Įkraunama...
Įkraunama...

Nuomos sutartis

QUOTE(sigita @ 2007 12 01, 18:56)
turbūt būtų sunku, bet sutartį gali registruoti registrų centre, man kainavo apie 40lt. Tada ją bus labai sunku užginčyti.

Aciu! gerai, o verslo liudijimas ar butinas tada? nes man net baisu pagalvuoti apie visus poperizmus-" Gyventojų, įsigijusių verslo liudijimus, buhalterinės apskaitos tvarkos 2 punkte nustatyta, kad gyventojai, įsigiję verslo liudijimus, privalo pildyti pajamų ir išlaidų apskaitos žurnalą. " doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pelyyte @ 2007 12 01, 19:42)
Aciu! gerai, o verslo liudijimas ar butinas tada? nes man net baisu pagalvuoti apie visus poperizmus-" Gyventojų, įsigijusių verslo liudijimus, buhalterinės apskaitos tvarkos 2 punkte nustatyta, kad gyventojai, įsigiję verslo liudijimus, privalo pildyti pajamų ir išlaidų apskaitos žurnalą. " doh.gif


Nieko ten baisaus mirksiukas.gif kas mėnesį įrašai kiek gavai pajamų, o išlaidas fiksuoti nebūti, nes jie į tai nežiūri. pati skambinau į mokesčius ir jie man taip pasakė. Dabar galvoju apie deklaraciją, kurią po naujų reiks pildyti, bet kai užpildysiu parašysiu kaip sekėsi ax.gif , bet man rodos, kad nieko ten baisaus. Bijau pameluoti tau dėl verslo liudijimo būtinumo, bet jei patikrins, kad tokia sutartis egzistuoja, kad tu gauni pajamas, o jokių mokesčių nemoki g.gif Nors manęs per šiuos metus niekas netikrino smile.gif
Atsakyti
SVEIKOS, GERA TEMELE CIA UZVEDUSIOS
papasakosiu jums savo istorija, turim 3ju kamb buta,i viena sunesiau visus savo baldus,ji uzrakinau o kitur palikau reikalingiausius baldus, uzuolaidas ir kilimus ir ileidau gyventi seima su dviem vaikais, sakiau kad gales but metus, bet po to dar beveik metams laika pratesiau, jokios nuomos neimiau, jie turejo tik susimoket visus mokescius, nesukult langu,palikt duris vietoje, viso kito nesureiksminau, nes butas senas, planavau jame remonta kai jie issikels daryt, ir taip gavosi kad netycia grizusi uzejau i svecius, tai ka pamaciau buvo baisu, tad daug negalvojusi daviau 6 men susirast kita gyvenama plota ir perspejau kad pati cia grisiu gyvent, ok isejo laiku, tai kaip taremes,skolu uz buta nepaliko, bet mano atostogos buvo sugadintos, po 2ju metu pertraukos mano atostogos virto darbymeciu, prasidejo neplanuotas remontas, ismest turejau viska kas buvo palikta,vyras bute nuo smarves apsiveme,seima isejus net aciu uz dyka spastoge nesugebejo islement
tad dabar mano namai tusti, o kai atsigausiu po patirto soko nuomosiu, tik su visom legaliom sutartim, patvirtintom notaro, nemazu depozitu, ir draudimu.kadangi nuomos kaina dabar didele, tai visai nebaisu uz legalia nuoma 2ju men nuopinigius isleist mokesciams, bet turesiu ramia galva.
per tuos nepilnus 2 metus galejau nemaza pinigu suma susirinkt, bet pagailejau jaunos seimos, nes kazkada patys taip sunkiai tuos litus nuomai taupem, tad uz gera dusia gavau "salta dusa"
Atsakyti
gisida, Sveika atvykusi smile.gif kaip jau rašiau, pas notarą tos sutarties nešt nebūtina, užtenka registruoti registrų centre. Paskai čiusi temą rasi informacijos apie užstato dydį, nes jis yra ribojamas įstatymais.

Užjaučiu dėl tokios šeimynėlės, mes čia kalbėjome ankščiau, kad galėtume keistis nevalyvų ir nemokių klientų duomenimis, kad kaip sakant apsisaugoti. Bet skelbti viešai turbūt būtų nekorektiška blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, o gal vistik kas nors turi ir sutiktų pasidalint Perdavimo - priėmimo aktu (ar kaip ten jį pavadint), surašomu prie nuomos ar panaudos sutarties. Tipo, lieka tas ir tas ir pan, ar ką ten reiktų rašyt?
Būčiau dėkinga.
Atsakyti
QUOTE(a79 @ 2007 12 03, 01:21)
Sveikos, o gal vistik kas nors turi ir sutiktų pasidalint Perdavimo - priėmimo aktu (ar kaip ten jį pavadint), surašomu prie nuomos ar panaudos sutarties. Tipo, lieka tas ir tas ir pan, ar ką ten reiktų rašyt?
Būčiau dėkinga.


Aš prie sutarties padariau tokį kaip preidą į kurį surašiau kokie baldai, kilimai, buitinė technika jiems perduodama, taip pat nurodžiau technikos markę ir apibūdinau būklę (naujas, geras, patenkinama) Pateikiau viską lentelėje. Jei yra defektų reiktų juo nufotkinti ar aprašyti, kad paskui nebūtų nesusipratimų. Tą lapą susegiau su sutartimi ir daviau nuomininkam jie paskaitė pritarė ir pasirašė.
Atsakyti
QUOTE(sigita @ 2007 12 03, 11:53)
Aš prie sutarties padariau tokį kaip preidą į kurį surašiau kokie baldai, kilimai, buitinė technika jiems perduodama, taip pat nurodžiau technikos markę ir apibūdinau būklę (naujas, geras, patenkinama) Pateikiau viską lentelėje. Jei yra defektų reiktų juo nufotkinti ar aprašyti, kad paskui nebūtų nesusipratimų. Tą lapą susegiau su sutartimi ir daviau nuomininkam jie paskaitė pritarė ir pasirašė.

o jiei kaip cia viskas sunku doh.gif as galvojau kad duosiu skelbima, laba diena, tiek ir tek pinigu ir viskas, o cia kuo toliau skaitau, to baisiau darosi blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pelyyte: 03 gruodžio 2007 - 15:03
QUOTE(pelyyte @ 2007 12 03, 16:02)
o jiei kaip cia viskas sunku doh.gif  as galvojau kad duosiu skelbima, laba diena, tiek ir tek pinigu ir viskas, o cia kuo toliau skaitau, to baisiau darosi blink.gif


O kas tau taip baisiai pasirodė? bigsmile.gif Tu tik klausk ir jei tik galėsim į visus tavo klausimus rasim atsakymus. Šiomis sutartimis ir jų priedais tik noriu apsaugoti savo turtą smile.gif Žinoma kai mano nuomininko darbdavys pamatė sutartį , labai nustebo, kad taip smulkiai viskas išdėstyta, tačiau tada lieka mažiau nesusipratimų aiškinantis problemas. Taigi drąsiau mirksiukas.gif
Atsakyti

gal tu ir teisi,reikia tik pradeti. ir jau reikia man pradet, o ne tampyti katina uz intimios vietos... blush2.gif
aciu uz atsakymus, bet cia ne paskutineji mano klausimai buvo, jauciu tai doh.gif
Atsakyti
labas vakaras!
Jauciu pareiga iskelti NS i virsu, nesjau nesimato... blink.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės 4u.gif

Nusprendėm ir mes buteli išnuomuoti, todėl dabar renku visą naudingą informaciją. Skaičiau skaičiau apie jusu nuomuos sutartis ir susimąsčiau.... g.gif

Ar jums nebaisu sutartyse įrašyti savo asmens duoemnų tokių kaip asmens kodas, paso nr ir t.t. Suprantu, kad be tokių duomenų sutartis kaip ir praranda prasmę, bet įvertinus tai, kad tokią sutarti nuomuotojas pasirašo gana dažnai, didelis žmonių ratas sužino šiuos jūsų asmens duomenis... blink.gif Juk per visas žiniasklaidos priemones tik ir šaukia - NIEKAM NEPATIKĖKITE SAVO ASMENS DUOMENŲ!!! ....

Ar jums niekad nekilo toks klausimas?..

Ir dar klausimukas: skaičiau ir iki galo nesupratau kam reikai įregistruoti nuomos sutartį registre? g.gif Ar neužtenka, kad ją patvirtins notaras? Beje, čia buvo išreiksta nuomuonė, kad iš viso jos nebutina tvirtinti.... Tad, gal gali kas nors kompetetingas šioje srityje man dar kartelį paaiškint kaip viskas vyksta...
Atsakyti
Ar reikia nuomos, panaudos sutartis tvirtint pas notarą, ar dar kur nors kitur registruot? Ar netvirtintos notariškai, jos turės kokią nors juridinę galią iškilus kokioms nors problemoms tarp nuomininko ir nuomotojo? Galva neišnešą, o pas notarą su mažu vaikų lakstyt irgi ne pyragai, tuo labiau, kad ne ta įstaiga, kur bendravimas maloniai nuteikia smile.gif
Atsakyti