Įkraunama...
Įkraunama...

Nuomos sutartis

QUOTE(ooo @ 2008 01 07, 15:39)
nu tai tada ne su verslo liudijimu, tiesiog su verslo liudijimu pigiau. svarbu,kad oficialiai su sutartim ir mokesciai valstybei butu mokami.

Ooo, as turejau omeny - kur yra nurodyta, kad as privalau su banku derinti nuomuos sutarti ir jiems pranesti kad nuomuoju??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2008 01 07, 15:39)
negali buti panaudota pries treciuosius asmenis, jei nebuvo iregistruota RC.


As niekaip nesugalvoju, kada gali prireikti ja panaudoti pries treciuosius asmenis??? Gal galima pvz? .... blush2.gif

ir kodel nuomininko neprivalo ispeti pries iskraustydamas, jei sutartyje tai numatyta? Juk tai liecia ne treciuosius asmenis o tik mane ir mano nuomininka??? schmoll.gif

Kazkaip as cia neisikertu... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lexy @ 2008 01 07, 15:49)
Ooo, as turejau omeny - kur yra nurodyta, kad as privalau su banku derinti nuomuos sutarti ir jiems pranesti kad nuomuoju??? g.gif


sutartyje turi buti punktas del bankui ikeisto turto leidimo parduoti, arba kitaip perleisti kitiems asmenims, o sutarti kad reikia derinti pasake kreipiantis del leidimo.
QUOTE(Gile-Pile @ 2008 01 07, 15:52)
As niekaip nesugalvoju, kada gali prireikti ja panaudoti pries treciuosius asmenis???  Gal galima pvz? ....  blush2.gif

ir kodel nuomininko neprivalo ispeti pries iskraustydamas, jei sutartyje tai numatyta? Juk tai liecia ne treciuosius asmenis o tik mane ir mano nuomininka???  schmoll.gif

Kazkaip as cia neisikertu...  g.gif

as pavyzdi pateikiau - kai pvz, butas parduodamas (arba savininkas mirsta - nugi avariju auku skaicius Lietuvoje didelis doh.gif ), tai visos sutartyje savininko prievoles pereina ir naujam savininkui be atskiros sutarties pasirasmo, jei sutartis iregistruota RC.
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2008 01 07, 16:54)
sutartyje turi buti punktas del bankui ikeisto turto leidimo parduoti, arba kitaip perleisti kitiems asmenims, o sutarti kad reikia derinti pasake kreipiantis del leidimo.


A, del pardavimo tai jo, o del kito neuzfiksavau, reik dar sutarti persiziureti, aciu 4u.gif
Ar ilgai trunka su banku derinti, ar jie koreguoja pacia sutarti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2008 01 07, 16:54)
sutartyje turi buti punktas del bankui ikeisto turto leidimo parduoti, arba kitaip perleisti kitiems asmenims, o sutarti kad reikia derinti pasake kreipiantis del leidimo.

as pavyzdi pateikiau - kai pvz, butas parduodamas (arba savininkas mirsta - nugi avariju auku skaicius Lietuvoje didelis  doh.gif ), tai visos sutartyje savininko prievoles pereina ir naujam savininkui be atskiros sutarties pasirasmo, jei sutartis iregistruota RC.


dekui uz atsakymus! 4u.gif

Jei teisingai supratau, tai realiai nuomotojui is to jokios naudos, cia daugiau nuomininkas turi buti suinteresuotas iregistravimu?
Atsakyti
QUOTE(Lexy @ 2008 01 07, 16:56)
A, del pardavimo tai jo, o del kito neuzfiksavau, reik dar sutarti persiziureti, aciu 4u.gif
Ar ilgai trunka su banku derinti, ar jie koreguoja pacia sutarti? g.gif

man labai greit sutvarke - nusiunciau el.pastu (pries tai savo vadybininkei pasiskambinusi), ta pacia diena paziurejo, pora punktu koregavo (esu jau pakoreguota sutarti sioje temoje idejusi), kita diena nusiunciau pakoreguota, ir ta pacia diena sutvarke leidima nuomoti - ten toks rastas, kad bankas leidzia isnuomoti jam ikeista buta adresu tokiu tai.
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2008 01 07, 19:34)
man labai greit sutvarke - nusiunciau el.pastu (pries tai savo vadybininkei pasiskambinusi), ta pacia diena paziurejo, pora punktu koregavo (esu jau pakoreguota sutarti sioje temoje idejusi), kita diena nusiunciau pakoreguota, ir ta pacia diena sutvarke leidima nuomoti - ten toks rastas, kad bankas leidzia isnuomoti jam ikeista buta adresu tokiu tai.

aciu uz info smile.gif
Atsakyti
Sveiki.
Gal ir man padėsite smile.gif
Noriu išnuomoti butą, kuris pagal dokumentus yra mano mamos. O visa bėda, kad noriu įsigyti VMI verslo liudijimą nuomai.
Ar galiu nuomoti legaliai butą, kuris pagal dokumentus dar nėra mano?
VAt.
Atsakyti
pati ir atsakysiu smile.gif
VMI nereikia pateikti nuosavybės dokumentų.
o komentaruose parašyta, kad šeimos turtą galima nuomuoti bendru sutarimu.

Iš VMI atmintinės:
Klausimas: Kiek reikėtų įsigyti patalpų nuomos verslo liudijimų tuo atveju, kai nuomojamos patalpos priklauso keliems asmenims (pvz., sutuoktiniams, motinai (tėvui), jų vaikams ir pan.)?
Atsakymas: Neatsižvelgiant į tai, keliems asmenims priklauso nuomojamos patalpos, išduodamas vienas patalpų nuomos verslo liudijimas. Verslo liudijimą įsigyjantis gyventojas turi turėti nuomojamų patalpų bendrasavininkių sutikimą. Šio sutikimo pateikti vietos VMI nereikia.
Atsakyti
Sveiki!

Neįsivaizduoju, kur čia reiktų parašyti, tai brūkštelsiu čia.

Žiūrėkit, mums nutiko tokia situacija. Pasirašėm nuomos sutartį nuo spalio 9 iki kovo 9 dienos. Susitarėm, kad mokesčius ir nuomą mokėsim kiekvieno mėnesio 18 dieną. Iš mūsų paprašė už 3 mėnesius į priekį. Įsikėlėme gyventi spalio 10 , jei neklystu, spalio 18 mokėjom nuomą ir mokesčius už tas kelias dienas. Lapkričio 18 dieną mokėjome tik už komunalinius, o visus likusius mėnesius kaip ir pridera - nuoma+komunaliniai. Taigi, mums dar liko du mėnesiai rezerve.

Prieš porą dienų paskambino nuomotojai, aiškina, kad iki kovo pabaigos turime išsikelti. Ir pasakoja, kad mes teturime tik vieną mėnesį rezerve. gun_bandana.gif Žodžiu, esam truputį išsigandę, sutrikę, net nežinau... Sutartyje parašyta, kad nuomotojas, norėdamas iškeldinti, turi raštiškai įspėti prieš du mėnesius. Ši aplinkybė turbūt mums turėtų padėti? Ar nelabai? Kaip ten su tom terminuotom nuomos sutartim yra? Jei jau terminas, tai turim ir iškeliauti? Atiduoda jie mums tą užstatą ir viskas? Ar privalomas tas raštiškas įspėjimas? O gal dar kokių nuolaidų galim gauti?

Dar papasakosiu, kas tie nuomininkai, t.y. mes. Čia yra dviejų kambarių butas ir viename kambaryje gyvena susituokusi pora, mergina laukiasi, o mes kitame, tai aš, mano "širdies draugas" hihihi.gif ir mūsų pusantrų mažius . 2.gif

Gal kas galite padėti? Kaip čia viską sukti, ir kam palankesnė situacija? Mums reikia pagyventi maždaug iki balandžio vidurio, na, tarkim, 18 dienos.

Tiesa, nuomotojai mokesčių valstybei nemoka.

Būsiu dėkinga už informaciją ir patarimus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo voveraite1302: 25 vasario 2008 - 18:39
tarkites zmonishkai. o terminas yra terminas... manau privalote.
Atsakyti
QUOTE(voveraite1302 @ 2008 02 25, 18:36)


As irgi manau, kad terminas yra terminas. Tam ir buvo sudaryta TERMINUOTA sutartis. O ispeti nuomotojas privalo pries 2 men., jei sumano jus iskeldinti pries nustatyta termina, t.y. iki kovo 9d. Juk ir pasirasete sutarti, kad gyvensit iki kovo 9d., tai neturejo jusu nustebinti nuomotojo reikalavimas issikelti (jis isnuomojo jums buta tam tikram terminui). Meginkit tartis. Del palankesnes situacijos g.gif O kokio palankumo cia kas gali tiketis g.gif Galit, aisku, megint skusti VMI, kad jie mokesciu nemoka, bet kas jums is to? Jie isnuomojo jums buta pagal sutarti, jokiu sutarties salygu nepazeide, o gaunasi, kad jus dar nepatenkinti, jog gyvenote ir tuo plotu naudojoties, dar ir kerstauti (uz ka?!) planuojate blink.gif
Zmogiskas pavydas, kad kazkas turi nuosava busta ir dar ji isnuomoti gali. Bet kazkaip niekas nepagalvoja, kad jei nuomotu ta buta legaliai, tai nuomininkas ir privaletu didesne nuoma moketi, tai nemanau, kad cia labai kas laimetu.
Atsakyti