkites i teisma , nes kaimynas turi pats priziureti savo balkona doh.gif
na, uzpylem siules ten kazkokia spec. medziaga, kad daugiau nebegtu, nes po teismus tasytis tikrai neturim nei laiko, nei noro, tai va ir domiuosiu dabar draudimu, kad ateityje, man galva neskaudetu del kaimynu nevalyvumo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo airara*: 30 sausio 2007 - 18:56
Gal sakau dar reiktu prideti ir draudima gaisro atveju g.gif Juk nuo to irgi nesame apsaugoti. jei butas sudegs tarkim ne del nuomininku kaltes- tai didziausi nuostuoliai tik mums g.gif
Atsakyti
QUOTE(sigita @ 2007 01 30, 20:15)
Gal sakau dar reiktu prideti ir draudima gaisro atveju  g.gif  Juk nuo to irgi nesame apsaugoti. jei butas sudegs tarkim ne del nuomininku kaltes- tai didziausi nuostuoliai tik mums  g.gif


drinks_cheers.gif Teisingai, nes nuomininkai pasisalins, o jus liksite nieko nepese blink.gif
Atsakyti
Pasiulysiu labai negrazu dalyka (bent as taip padariau).
Nuomos sutarti pavadinau Panaudos sutartim (aisku, joj ner nuomos mokescio). Panaudos sutartis apsaugos nuo mokesciu inspekcijos, o turta apsaugos nuo nuomininku taip paciai kaip ir nuomos sutartis.
Aisku, galit gincytis, jog jei nebus nuomos mokesio ir mokejimo terminu, tai kils del to sunkumu, bet jei man taip bus su savo nuomininkais - iskart mesiu juos lauk (o uzstatas liks pas mane).
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2007 02 07, 15:56)
Pasiulysiu labai negrazu dalyka (bent as taip padariau).
Nuomos sutarti pavadinau Panaudos sutartim (aisku, joj ner nuomos mokescio). Panaudos sutartis apsaugos nuo mokesciu inspekcijos, o turta apsaugos nuo nuomininku taip paciai kaip ir nuomos sutartis.
Aisku, galit gincytis, jog jei nebus nuomos mokesio ir mokejimo terminu, tai kils del to sunkumu, bet jei man taip bus su savo nuomininkais - iskart mesiu juos lauk (o uzstatas liks pas mane).


Na as nei tave smerkiu, nei teisinu, bet ziurek ir vel neapsvilk. Neduok Dieve, jie iseis ir paliks, skola uz vandeni, dujas, elektra ir tokio dydzio, kad nepakaks ir palikto uzstato?
Atsakyti
QUOTE(sigita @ 2007 02 07, 18:59)
Na as nei tave smerkiu, nei teisinu, bet ziurek ir vel neapsvilk. Neduok Dieve, jie iseis ir paliks, skola uz vandeni, dujas, elektra ir tokio dydzio, kad nepakaks ir palikto uzstato?

Tokia tikimybe visada yra. Bet dabar su panaudos sutartim as drasiai galiu kreiptis i policija ir teisma nebijodama, kad ant manes bus uzsiundyta mokesiu inspekcija.
Atsakyti
Greitu metu turesiu nauja nuomininke ir ji jau pasirase Panaudos sutarti. Tiksliau sakant, nuomos, tik pavadinta panaudos. O pavadinau ja panaudos sutartimi butent del to, jog niekas man mokesciu inspekcija negrasintu.Sutartyje nera nurodytas nuomos mokestis, taciau nemanau, jog nuomininke sugalvos nemoketi nuomos, nes juk iskart gali lekt lauk.
O kodel neisiimu verslo patento? Gerai, jei jusu butai Vilniuj ar Kaune ir uz nuoma imat bent po kelis simtus. O mano butukas mazyciam miestely ir nuoma 100 Lt/men. (cia tokios kainos). Jei issiimciau verslo patenta ir dar mokescius mokeciau, kas man tada liktu? Jei is viso nors kiek liktu... Juk tai vandens ciaupa pakeist reikia, tai spyna sugedo, pavasari kaimynai nori laiptine dazyt, tai vel duok. O as pati bedarbe. Tai man ir tas 100 Lt dideli pinigai.
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2007 02 07, 20:32)
Tokia tikimybe visada yra. Bet dabar su panaudos sutartim as drasiai galiu kreiptis i policija ir teisma nebijodama, kad ant manes bus uzsiundyta mokesiu inspekcija.

Pritariu tau,kai anksčiau parašiau apie panaudos sutartį-mane kvailele palaikė.
Atsakyti
QUOTE(Atėnė V @ 2007 02 13, 16:12)
Pritariu tau,kai anksčiau parašiau apie panaudos sutartį-mane kvailele palaikė.


kai kas nors, turintis panaudos sutarti realiai su mokesciu inspekcija susidursit, tada ir galesim spresti ar panaudos sutartis yra gerai ar ne, bet manyciau, kad mokesciu inspekcijoj irgi ne kvailiai sedi ax.gif
Atsakyti