Įkraunama...
Įkraunama...

Nuomos sutartis

QUOTE(Zivukas.d @ 2011 08 08, 12:11)
ir man tas aktualu  blush2.gif


Jau rašiau, kad verslo liudijimo nereikia. VMI mokate vieną kartą per metus, kai teikiate pajamų deklaraciją. Šiuo metu galite rinktis: mokate fiksuotą 700 LTL mokestį metams arba 15 proc. nuo gautų pajamų iš nuomos. Reikia žiūrėti kas labiau apsimoka.
smile.gif
Atsakyti
AČIŪ.

Dar klausimas: o Jūs raktus nuo nuomuojamo buto turite? Maža gi kas gali atsitikti (truko vamzdžiai, kai nėra nuomininkų ir t.t.)
Atsakyti
QUOTE(viketa @ 2011 08 10, 13:35)
AČIŪ.

Dar klausimas: o Jūs raktus nuo nuomuojamo buto turite? Maža gi kas gali atsitikti (truko vamzdžiai, kai nėra nuomininkų ir  t.t.)

turiu. Ir netgi sutartyje yra punktas, jog be mano sutikimo neturi teises keisti buto spynos. Pvz. jei pames raktus draudziu lauzt duris, tures pas mane atvaziuot atsarginiu pasiimt. Ar jei kaimynus aplies ir ju nebus, kaimynai turi mano tel.Nr, tai pranes, galesiu atvaziuot. Ar jei uz buta nemokes, lengviau iskrapstysiu. Jei su tokia salyga nesutiktu, jiems nenuomociau, rasciau, kam ta salyga tinka.
Atsakyti
Paskaičiau temą kaip baisu biggrin.gif Kokių nuomininkų pasitaiko, pridaro skolų, žalų.
Aš pasidžiaugt atėjau, mano nuomininkė jau metus laiko auksinė, sutariame labai gerai, niekada nebuvo atvažiavusi tikrinti, tiesą sakant jei ko reikia, tai sunku priprašyti, kad išvis atvažiuotų biggrin.gif Bet nesunku patys nuvykstame jei kas smile.gif Butas buvo išremontuotas prieš mums atsikraustant, atrodo turėtų bijoti, o jei ką padarysim doh.gif Tačiau labai saugom viską, mokesčius ir nuomą mokame laiku, kartais net gerokai anksčiau, jei planuojame kur išvykti, stengiamės, kad nenusiviltų mumis, nes ten gyventi labai gera. Pasirašėme nuomos sutarti, viskas aišku, kartą jau prasitesėme be jokių pakeitimų. Tikiuosi niekas nepasikeis ir gyvensime, kol įsigysime savo būstą. Linkiu visoms sėkmės nuomos reikaluose 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaka @ 2011 08 09, 07:38)
Jau rašiau, kad verslo liudijimo nereikia. VMI mokate vieną kartą per metus, kai teikiate pajamų deklaraciją. Šiuo metu galite rinktis: mokate fiksuotą 700 LTL mokestį metams arba 15 proc. nuo gautų pajamų iš nuomos. Reikia žiūrėti kas labiau apsimoka.
smile.gif


Ar as teisingai supratau, kad verslo liudijimo nuomojant buta nereikia? O anksciau reikejo? Kur tiksliai susizinot tai?
Atsakyti
QUOTE(asta13_13 @ 2011 08 27, 18:09)
Ar as teisingai supratau, kad verslo liudijimo nuomojant buta nereikia? O anksciau reikejo? Kur tiksliai susizinot tai?

VMI informacija 1882
Atsakyti
Tylu ramu, sitoj temukei, bet gal kas gali atsakyt man i klausimuka?
Ar yra skirtumas ar nuomos sutartis patvirtinta pas notara ar ne? ar uztenka nepatvirtintos? jai kas ivyktu negero, galima butu su tokia sutartimi ka nors padaryt ar ne? aciu kas atsakys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sol-nuska @ 2011 10 05, 10:53)
Tylu ramu, sitoj  temukei, bet gal kas gali atsakyt man i klausimuka?
Ar yra skirtumas ar nuomos sutartis patvirtinta pas notara ar ne? ar uztenka nepatvirtintos? jai kas ivyktu negero, galima butu su tokia sutartimi ka nors padaryt ar ne? aciu kas atsakys smile.gif


Tikrai gali būti notariškai ir nepatvirtinta. Sutartis bus pilnai galiojanti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaka @ 2011 10 06, 06:51)
Tikrai gali būti notariškai ir nepatvirtinta. Sutartis bus pilnai galiojanti.  4u.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
sveikos mamytes:)
Norejau ir as Jusu visu paprasyti gal gali kas pasiusti nuomos sutarti kokia paprastesne nes kiek ziurejau pvz. visi tokie painoki net pati nesupratu apie ka jie. buciau dekinga el. p. Diana80@delfi.lt
Atsakyti
tai, kad sioj temoj vien paprastos startys sudetos...
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2011 10 14, 21:01)
tai, kad sioj temoj vien paprastos startys sudetos...


gal cia ka rasit g.gif
http://www.sutartys....8-24.0397988035
Atsakyti