Įkraunama...
Įkraunama...

Nuomos sutartis

QUOTE(karra @ 2012 06 30, 07:07)
Jūs čia man?  g.gif

sorry, ne, Dianai34, ne ta zinute pacitavau.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2012 06 29, 17:56)
reikia, bet tingisi? Ai, gerai, as pasedesiu valanda, dvi, jei reikes ir ilgiau ir parasysiu ta sutarti, dar atspausdinsiu ir i namus atnesiu (sarkazmas cia).

Laukiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(diana34 @ 2012 07 01, 08:23)

teks palaukt. Daug cia tokiu tinginiu, kurios pacios nieko niekam, tik jom viska ant lekstutes padek.
Atsakyti
nzn ar i ta tema rasau, bet mane domina praktiskas klausimas. Ka daryti, jeigu nuomininkas atejus laikui sumoketi uz komunalines paslaugas dingsta, nekelia ragelio ir t.t..
Ka reikia daryti? Lauzti duris ir eiti? skambinti policijai? na kad ir turi sutarti, bet kas toliau...?

Gal kas susidurete su panasiomis situacijomis?
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

aš su tokiu prašymu. Man reikia kirpėjos darbo vietos nuomos sutarties pavyzdžio. Ieškau internete, bet nerandu ... Gal jūs turite ir galėtumėt man atsiųsti? Būčiau labai dėkinga.

ingriduliukasss@yahoo.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kroja: 17 spalio 2012 - 09:59
QUOTE(erika_vln @ 2012 08 07, 15:19)
nzn ar i ta tema rasau, bet mane domina praktiskas klausimas. Ka daryti, jeigu nuomininkas atejus laikui sumoketi uz komunalines paslaugas dingsta, nekelia ragelio ir t.t..
Ka reikia daryti? Lauzti duris ir eiti? skambinti policijai? na kad ir turi sutarti, bet kas toliau...?

Gal kas susidurete su panasiomis situacijomis?

ieskojau sios temos, as taip pat nuomoju busta, turiu nuomininkus , tai nuolat reikia kontroliuot., o jei nekelia rago, jau kazkas negerai:(
reikia atvaziuot i savo busta ir apziuret:) galbut su liudininku:)
Atsakyti
Dėl sutarčių: jų pilna internete https://www.google.l... ...me&ie=UTF-8 tereikia netingėt pagooglint. Čia, SM-e dar reikia paieškot temos, o ten viskas "gatava". biggrin.gif

O žinovėms dėkui, radau naudingos informacijos. aciuks.gif
Atsakyti
Įdomu, ar agentūros, per kurias nuomojami butai, tikrina, ar nuomojamas butas priklauso nuomotojui nuosavybės teise, nėra parduotas, perleistas, neįkeistas, neareštuotas, ar teisme nėra ginčų dėl jo ir t.t.? g.gif Ar čia grynai nuomotojo reikalas ir atsakomybė? g.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2012 12 28, 10:57)
Įdomu, ar agentūros, per kurias nuomojami butai, tikrina, ar nuomojamas butas priklauso nuomotojui nuosavybės teise, nėra parduotas, perleistas, neįkeistas, neareštuotas, ar teisme nėra ginčų dėl jo ir t.t.?  g.gif  Ar čia grynai nuomotojo reikalas ir atsakomybė?  g.gif

itariu, kad nieko netikrina. Visiskai. Net ar zmogus, kuris nori isnuomot buta yra jo savininkas.
Atsakyti
Tu neteisi, jei tavo buta nuomos NT agentura, ir ji ne "opaopapa" ir panasiai ( turiu omenyje jei kreipsies i zinoma NT agentura) pries pasirasant bendradarbiavimo sutarti tikrai pasikrins tavo nuosavybe i buta. Gali ir nebuti seimininku, bet tada turi tureti igaliojima i buta. Zodziu, saugu. Bet tik su zinomom NT agenturom. Bet kas baisiausia LT, tai NT agenturos neturi jokiu atsakomybiu, cia svarbiausia joms yra isnuomoti, o kas toliau- neidomu. Seimininkas pracekintu nuomotoja,, o agenturos ima pirma susidomejusi...
Atsakyti
QUOTE(dukri @ 2012 12 28, 19:03)
Tu neteisi,

na jau, tik neteikit iskart, kad neteisi. Tiesiog pazistu nuomininka, kuris per agentura issinuomojo buta, o veliau paaiskejo, kad butas priklause ne tai moteriai, kuri sutarty, o jos dukrai. Ir jokiu igaliojimu nebuvo.
O del to zinomumo ar nezinomumo agenturos... g.gif Pagal ka tai apsprendziama? Juk jei niekad tuo nesidomejau, negaliu zinoti kuri zinoma.
Atsakyti
Puiki tema ir patarimai, o NS thumbup.gif mirksiukas.gif


4u.gif
Atsakyti