Įkraunama...
Įkraunama...

Nuomos sutartis

Nežinau ar į tą temą pataikiau, bet tiek to, radau, tai parašysiu biggrin.gif

Situacija tokia: išsikraustom iš nuomojamo buto, tame bute yra mano vardu įvestas internetas. Aš jo kaip ir nenorėčiau imti į kitą butą, nes ten jau jis yra, tektų mokėti už abu. Taigi siųlysiu šeimininkei persirašyti sutartį ir palikčiau kitiem nuomininkam internetą, nes jei aš pasiimčiau, ji nevestų jokio, nes kainuotų apie 500 įvedimas (nuosavas namas). Jei ji sutiktų, perrašant sutartį, manau, būtų mokestis koks tai. Tai kas tą mokestį turėtų mokėti? Aš kaip norinti perrašyti sutartį ar šeimininkė, kuri ją prisiimtų? Ar per puse? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(In.and @ out,2010 12 04, 18:16)
Nežinau ar į tą temą pataikiau, bet tiek to, radau, tai parašysiu  biggrin.gif 

Situacija tokia: išsikraustom iš nuomojamo buto, tame bute yra mano vardu įvestas internetas. Aš jo kaip ir nenorėčiau imti į kitą butą, nes ten jau jis yra, tektų mokėti už abu. Taigi siųlysiu šeimininkei persirašyti sutartį ir palikčiau kitiem nuomininkam internetą, nes jei aš pasiimčiau, ji nevestų jokio, nes kainuotų apie 500 įvedimas (nuosavas namas). Jei ji sutiktų, perrašant sutartį, manau, būtų mokestis koks tai. Tai kas tą mokestį turėtų mokėti? Aš kaip norinti perrašyti sutartį ar šeimininkė, kuri ją prisiimtų? Ar per puse? smile.gif

teko perrašinėt, bet jokių mokesčių nemokėjom wink.gif o šiaip jei yra mokesti (pirmiausiai išsiaiškinkite), tai šiuo atveju, manyčiau, kad turėtumėt Jūs sumokėt. O jeigu ta šeimininkė sugalvos ir nebenuomos kitiems asmenims,arba neaišku kada atsiras kiti, o jai teks mokėti kiekvieną mėn. Arba kaip judvi jau susitarsit wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrė @ 2010 12 04, 19:30)
teko perrašinėt, bet jokių mokesčių nemokėjom wink.gif o šiaip jei yra mokesti (pirmiausiai išsiaiškinkite), tai šiuo atveju, manyčiau, kad turėtumėt Jūs sumokėt. O jeigu ta šeimininkė sugalvos ir nebenuomos kitiems asmenims,arba neaišku kada atsiras kiti, o jai teks mokėti kiekvieną mėn. Arba kaip judvi jau susitarsit wink.gif


Čia aš noriu TEO internetą perrašyt, dar vat neišsiaiškinau ar reikės mokėt, bet kai bitės perrašinėjo draugė, mokėjo 30lt, tai ir pagalvojau, kad reikės.
Aš irgi taip galvoju, kad man reikėtų sumokėt, bet pasitarsim ir nuspręsim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(In.and @ out,2010 12 04, 19:36)
Čia aš noriu TEO internetą perrašyt, dar vat neišsiaiškinau ar reikės mokėt, bet kai bitės perrašinėjo draugė, mokėjo 30lt, tai ir pagalvojau, kad reikės.
Aš irgi taip galvoju, kad man reikėtų sumokėt, bet pasitarsim ir nuspręsim smile.gif


o jus terminuota ar neterminuota teo pasiemete? kodel klausiu - jei tam tikram terminui tai gali buti sunkumu su atsisakymu.
sekmes.
Atsakyti
QUOTE(karra @ 2010 12 05, 19:14)
o jus terminuota ar neterminuota teo pasiemete? kodel klausiu - jei tam tikram terminui tai gali buti sunkumu su atsisakymu.
sekmes.


Terminuota, dar 1.5 metų liko. Aš noriu atsisakyti, bet kitas žmogus perrimtų tą sutartį ir toliau mokėtų su tais pačiais įsipareigojimais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(In.and @ out,2010 12 05, 22:06)
Terminuota, dar 1.5 metų liko. Aš noriu atsisakyti, bet kitas žmogus perrimtų tą sutartį ir toliau mokėtų su tais pačiais įsipareigojimais smile.gif


na jei seimininke nesutiks (o nesutikti ji gali, jei planuoja ateityje nenuomuoti, arba pvz atejes zmogus jau nores savaji persimest) kur jus tada si interneta "desite" g.gif

jei teisingai pamenu (kazkada turejau toki "dziaugsma") jie nori kad sumoketumete uz visa sutarties laikotarpi.

taigi kiek suprantu Jusu interesuose perrasyti ant seimininkes (jei ji sutiks) net jei patiems tektu mokeri "perrasymo" mokesti, jei isvis toks egzistuoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(karra @ 2010 12 06, 13:27)
na jei seimininke nesutiks (o nesutikti ji gali, jei planuoja ateityje nenuomuoti, arba pvz atejes zmogus jau nores savaji persimest) kur jus tada si interneta "desite"  g.gif

jei teisingai pamenu (kazkada turejau toki "dziaugsma") jie nori kad sumoketumete uz visa sutarties laikotarpi.

taigi kiek suprantu Jusu interesuose perrasyti ant seimininkes (jei ji sutiks) net jei patiems tektu mokeri "perrasymo" mokesti, jei isvis toks egzistuoja smile.gif


Na, kad nuomos tai tikrai. Tai mes internetą pasijungtume naujam bute, tik, kad ten nėra telefono linijos, tai tektų dar jį jungtis, na daugiau mokėt išeina, tai nelabia mums apsimoka. O nauji žmonės atėję, jokio kito ir nepasijungs, nes įvesti kainuoja milžiniškus pinigus, tai nebent turėtu savo vardu tą patį teo, kuris jungiasi per telefoną.
Nesupratau už kokį visą sutarties laikotarpį mokėt? Apie tai kalbos nebuvo smile.gif
Perrašymo mokestis 50 lt smile.gif O be to, jei mes išsinešam internetą, ji dar nuomoja antram aukšte porelei, tai jie taip pat liktų be interneto, šiais laikais kažin ar kas norės gyvent be interneto. O šeimininkei daryt naują sutartį ant savo vardo neapsimoka, nes vėl sutartis būtų 3 metam, o čia liktų tik 1.5 metų ir galėtų tada pasirinkti ir pigesnį planą ar gal atpigtų kitų interneto tiekėjų įvedimo mokestis ir kitą įsivestų.
Atsakyti
QUOTE(In.and @ out,2010 12 06, 14:22)
Na, kad nuomos tai tikrai. Tai mes internetą pasijungtume naujam bute, tik, kad ten nėra telefono linijos, tai tektų dar jį jungtis, na daugiau mokėt išeina, tai nelabia mums apsimoka. O nauji žmonės atėję, jokio kito ir nepasijungs, nes įvesti kainuoja milžiniškus pinigus, tai nebent turėtu savo vardu tą patį teo, kuris jungiasi per telefoną.
Nesupratau už kokį visą sutarties laikotarpį mokėt? Apie tai kalbos nebuvo smile.gif
Perrašymo mokestis 50 lt smile.gif O be to, jei mes išsinešam internetą, ji dar nuomoja antram aukšte porelei, tai jie taip pat liktų be interneto, šiais laikais kažin ar kas norės gyvent be interneto. O šeimininkei daryt naują sutartį ant savo vardo neapsimoka, nes vėl sutartis būtų 3 metam, o čia liktų tik 1.5 metų ir galėtų tada pasirinkti ir pigesnį planą ar gal atpigtų kitų interneto tiekėjų įvedimo mokestis ir kitą įsivestų.



gerai, jei tikrai seimininkei internetas reikalingas.

as kada per savo kvailuma teo buvau susigundzius, tai kai likus 1,5 pradejau kraustytis... nusibodo perkeldinet ( uz kiekviena perkelima mokestis doh.gif ) o atsisjung ir VISISKAI ju atsisakyt galima buvo (nezinau kokios dabar salygos ax.gif ) tik sumokant uz visa likusi laikotarpi.. (arba tiesiog "atminusuojant" gautas "nuolaidas" ir susimokant uz modema, kuris kainavo "0" Lt ir uz ivedima, kuris kainavo "0" Lt. doh.gif doh.gif doh.gif ) tai aciu dievui, kad mano tevai kaip tik planavo vestis interneta ir jiems ji perleidau. Kitu atveju... na zodziu. sekmes jums sprendimuose. lai seimininke sutinka - atsiminkite shiais laikais alternatyvu esma wink.gif kad ir tele2 9 lt/men. wink.gif
Atsakyti
Sveiki smile.gif Vienoje nuomos sutartyje radau kad pildomas perdavimo aktas. Ar naudojate tokį ar užtenka tik sutarties?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nutikė: 06 balandžio 2011 - 09:55
QUOTE(Nutikė @ 2011 04 06, 09:51)
Sveiki  smile.gif Vienoje nuomos sutartyje radau kad pildomas perdavimo aktas. Ar naudojate tokį ar užtenka tik sutarties?


Mes naudojom. Nors cia gal daugiau nuomininku iniciatyva ax.gif
Sakykit, gal kuri patartumet, norime tiems patiems nuomininkams isnuomoti buta naujam terminui, pries tai irgi buvom terminuota sutarti pasirase. gal uztenka tik toki kaip prieda pasirasyti su nauju terminu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kamėja: 27 balandžio 2011 - 23:24
QUOTE(Kamėja @ 2011 04 27, 23:23)
gal uztenka tik toki kaip prieda pasirasyti su nauju terminu?

manyciau, kad pakaktu kokio prieraso, jog si sutartis tomis paciomis salygomis pratesiama iki..... ir abieju saliu parasai.
Atsakyti
Na va, ir susiduriau su problema doh.gif Nuomininkai vis tempia atnaujinti ta terminuota sutarti, kuri baigesi geguzes 1 d. mat atsirado naujas problematiskas gyventojas doh.gif jie dar yra siek tiek man skolingi (uz praeito menesio komunalinius ) realiai turbut galeciau imtis drastisku veiksmu ir juos iskeldinti prasydama susimoketi skolas ? blush2.gif
Atsakyti