Įkraunama...
Įkraunama...

Nuomos sutartis

QUOTE(_trylikta_ @ 2009 10 23, 18:52)
jie jau yra issikrauste pries kelias dienas, o pinigus vis siuncia ir siuncia kita diena


tai jau jei paleidot, tai vsio, manau, pinigeliu nematysit.
As nebuvau pakliuvus i tokia situacija, gal dar kas atsilieps is forumieciu, bet tikriausiai galima teismu pagasdinti? g.gif O turejot verslo liudijima? Nes jei ne, tai gal ir i teisma negalima duoti.. unsure.gif bet tikrai nzn nieko tiksliai..
O nuomavot buta netycia ne S.Neries gatveje?
Atsakyti
ne, kalba eina ne apie Vilniu net..
paleidom, ne paleidom, koks skirtumas, ka saudyt juos, jei dar net nepaleidus vis zadejo kita diena sumoketi , turim ju kontaktus ir dabar, bet kas is to, nerbu gadinimas vyksta ir toliau
Atsakyti
sveikos, man toks klausimas iškilo pirmą kartą nuomojantis butą- jei pasirašoma sutartis metam ar galima per tą laikotarpį keisti nuomos mėnesinį mokestį ar jis ir išlieka visus metus nepakitęs toks, koks numatytas sutarty? o gal galimi abu variantai pasirašant kitokią sutartį? bet kuriuo atveju, koks variantas dažniausiai naudojamas? atsiprašau jei klausimas kvailas, nesu su tuo anksčiau susidūrus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(_trylikta_ @ 2009 10 24, 15:11)
paleidom, ne paleidom, koks skirtumas, ka saudyt juos, jei dar net nepaleidus vis zadejo kita diena sumoketi , turim ju kontaktus ir dabar, bet kas is to, nerbu gadinimas vyksta ir toliau

Reikalaukite, kad pasirasitu Paprastaji vekseli, kur norodyta skolos atidavimo data, jei neatiduos, galite kreiptis i antstolius 4u.gif

QUOTE(crembriule @ 2009 11 14, 23:45)
sveikos, man toks klausimas iškilo pirmą kartą nuomojantis butą- jei pasirašoma sutartis metam ar galima per tą laikotarpį keisti nuomos mėnesinį mokestį ar jis ir išlieka visus metus nepakitęs toks, koks numatytas sutarty? o gal galimi abu variantai pasirašant kitokią sutartį? bet kuriuo atveju, koks variantas dažniausiai naudojamas? atsiprašau jei klausimas kvailas, nesu su tuo anksčiau susidūrus rolleyes.gif

pagal sutarti turi islikti nepakites visus metus, bet... Saliu susitarimu viskas galima mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(_trylikta_ @ 2009 10 24, 15:11)
ne, kalba eina ne apie Vilniu net..
paleidom, ne paleidom, koks skirtumas, ka saudyt juos, jei dar net nepaleidus vis zadejo kita diena sumoketi , turim ju kontaktus ir dabar, bet kas is to, nerbu gadinimas vyksta ir toliau


Nelaukit per ilgai, jei neklystu - yra senaties terminas.. Miledi.N pasiulymas labai geras - vekselis isgelbetu situacija bent jau dalinai.
Atsakyti
as nuomoju butus be notaru sutarties.zodine tik.pasitikejimas.neketinu rizikuot,nes jei man prireiks buto,o nuominike pasigimdys,neturesiu teises,kelis m jos iskeldint.deja tokia tiesa,todel nerizikuoju
Atsakyti
Sveiki,

Galbut jau tai buvo aptarta bet tiek daug visko nespejau perskaityt tai nutariau parasyt- mano nuomojamam bute ivyko vagyste. Buto nuomininkai reikalauja atlyginti zala... g.gif bet tai juk ne mano kalte...ka daryt tokiu atveju? dekui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(julijaph @ 2010 02 08, 16:42)
mano nuomojamam bute ivyko vagyste. Buto nuomininkai reikalauja atlyginti zala...  g.gif bet tai juk ne mano kalte...ka daryt tokiu atveju? dekui  smile.gif

Negali to reikalauti schmoll.gif Nebent duris pamirsot uzrakint. Tegul kreipiasi i policija ir policija iesko vagiu, jus uz tai neatsakot.
Atsakyti
Merginos, noriu paklausti ar imanoma per agentura isinuomuoti buta 3 menesiams? Ziurinejame Vilniuje, Santariskese, norime apsistoti apie 3 menesius bent pradziai, nes po 3 men. gali atsitikti taip , kad teks abiems isvykti apie 4 men. juk uz tuscia buta nemokesi pinigu. Taip pat ziurejau trumpalaike nuoma, bet gaunasi zymiai brangiau negu ishsinuomuoti per agentura. Nezinau ka daryti ... ;/ Butinai reikia buto 1-2k. bent 3menesiams!
Atsakyti
ieskokite ilgalaikei ir iskart pasakykite kad trims men. pasiulykite 3 men suma iskarto arba tiesiog 100 lt daugiau nei ilgalaikei nuomai. manau tikrai rasite tinkama varianta.

sekmes.

P.S. kodel per agentura? o ne tiesiogiai g.gif (mano pasiulymai buvo pokalbiams tiesiogiai su savininkais), per agentura nezinau - tradiciskai jos arba ima mokesti is gyventojo, arba is savininko, tokiu atveju 3 menesiams didoka "iseiga" uz tarpininkavima wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karra: 17 kovo 2010 - 18:21
Tipinė patalpų/buto/ nuomos sutartis yra puslapyje www.rar.lt/sutarciu pavyzdziai

Buto perdavimo /priėmimo akte yra nurodoma skaitiklių parodymai, išvardinami visi esami baldai įvertinant jų kainą, atmetus nusidėvėjimą, tai dienai kai vyksta perdavimas, pasirašo,kad su įvertinimu sutinka nuomininkas ir faktiškai viskas.Jeigu butas ir baldai nufotografuojami, tai įrašoma,kad tai pateikta skaitmeninėje laikmenoje, viskas forminama dviem egzemplioriais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rozarka @ 2010 03 20, 23:21)
Tipinė patalpų/buto/ nuomos sutartis yra puslapyje www.rar.lt/sutarciu pavyzdziai

Buto perdavimo /priėmimo akte yra nurodoma skaitiklių parodymai, išvardinami visi esami baldai įvertinant jų kainą, atmetus nusidėvėjimą, tai dienai kai vyksta perdavimas, pasirašo,kad su įvertinimu sutinka nuomininkas ir faktiškai viskas.Jeigu butas ir baldai nufotografuojami, tai įrašoma,kad tai pateikta skaitmeninėje laikmenoje, viskas forminama dviem egzemplioriais smile.gif


Rozarka, gal galetumete patikslinti dali apie nuotraukas - jei jos nespausdinamos, tai kaip sutariama, jog ta nuotrauka yra butent ta, tos dienos nuotrauka ir ka butent reik fotografuoti g.gif
Atsakyti