Įkraunama...
Įkraunama...

Nuomos sutartis

QUOTE(Ledine_saule @ 2008 05 04, 13:19)
Tiesiog neapsisprendziu del tikslios sumos...  Sakykim gaunant 200lt ir paciai sumokant is ju 33 lt,  tie 33 lt atrodo visai nemazai (lyginant su likuciu), o susitarus 300 ir isminusavus tuos 33lt lieka jau kaip ir tinkamesne suma.
blush2.gif  bet su tokiu mano mastymu iseina, kad tuos 33lt sumoka nuomininkas,  (as pasakau didesne suma tam, kad is jos ir susimoketu mokesciai).
Ka jus darytumet kai kalba eina apie tokio dydzio sumas?


Tai zinoma, kelkit nuomos suma. Tuo labiau, kad nuo liepos men brangs verslo liudijimai, kaip minejau, nuo Nauju metu (jei verslo liudijima issipirksit iki nauju metu) teks moket jau ne 400 lt, o 1000-1500 lt uz liudijimo pratesima metams. Taigi, menesiui maziausiai iseis 83 Lt.
Atsakyti
aisq 4u.gif aciu uz patarima. O nenumanot kodel taip zenkliai (praktiskai trigubai tas liudijimas pabrangs?)
Atsakyti
QUOTE(Ledine_saule @ 2008 05 04, 16:36)
aisq  4u.gif  aciu uz patarima. O nenumanot kodel taip zenkliai (praktiskai trigubai tas liudijimas pabrangs?)


As neisivaizduoju smile.gif pati esu naujoke siame dalyke. Bet mes klauseme VMI, kokia tiksliai bus kaina, tai net patys darbuotojai negalejo pasakyti tiksliai.
O brangsta tikriausiai todel, kad viskas brangsta.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(MurkuMurku @ 2008 05 04, 17:35)
As neisivaizduoju smile.gif pati esu naujoke siame dalyke. Bet mes klauseme VMI, kokia tiksliai bus kaina, tai net patys darbuotojai negalejo pasakyti tiksliai.
O brangsta tikriausiai todel, kad viskas brangsta.. unsure.gif



blush2.gif neissimokesiu as...
Atsakyti
QUOTE(Ledine_saule @ 2008 05 04, 20:38)
blush2.gif neissimokesiu as...


tuomet nemokekite valstybei ir viskas unsure.gif juk daugelis nemoka.
Atsakyti
Sveikutes brangutes! Vel tik uzsokau trumpam pas jus ir vel keliu tema i virsu, kad nenulistu kur nors i gala.
Greit man prasides lengvesnes darbo dienos, tai galesiu dazniau ikisti nosi pas jus. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledine_saule @ 2008 05 04, 15:36)
aisq  4u.gif  aciu uz patarima. O nenumanot kodel taip zenkliai (praktiskai trigubai tas liudijimas pabrangs?)


pasiskaitinejau cia LR straipsniu (apie marijampole), tai ten tipo parasyta kad pg sausio men vyriausybes nutarima VISI patentai turi pabrangt apie 10 KARTU.


tai tiek.

skaiciuokit wink.gif
Atsakyti
Labukas!
Keliu tema, kad nedingtu biggrin.gif
Atsakyti
Keliu tema i virsu.. Nuomoju buta, sumokejau uzstata uz 3 men i prieki. Dabar persikraustau kitur. Sutarty parasyta, kad perspeti turiu pries menesi. Taigi kaip suprantu dar uz menesi i prieki turiu sumoketi nuoma. Bet seimininke pareiske, kad kada susiras kitus nuomininkus, tik tada man grazins uzstata, t.y. jei susiras per menesi, tai grazins pinigelius uz 2 men, o jei ras tik po 3 men, nieko man nebegrazins. Sutartis parsirasyta tik tarp musu, pas notara netvirtinom, seimininke verslo liudijimo neturi. Ar dar man yra galimybiu atgauti pinigelius uz 2 men?
Atsakyti
QUOTE(white:) @ 2008 06 28, 19:50)
Keliu tema i virsu.. Nuomoju buta, sumokejau uzstata uz 3 men i prieki. Dabar persikraustau kitur. Sutarty parasyta, kad perspeti turiu pries menesi. Taigi kaip suprantu dar uz menesi i prieki turiu sumoketi nuoma. Bet seimininke pareiske, kad kada susiras kitus nuomininkus, tik tada man grazins uzstata, t.y. jei susiras per menesi, tai grazins pinigelius uz 2 men, o jei ras tik po 3 men, nieko man nebegrazins. Sutartis parsirasyta tik tarp musu, pas notara netvirtinom, seimininke verslo liudijimo neturi. Ar dar man yra galimybiu atgauti pinigelius uz 2 men?


Reikia tureti irodymus, kad ja perspejote, o paskui, jei ji neagrazins uzstato, paduoti i teisma. Manau, kad tai seimininkei uzteks ir pagasdinimo teismu. Ji neturi verslo liudijimo, taigi, slepia nuo valstybes mokescius. O sutarties pas notarus patvirtinti nebutina, uztenka, kad sutarty yra abieju saliu parasai. Manau, kad reiktu ramiu tonu jai viska isdelioti, turetu suprasti. Tik netempkit gumos.
Dar idomu, kaip sutarty parasyta del uzstato ir kodel mokejote tiek daug i prieki.. g.gif
Na, as tikrai nesu juriste, parasiau savo nuomone ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MurkuMurku @ 2008 06 28, 19:09)
Reikia tureti irodymus, kad ja perspejote, o paskui, jei ji neagrazins uzstato, paduoti i teisma. Manau, kad tai seimininkei uzteks ir pagasdinimo teismu. Ji neturi verslo liudijimo, taigi, slepia nuo valstybes mokescius. O sutarties pas notarus patvirtinti nebutina, uztenka, kad sutarty yra abieju saliu parasai. Manau, kad reiktu ramiu tonu jai viska isdelioti, turetu suprasti. Tik netempkit gumos.
Dar idomu, kaip sutarty parasyta del uzstato ir kodel mokejote tiek daug i prieki..  g.gif
Na, as tikrai nesu juriste, parasiau savo nuomone  ax.gif

O kokie galetu buti irodymai? Kalbejom telefonu. O 3 men uzstato praktiskai visi praso. Bent kiek ziurejau skelbimu ir dabartinej vietoj irgi 3 men uzstatas. Ant sutarties yra abieju parasai ir dar 2 liudininku is jos puses. Is tiesu tai tikiuosi dar kaip nors graziuoju susitarti ir dar turiu vilties, kad nuomininkai greitai atsiras, nes butas geras.
Sutarty taip parasyta:
Nuompinigigius moketi uz 3 men i prieki perduodant i rankas grynaisiais. <...>Norint nutraukti sutarti anksciau laiko, privalau pranesti ne maziau kaip pries menesi. Kitu atveju netenku isankstiniu nuomos imoku.
Atsakyti
QUOTE(white:) @ 2008 06 28, 21:12)
O kokie galetu buti irodymai? Kalbejom telefonu. O 3 men uzstato praktiskai visi praso. Bent kiek ziurejau skelbimu ir dabartinej vietoj irgi 3 men uzstatas. Ant sutarties yra abieju parasai ir dar 2 liudininku is jos puses. Is tiesu tai tikiuosi dar kaip nors graziuoju susitarti ir dar turiu vilties, kad nuomininkai greitai atsiras, nes butas geras.
Sutarty taip parasyta:
Nuompinigigius moketi uz 3 men i prieki perduodant i rankas grynaisiais. <...>Norint nutraukti sutarti anksciau laiko, privalau pranesti ne maziau kaip pries menesi. Kitu atveju netenku isankstiniu nuomos imoku.


Manau, kad irodymas galetu buti registruotas laiskas. O liudininkai is jos puses kazin ar liudytu Jusu naudai ax.gif
Na, bet kokiu atveju, sekmes susitariant cool.gif
Atsakyti