Įkraunama...
Įkraunama...

Šeimos automobilis

QUOTE(dvynukiene @ 2015 09 01, 10:54)
Automobilis registruotas ant manęs:) darbo dienomis viruoju aš, savaitgaliais vyras...
Tiesiog girdeju, kad daug pas ką tokia problema, todėl norėjau išgirsti nuomonės, kaip sprendžiate?
O kaip su remontu? Jei reikia remontuoti, ar jus varote į servisą ar vyras?
Padangas kas keičia, pačios a vyras?

Kol jus plaunate automobili, vyras gali gaminti pietus, arba plauti indus. Jus viska uzsikrovet ant savo vienos galvos. Tegul vyras perima puse namu ruosos darbu. Galesit auto nuplauti i kirpykla vaziuodama.
Atsakyti
QUOTE(dvynukiene @ 2015 09 01, 08:54)
savaitgalį grįžtam vėlai iš kaimo, tai vaikus sugulžius apie 10 vakaro turiu važiuoti išplauti, nes po kaimų visa mašina murzina. Vyras tuo metu gulinėja ant sofkutės.

o is kieno kaimo griztat?
Jeigu is tavo, tai pilnai palaikau vyro pozicija.
p.s. ir aisku nieko neatsitiktu, jeigu masina kita ar dar kita diena nusiplautumei. Cia jau mazochizmu kvepia 10 vakaro vilktis masinos plauti.

QUOTE(dvynukiene @ 2015 09 01, 10:38)
Na taip, kai neturi mažų vaikų, griži iš darbo, sumuštinį užkandai ir op valyti.
Bet kai nakti vaikai naktim keliasi ir iš darbo grizti ne per pietus o vakare, yra šiek tiek kitaip.

tai gal pabandyk is darbo vaziuodama visuomeniniu transportu susirinkti vaikus ir apsipirkti. Tada gal ivertinsi koki patoguma tau suteikia automobilis.
Pasirinkime naudotis visuomeniniu ar naudotis auto ir ji priziureti, tikrai pasirinkciau antra varianta.

QUOTE(dvynukiene @ 2015 09 01, 11:54)
ką tokia problema, todėl norėjau išgirsti nuomonės, kaip sprendžiate?
O kaip su remontu? Jei reikia remontuoti, ar jus varote į servisą ar vyras?

i servisa varo tas, kas turi laiko. Galiu, nuvarau as. Negaliu as - nuvaro vyras.
Nesupratau kokios problemos masina i servisa nuvaryti?
QUOTE(dvynukiene @ 2015 09 01, 11:54)
Padangas kas keičia, pačios a vyras?

padangas keicia servisas. O i servisa kas varo jau atsakiau.
Atsakyti
Mes turime du automobilius. Vienas yra mano, kitas - šeimos (didesnė, talpesnė). Dar nė karto saviškės neploviau, o turime jau ne vienerius metus. Vyras plauna abi, vežioja į servisą abi, technikinę praeidinėja abiejų, lemputes ten kokias keičia abiejų, kai į mane įvažiavo ir pabraižė priekius, į remontus vežė vyras. Ir degalų užpila į maniškę, kai tik randa progą. už antros (šeimyninės) mašinos lizingą moka vyras iš savo sąskaitos.
Beje, uždirbame abu daugmaž vienodai.
Va taip va.

Kodėl? Nes su savo mašina aš vežioju MUDVIEJŲ vaikus (tai ne vien mano vaikai). Nes perku MUMS maistą. Ir t.t.
Papildyta:
QUOTE(~Astartė~ @ 2015 09 01, 11:22)
tikiuosi, kad mano vyras neperskaitys  lotuliukas.gif
Jis mano automobilį ir plauna, ir padangas keičia, ir siurbia, ir servisan veža, ir  t.t.


drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FLight: 01 rugsėjo 2015 - 13:24
QUOTE(FLight @ 2015 09 01, 14:28)
Mes turime du automobilius. Vienas yra mano, kitas - šeimos (didesnė, talpesnė). Dar nė karto saviškės neploviau, o turime jau ne vienerius metus. Vyras plauna abi, vežioja į servisą abi, technikinę praeidinėja abiejų, lemputes ten kokias keičia abiejų, kai į mane įvažiavo ir pabraižė priekius, į remontus vežė vyras. Ir degalų užpila į maniškę, kai tik randa progą. už antros (šeimyninės) mašinos lizingą moka vyras iš savo sąskaitos.
Beje, uždirbame abu daugmaž vienodai.
Va taip va.

Kodėl? Nes su savo mašina aš vežioju MUDVIEJŲ vaikus (tai ne vien mano vaikai). Nes perku MUMS maistą. Ir t.t.
Papildyta:
drinks_cheers.gif  biggrin.gif


drinks_cheers.gif analogiška situacija, net benzino įsipilu į mašiną labai retai, nes vyras vis pasirūpina, nuplauna, nes aš tragiškai nekenčiu tų automatinių plovyklų ir man tai didesnė pagalba, ir dovana, nei, kad įteikta gėlių puokštė.
Atsakyti
Ačiū labai už atsakymus:)

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Pas mus du auto- mano ir vyro, abu tvarko ir valo vyras, nes jam patinka kai švarus salonas, kvepia ir nė dulkelės ax.gif Turi visą dėžę autokosmetikos ir kaifuoja jis ten jas čiustydamas biggrin.gif Visos lemputės pakeistos jei tik pamato kad kuri nusprogo, prieš važiuojant į darbą man visada padangų spaudimą patikrina ir pripučia jei skiriasi ten kažkas, kas mėnesį patikrina tepalus ir jei reikia pats dapila ax.gif Dėl rimtų gedimų ko pats neišmano nuvaro į servisą. Padangų keitimo ir remontų jau atsikandau su ex, jis net vairuot nemokėjo doh.gif Jam buvo dzin mašinos techninis stovis, nuo ko priklauso ir šeimos saugumas ja važiuojant. Autorės vyrui vertėtų pagalvot apie tai doh.gif
Papildyta:
QUOTE(~Astartė~ @ 2015 09 01, 11:22)
tikiuosi, kad mano vyras neperskaitys  lotuliukas.gif
Jis mano automobilį ir plauna, ir padangas keičia, ir siurbia, ir servisan veža, ir  t.t.

drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dvynukiene @ 2015 09 01, 10:54)
Automobilis registruotas ant manęs:) darbo dienomis viruoju aš, savaitgaliais vyras...
Tiesiog girdeju, kad daug pas ką tokia problema, todėl norėjau išgirsti nuomonės, kaip sprendžiate?
O kaip su remontu? Jei reikia remontuoti, ar jus varote į servisą ar vyras?
Padangas kas keičia, pačios a vyras?

Vairuojam du automobilius, kiekvienas tvarkomės savo.
Remontuoja servisas.
Atsakyti
QUOTE(FLight @ 2015 09 01, 14:28)
Mes turime du automobilius. Vienas yra mano, kitas - šeimos (didesnė, talpesnė). Dar nė karto saviškės neploviau, o turime jau ne vienerius metus. Vyras plauna abi, vežioja į servisą abi, technikinę praeidinėja abiejų, lemputes ten kokias keičia abiejų, kai į mane įvažiavo ir pabraižė priekius, į remontus vežė vyras. Ir degalų užpila į maniškę, kai tik randa progą. už antros (šeimyninės) mašinos lizingą moka vyras iš savo sąskaitos.
Beje, uždirbame abu daugmaž vienodai.
Va taip va.

Kodėl? Nes su savo mašina aš vežioju MUDVIEJŲ vaikus (tai ne vien mano vaikai). Nes perku MUMS maistą. Ir t.t.
Papildyta:
drinks_cheers.gif  biggrin.gif

O tai su ta šeimos mašina, ką vyras vežioja - svetimus vaikus?
Ar čia jei jūs vežate judviejų vaikus, tai nuopelnas, už kurį jums turi vyras nusilenkti ir mašina sutvarkyti, o jei jis veža vaikus - pfff... baisus čia daiktas.
Na, nebent, jūs jam plaunate/pilate kurą/ vežate į servisą mašiną.
Kitaip nematau jokios logikos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitės šešėlis @ 2015 09 02, 08:43)
O tai su ta šeimos mašina, ką vyras vežioja - svetimus vaikus?
Ar čia jei jūs vežate judviejų vaikus, tai nuopelnas, už kurį jums turi vyras nusilenkti ir mašina sutvarkyti, o jei jis veža vaikus - pfff... baisus čia daiktas.
Na, nebent, jūs jam plaunate/pilate kurą/ vežate į servisą mašiną.
Kitaip nematau jokios logikos  g.gif

ne taip supratai, ji PAGIMDĖ, todėl automatiškai gavo teisę į visas įmanomas privilegijas iki gyvos galvos, o vyras privalo jai būti amžinai dėkingas ir tarnauti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitės šešėlis @ 2015 09 02, 08:43)
O tai su ta šeimos mašina, ką vyras vežioja - svetimus vaikus?
Ar čia jei jūs vežate judviejų vaikus, tai nuopelnas, už kurį jums turi vyras nusilenkti ir mašina sutvarkyti, o jei jis veža vaikus - pfff... baisus čia daiktas.
Na, nebent, jūs jam plaunate/pilate kurą/ vežate į servisą mašiną.
Kitaip nematau jokios logikos  g.gif

Nesupratau posto g.gif Jūs nematot logikos kad vyrui artimų žmonių saugumas rūpi kaip ir savo paties, todėl rūpinasi mašinos techniniu stoviu ? g.gif Ar kad plauna jas ir prižiūri nes jam patinka kai jos tvarkingos? g.gif Koks skirtumas kieno vaikus kas vežioja tavo, mano ar mūsų ar išviso jų nevežioja, esmė kad žmogui rūpi kad daiktas būtų prižiūrėtas.
Atsakyti
QUOTE(Bitės šešėlis @ 2015 09 02, 08:43)
Kitaip nematau jokios logikos  g.gif


Ne viskas porų ryšyje turi būti logiška. Ne visur turi būti lygybė plyšk mirk. Ne visi, neturinys vaikų ir įpratę dalintis "tavo- mano", suvokia, kaip būna auginant vaikus.
Ir galiausiai - kiekvienos šeimos modelis kitoks. Yra kas skrupulingai dalijasi, mokesčiai per pusę, už vaikus susimeta per pusę, sudaromi grafikai, kada kas kurį nuveš, parveš, susirinkime sudalyvaus, maistas per pusę ir gaminasi tik sau, vaikams gamina per pusę sumesta namų šeimininkė. Na ir gerai, jei tik jiems gerai. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Ciccio @ 2015 09 02, 08:55)
ne taip supratai, ji PAGIMDĖ, todėl automatiškai gavo teisę į visas įmanomas privilegijas iki gyvos galvos, o vyras privalo jai būti amžinai dėkingas ir tarnauti smile.gif


Chi chi - ogi rašo ta, kuri PAGIMDĖ ir NUMETĖ vaikus vyrui, kuris vienas visas tris augina, pampius keičia, namus tvarko ir tikriausiai yra amžinai dėkingas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2015 09 02, 08:55)
ne taip supratai, ji PAGIMDĖ, todėl automatiškai gavo teisę į visas įmanomas privilegijas iki gyvos galvos, o vyras privalo jai būti amžinai dėkingas ir tarnauti smile.gif

tu kaip visada doh.gif lotuliukas.gif Tai čia taviškis tau tarnauja, kol į servisą mašiną pas chebrantus varai tai vyras aplink klozetą su šepečiu keliais eina ir bliūdus mazgoja biggrin.gif Ir prie ko čia tas gimdymas, mes net vaikų su juom neturim doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti