Įkraunama...
Įkraunama...

Nuomos sutartis

sveikos. tarkim sudariau negyenamu patalpu subnuomos sutartis su 3 kirpejomis. patento imti nenoriu. kokius mokescius reikia moketi valstybei? ir kokius dokumentus nesti pries mokant i mokescius? ar reikia moketi kas menesi nuo kiekvienos kirpejos gaunamu pajamu?
buciau labai dekinga jei kas zinotu ir padetu atsakyti i si klausima. labai skubiai reikia.
aciu
Atsakyti
Sveikos,norėjau pasiteirauti tų,kurie tvirtinot nuomos sutartis pas notarą. Kas mokėjo notarui: nuomininkai,nuomotojai ar pasidalinot išlaidas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kshatrija @ 2014 01 17, 16:26)
Sveikos,norėjau pasiteirauti tų,kurie tvirtinot nuomos sutartis pas notarą. Kas mokėjo notarui: nuomininkai,nuomotojai ar pasidalinot išlaidas? g.gif

Man atrodo, kad nuomininkų interesas ypač mažas, taigi susimokėti reiktų nuomotojui. Taip manau
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2012 12 28, 10:57)
Įdomu, ar agentūros, per kurias nuomojami butai, tikrina, ar nuomojamas butas priklauso nuomotojui nuosavybės teise, nėra parduotas, perleistas, neįkeistas, neareštuotas, ar teisme nėra ginčų dėl jo ir t.t.?  g.gif  Ar čia grynai nuomotojo reikalas ir atsakomybė?  g.gif


Dalis agentūrų savavališkai persikopijuoja privačių asmenų skelbimus, tai kur jau jos tikrins... Pačios elgiasi neteisėtai.
Atsakyti
Sveikos, gal kas turite buto panaudos sutarties pavyzduka smile.gif 4u.gif
Jei butas suteikiamas panaudai, ar turi esamas buto savininkas issiregistruoti ir priregistruoti asmeni, kuriam suteikia buta panaudai, sakykim 1 metams? smile.gif
Atsakyti
sitoj temoj tikrai yra panaudos sutarties pavyzdys. Ir diskusija del jos taip pat.

P.S. savininkas issiregistruoti ir priregistruoti ka kita gali, bet neprivalo. Susitarimo reikalas. As savo bute registruota ligi siol, nors zmoniu jau daug jame gyvene. Bet jie nebuvo registruoti.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2014 08 09, 20:21)
sitoj temoj tikrai yra panaudos sutarties pavyzdys. Ir diskusija del jos taip pat.

P.S. savininkas issiregistruoti ir priregistruoti ka kita gali, bet neprivalo. Susitarimo reikalas. As savo bute registruota ligi siol, nors zmoniu jau daug jame gyvene. Bet jie nebuvo registruoti.


Aciu , einu skaitineti tema 4u.gif
kaip supratau, rasotes buto panaudos sutarti ax.gif Rasotes 1 egzemplioriumi ar 2? Ar duodate bute gyvenentiems zmonems 2 panaudos sutarties egzemplioriu?
Atsakyti
maniskiai nuomininkai niekad neprase, tai ir negavo. Bet jei noretu, tai galiu kopija padaryt.
Atsakyti
Sveikos, ar reikia panaudos sutarti tvirtinti pas notara arba registruoti Registru cente? Ar galima niekur neregistruoti, ar tokiu atveju sutartis tures juridine galia, iskilus kazkokiems neaiskumamas/ nemalonumams su nuomininkais? smile.gif
Atsakyti
Aš būtent dėl nuomos sutarties noriu paklausti. Jau ne pirmą kartą apžiūrėdama butą susiduriu su nuomotojais, kurie nepasirašinėja sutarčių. Man taip atrodo nesaugu. Ar daug yra nuomojančių asmenų, kurie nenori pasirašyti sutarties? Ar be sutarties išsinuomavus vėliau nebus problemų?
Atsakyti
QUOTE(Teisybes_ieskotoja @ 2014 09 11, 11:23)
Aš būtent dėl nuomos sutarties noriu paklausti. Jau ne pirmą kartą apžiūrėdama butą susiduriu su nuomotojais, kurie nepasirašinėja sutarčių. Man taip atrodo nesaugu. Ar daug yra nuomojančių asmenų, kurie nenori pasirašyti sutarties? Ar be sutarties išsinuomavus vėliau nebus problemų?

Čia ir visa esmė,kad vėliau gali kilti problemų. Nieko nepasirašė, tai ir bus :nieko nežinau, nieko nemokėsiu, niekas nesakė..... Paklauskite, dėl kokių priežasčių jie nenori, kuris punktas jų netenkina, ar galima kažką keisti? Juk nepasirašymas reiškia atsakomybės neturėjimą. Nenori pasirašyti - ieškot kitų.
Papildyta:
QUOTE(klaudi @ 2014 08 10, 09:11)
Aciu , einu skaitineti tema 4u.gif
kaip supratau, rasotes buto panaudos sutarti ax.gif Rasotes 1 egzemplioriumi ar 2? Ar duodate bute gyvenentiems zmonems 2 panaudos sutarties egzemplioriu?

Visada duodu antrą egzempliorių, tegu skaitinėjasi, nebus kaip pasakyti,kad "o šito aš nežinojau..."
Buvo pas mane nuomininkė, vis rasdavo pretekstą susimokėti vėliau, o vieną kartą sako " o kodėl jūs taip anksti prašote nuomos kaip nesitarėm?" Ogi sakau sutartį skaityk. Ir viskas tapo aišku.
Atsakyti
QUOTE(Teisybes_ieskotoja @ 2014 09 11, 10:23)
Aš būtent dėl nuomos sutarties noriu paklausti. Jau ne pirmą kartą apžiūrėdama butą susiduriu su nuomotojais, kurie nepasirašinėja sutarčių. Man taip atrodo nesaugu. Ar daug yra nuomojančių asmenų, kurie nenori pasirašyti sutarties? Ar be sutarties išsinuomavus vėliau nebus problemų?

jei nenori nuomos sutarties, tai galit pasiulyt pasirasyt panaudos sutarti. Tada su mokesciu inspekcija bedu nekils, o sutartis bus.

QUOTE(lelijabalta1 @ 2014 09 12, 08:24)

Visada duodu antrą egzempliorių, tegu skaitinėjasi, nebus kaip pasakyti,kad "o šito aš nežinojau..."


niekad nedaviau, nes neprase. Bet jei pasirase, tai reiskia skaite, o jei skaite, tai zino ir tada jau ne mano reiklas su pasiteisinimu "oj nezinojau".
Atsakyti