Įkraunama...
Įkraunama...

Nuomos sutartis

QUOTE(Mamasa_ @ 2007 08 22, 18:24)
Ar įmanoma apginti savo teises šiuo atveju?



manau įmanoma, bet... be advokato neapseisi, jinai tą supranta, kad jūms samdytis advokatą neapsimoka todėl ir išsidirbinėja doh.gif siūlau pagauti ja nakti kur už kampo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamasa_ @ 2007 08 22, 19:24)
Buvo nuomojamas butas, su sutartimi. Visos sąlygos daugmaž tipinės, vieną jų - dėl sutarties nutraukimo. Tai inicijavusi pusė sumoka baudą ir t.t.
Situacija - butas buvo parduotas, parašytas įspėjimas (turime jo kopiją), kad nuo rugpjūčio mėnesio 25 dienos sutartis netenka galios. Radome naują butą, o nuomotoja nenori nieko girdėti apie baudas ir siūlo už tą sumą pagyventi iki spalio, kas mums, be abejo, kaip šuniui penkta koja dabar.

Ar įmanoma apginti savo teises šiuo atveju?

1. nuomotoja elgiasi nesaziningai, pati pazeisdama savo pasirasyta (ir neabejoju,kad savo ir pasiulyta) nuomos sutarti.
2. i teisma kreiptis neapsimoka doh.gif
3. pasakykit, kad jus laikysites jos ispejime nurodytu issikraustymo terminu, jei ispejime terminas butu nurodytas iki spalio, tada ir gyventumet iki spalio
4. jeigu ji nesilaiko sutarties salygu - ar nuo spalio isipareigoja suteikti jums kita ne prastesni gyvenama busta arba padengti naujai susirasto busto nuomo ir komunaliniu mokesciu islaidas, kol jus dar jos bute gyvensit?
5. nuo pirkimo-pardavimo sutarties sudarymo momento tas butas jau ne jos nuosavybe, o naujuju savininku ir butas turi buti patustintas iki sioje sutartyje nustatytos datos. toli grazu ne visi nusipirke buta dar pora mensiu nori gyventi nezinia kur, taigi yra reali rizika, kad nauji savininkai gali pareiksti,kad kraustotes lauk anksciau nei ateis spalis doh.gif ir jie tures tokia teise nes jusu turima nuomos sutartis, kaip suprantu, nera iregistruota registru centre...
Atsakyti
ooo> ji galioja net jei nera registruoja registru centre wink.gif nebent uzhginchytu kas parashu tikruma g.gif


bet problema ta, kad ir minejo kitos diskutuotojos, jog reiktu kreiptis i teisma, jei nerandama susitarimo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(karra @ 2007 08 23, 07:57)
ooo> ji galioja net jei nera registruoja registru centre wink.gif  nebent uzhginchytu kas parashu tikruma  g.gif
bet problema ta, kad ir minejo kitos diskutuotojos, jog  reiktu kreiptis i teisma, jei nerandama susitarimo  ax.gif

as cia kalbu apie tai, kad nors sutartis galioja net ir neregistruota, bet ji galioja tik tarp sutarti pasirasiusiu saliu, o pries treciasias salis (siuo atveju - nauja buto savininka, kuris nera su jais pasirases sutarties), ji negalioja
Atsakyti
buto dabartiniui savininkui negalioja. bet teisine galia turi ex sheimininkei 9del baudos) bet va ishsireikalauti ja g.gif tik per teisma g.gif
Atsakyti
Kas jaučiu visiškai neapsimoka... smile.gif

Ji iškart pagrasino, kad jei mes kreipsimės į teismą, ji "pamirš", kad nuomą mokėjom. Aceit kaip įrodysit, kad ne Jūs man skolingi.
Daugumą mėnesių vesta internetu, tai būtų banko išrašai. Bet kitoje temoje, mane paprotino, kad pajamas ji turi deklaruoti, pildyti kažkokius žurnalus.. Ar teisybė?

ooo, Tu nuomoji lyg, tai turėtum žinot unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(karra @ 2007 08 23, 09:06)
buto dabartiniui savininkui negalioja. bet teisine galia turi ex sheimininkei 9del baudos) bet va ishsireikalauti ja  g.gif  tik per teisma  g.gif

jei nepastebejot - apie registravima parasiau prie to punkto, kad nauji savininkai gali paprasyt greit issikraustyti, nes jiems sita sutartis negalioja, o ne apie baudos issireikalavima doh.gif

QUOTE(Mamasa_ @ 2007 08 23, 09:10)
Kas jaučiu visiškai neapsimoka... smile.gif

Ji iškart pagrasino, kad jei mes kreipsimės į teismą, ji "pamirš", kad nuomą mokėjom. Aceit kaip įrodysit, kad ne Jūs man skolingi.
Daugumą mėnesių vesta internetu, tai būtų banko išrašai. Bet kitoje temoje, mane paprotino, kad pajamas ji turi deklaruoti, pildyti kažkokius žurnalus.. Ar teisybė?

ooo, Tu nuomoji lyg, tai turėtum žinot  unsure.gif

jei turit irodymus, tokius kaip pavedimai per banka ir pavedimo paskirtyje parasyta - uz buta arba nuomos mokestis arba uz komunalinius patarnavimus, kitaip sakant, aiskaiai matyti, uz ka tie pinigai, paimtas is banko israsas butu realus irodymas teisme, kaip ir nuomos sutartis su abieju pusiu parasais
o tai,kad ji nuomojo be verslo liudijimo, nedeklaravo pajamu ir nepilde zurnalu, yra jos beda, ji gali gauti labai solidzia bauda is VMI uz nelegalia nuoma, taip ir pasakykit, nes irodymus,kad jus jai mokejot pinigus (nesvarbu kad ne uz visus menesiu), jus turit ir VMI labai lengvai ja prikirps, kai gaus kelis tukstancius baudos, gal nustos sakotis.

kitaip sakant, jei ji grasina,kad ,,pamirs" kad jus nuoma mokejot, pasakykit, kad galit kreiptis i VMI su irodymais, kad ji vertesi nelegialia veikla ir gavo nelegalias, niekur nedeklaruotas pajamas bei nemokejo mokesciu valstybei - VMI banko israso ir sutarties visiskai pakaks ja ,,nuskausminti"
Atsakyti
Verslo liudijimas yra, tik nežinau ar pildoma visa kita, kas priklauso. Bet realiai mes jo nematėm

Nedurni žmonės, vyras juristas ar kažkas panašaus..
Atsakyti
Mamaša - jei viskas yra taip kaip rašai, o dar ir įrodymai iš banko, kad mokėjot jai, tai tiktai apsimoka kreiptis į teismą. Jau rašiau tau wink.gif
o jei nuomotoja nedeklaravo pajamu - tai jau jos bėda, ne tavo.
sutartis galiojanti, nes tu iš savo nuomotojos prašai laikytis sutartinuose santykiuose numatytų sąlygų, o ne iš naujų šeimininkų.
taip kad jei sumąstysi - jau rašiau tau į AŽ, kreipkis.
nereiks tau nei į advokatą kreiptis, surašysiu aš tau viską... taip kad tau brangiai tikrai neišeis tas dalykas, o bobutė apturės pamoką.
Atsakyti
Ar galima išsiimti verslo liudijimą buto nuomai, jeigu jis užstatytas banke (jam pirkti buvo paiimta paskola)? Ar reikia banko sutikimo? Būsiu dėkinga jei pasidalinsit savo patirtim šiuo klausimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cunami @ 2007 08 27, 11:14)
Ar galima išsiimti verslo liudijimą buto nuomai, jeigu jis užstatytas banke (jam pirkti buvo paiimta paskola)? Ar reikia banko sutikimo? Būsiu dėkinga jei pasidalinsit savo patirtim šiuo klausimu  4u.gif

mano situacija buvo tokia - reikejo gauti banko leidima nuomoti jam ikeista turta (parasiau prasyma ir iskart israse, reikejo tik palaukti, kol vadovas pasirasys - uztruko 5 min), paskui suderinti su banku nuomos sutarti (gali imti kaip pvz mano is sitos temos - ji suderinta su Vilnaius banku - ilgai netrunka,paziuri,paraso pastabas, pataisai kaip jie nori, jei kazka siulo keist ir vel pristatai), tada issiimti verslo liudijima ir pasirasyti su nuomininkais sutarti
viskas
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2007 08 27, 11:18)
mano situacija buvo tokia - reikejo gauti banko leidima nuomoti jam ikeista turta (parasiau prasyma ir iskart israse, reikejo tik palaukti, kol vadovas pasirasys - uztruko 5 min), paskui suderinti su banku nuomos sutarti (gali imti kaip pvz mano is sitos temos - ji suderinta su Vilnaius banku - ilgai netrunka,paziuri,paraso pastabas, pataisai kaip jie nori, jei kazka siulo keist ir vel pristatai), tada issiimti verslo liudijima ir pasirasyti su nuomininkais sutarti
viskas


Ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti